Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: Salem]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано10.09.07 08:23



Аз като ви казвам, че има такива мъжки изкопаеми, че направо да се чудиш как са живи още....


Погледни го само, той даже не разбира за какво става дума



После аз съм била обвинявала несправедливо българските мъже. Па такива са над 90% от тях.....за какво изобщо си говорим?


Как пък един не се похвали, и не каза, че редовно се проеверява! Трябва да го закараш под дулото на картечница на лекар! Малко му е да го набиеш за подобна безотговорност, а има и още по-трагични случаи, тоя по-горе е даже цвете!


Само си представи един единствен такъв невежа с колко жени е пръснал това-онова насам натам.....


Затова, никаква милост към невежите! Гонеж до дупка, няма оправия с такива, освен да го зарежеш, на него му липсват първите 7 и последните 50

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: nyctea]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано10.09.07 09:29



кога ставате сигурни в него/нея - Не мисля, че става въпрос точно за доверие или усещане за сигурност.


За пълните изследвания: Представител на мъжкото съсловие вече ти обясни какво може да се случи, така че гаранция няма. След тях единственото, в което можеш да си сигурна е, че ти си "чиста".

За мен е въпрос на лично решение, за което съм в състояние да поема пълна отговорност без да виня другия - било то за болест, било то за бременност. За да правя секс без презерватив трябва да съм сигурна в себе си, т.е. че не съм преносител на болести и че няма да навредя на другия - това от една страна. От друга, има значение как гледам на този мъж като потенциален баща на мои деца - вариантите са два: или съм убедена до мозъка на костите си, че ще направя аборт, независимо какво ще ми коства това впоследствие; или съм убедена, че искам да имам дете от точно този мъж, без значение дали той би го отгледал с мен или не. За последното, тежест има и преценката ми дали мога да се справя с отглеждането на дете, от гледна точка на финансовата ми обезпеченост, както и какви са перспективите ми за развитие - ако "видя светлина в тунела" - ок, ако не - презервативът да е налице, моля.

От тази си позиция, смятам, че е въпрос на лично решение и способност да поемаш отговорности. Да се опираш на "доверието" към някого, за мен, е като да прехвърлиш отговорността, защото впоследствие винаги можеш да си позволиш да обвиниш другия с довода "Ама аз ти имах доверие, а ти..." Все пак хората не сме идеални.



Тема Re: За дамите, Далия, изследванията и още нещо...нови [re: Roxana]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано10.09.07 16:53



А така ;-)!

И лек ден ;-)!



Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: Bиkтyaлия]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано10.09.07 17:02



Мда, много смислено казано ;-)....

Да, не е точно доверие, а е сигурност, че ти (т.е. аз, говорещият) съм ОК в тази връзка или тази случка...

И последващата убеденост, че отсрещния гледа по същия начин на нещата - не някой льольо или някоя смотла, дето гледат 15-минутен келепир да изкарат... Има си достатъчно свестни хора, с които може даже с поглед да се надушиш.... Или да ги познаеш по някакво действие съсвсем несвързано със секс. И да знаеш, че и отношението към секса, към теб като партньор, към самия него си - на този човек са му ОК за тебе, приемаш ги и си съглесен да участваш с ентусиазъм.

Личният ми опит от гледна точка на предпазване от забременяване е бил без презерватив, като се разчита на мен. Поел съм си го това, спазил съм си го до сега ;-) - някой може да каже, че е късмет, знам ли... Аз поне съм се грижил да си го спазвам... Но това си ми е само личен опит....


Лек ден ;-)!



Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: Salem]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано10.09.07 18:55



Абе аз и за кръвни изследвания бих го пратила

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: Ginger.]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано10.09.07 19:08



Ами една жена поне един-два пъти в живота си е имала Кандида...т.е. и ти имаш.

Логиката ти е желязо!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.