Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Пълна промянанови  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано19.09.07 11:26



Ей, писнА ми! Сега пак всички кокошки и патки само това ще коментират! Че и ми се карат,ч е съм бил студен и зъл- не съм разбирал жената, дето другите и били виновни, щото и набивали в главата,ч е е грозна и тъпа. Ама това не и е попречило да се наебе на 18 и да роди едно, и тя не помни с кого, да метне още едно на 22, него вече помни, обичали се, ама се развели след година.
Ама тя не е виновна, имала пъпки и целулит. И реве.
И сега ще я направят първа красавица, мернах някакви жертви на пластичната хирургия в студиото, някаква фъфлечка, дето трябва да мине за красива, кака Елвира Курвата, дето също баси красавицата, ама мен , ако питате, предпочитам оная пъпчасалата, само малко да се позамие и да си сложи грим, пред тия изкуствени паравинени мърли! Бахти ....!!
Хубаво, само не ме занимавайте, бамумамата!!!



pasa moj solidni,
nije ona za tebe...


Тема Re: Пълна промянанови [re: Дekcтъp]  
Автор kwadrat (новак)
Публикувано19.09.07 11:31



И кво беше тва сега? Нищо не разбрах.
Ако си гледал некое реалити шоу по телевизията и сега го плюеш тук, не те разбирам. Щом го гледаш значи ти е интересно. Аз не гледам
Ако пък става дума за пластичната хирургия като цяло и нейното отричане, ми кат не ти харесва не я ползвай и не ходи с жени които го правят. На който му харесва, нека тегли болката негова си работа, ако после се чувства щастлив..



Тема Re: Пълна промянанови [re: Дekcтъp]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано19.09.07 11:33



хахахахахахахаха

Ти тъп ли си ?
Изписал си сума ти редове за да занимаваш другите с нещо което не те интересува и демонстрираш погнусата си от него ...
свинявай ама ...


Бъдете живи и здрави!



Тема Re: Пълна промянанови [re: Дekcтъp]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано19.09.07 11:41



пластичните хирурзи, козметиците, гримьорите и фитнес инструкторите и те са хора - и те трябва деца да хранят и да си купуват BMW-та...





Тема абсолютно!нови [re: Дaниeл_]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано19.09.07 11:49







Тема запиши си днешния деннови [re: kwadrat]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано19.09.07 11:52



в златно тефтерче- за пръв път ще те осени това щастие да ти обърна внимание и удостоя с отговор. Твърде възможмо- и за последен


Когато нечия аларма записка в два през нощта под прозореца ми ,аз СЪЩО не съм си я "пуснал" доброволно- тя ми се самонавира в очите, макар само поради селянията на собственика си.
Тук селяниите са с порядъци повече. И не са мой ИЗБОР. Толкос

pasa moj solidni,
nije ona za tebe...


Тема Мъда.нови [re: Poшko]  
Автор Дekcтъp (добър психопат)
Публикувано19.09.07 11:54



Свинен си.


Може и да съм тъп, точно адски умен и интелигентен чаровен мъж като теб може да направи тая нерадостна за мен преценка...

pasa moj solidni,
nije ona za tebe...


Тема Re: абсолютно! [re: Kиpo]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано19.09.07 11:54



другите реалитита нямаха чак такава комерсиална насоченост (освен може би да създадат някоя друга "известна личност" от която после медиите да печелят) - това тъй наречено шоу има директна комерсиална насоченост като създава търсене за някакви услуги които до сега са били непопулярни и това го прави още по-гнусно!



Тема Re: Пълна промянанови [re: Дekcтъp]  
Автор Пak цялo (тиква, я)
Публикувано19.09.07 11:56



Сега пак всички кокошки и патки само това ще коментират! Кире, ти нали не си кокошка, бре!?!

Нека си правят операции девойките. За всеки влак си има пътници.



Тема Re: Мъда.нови [re: Дekcтъp]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано19.09.07 11:57



ае не може Декстър да се превръща в Доркстър ...

сетих се нещо което си мислех на времето: целта на реалити шоутата не е да се харесват, целта им е да скандализират ... защото за нещо скандално се говори много повече от колкто за нещо хубаво ... я кажете колко пъти сме говорили за любимите си предавания или филми по телевизората ...
ги еба в смотаняците ... аз не обичам реалититата защото знам, че всички в тях са кукли на конци ... кадрите са подбрани за да постигнат някакъв ефект ... но всичко е направено така, че да прозира ... бал съм ги


Бъдете живи и здрави!

Редактирано от Poшko на 19.09.07 12:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.