Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: :)))нови [re: lestr57]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано09.09.07 20:44



туй какво беше бе





Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: nyctea]  
Автор fdisk ()
Публикувано09.09.07 20:54



Аз пък тукову не мога да ползвам. Пробвал съм няколко пъти, ама не - не ми е кеф и ми пада. А понякога даже не мога и да започна


Иначе доверието.... хм, тънък момент... ако толкова я е страх девойката, а пък на мен ми харесва и преценя, че си заслужава, бих си направил изследвания, за да е спокойна (разбира се срещу реципрочния жест).



Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: fdisk]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано09.09.07 21:03



и го правиш винаги така?





Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: nyctea]  
Автор fdisk ()
Публикувано09.09.07 21:11



очевидно





Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: fdisk]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано09.09.07 21:14



ти сигурно вече имаш букет





Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: nyctea]  
Автор fdisk ()
Публикувано09.09.07 21:20



Явно имам голям късмет, защото досега не съм хващал нищо, дори и по време на цикъл.
От друга страна, съм моногамен (гледам настрани, ама не пипам

), а и трудно завързвам нови контакти, така че риска от първи секс ми се случва доста рядко.



Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: fdisk]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано09.09.07 21:23



все пак, правиш секс с някой за пръв път,не знам,ей така, това, че никой не ти е показал,как се слага презерватив, не значи, че е неудобен





Тема За дамите, Далия, изследванията и още нещо...нови [re: nyctea]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано09.09.07 21:30



Понеже съм живял няколко години с лекарка (дето любимото й беше кожно-... ), та, мислим дека да поназнайвам...

И у тъпата ми тиква възникават следните въпроси (към Вас, дамите с изледванията)...

Значи - ПичаДет'ЖГоТаковате, не е точно пич.... и вие му викате "аре към Кандиларов, бе, улав!!!!!"... И оня Ви харесал Задника, и прежалва ~90 лв... Ма понеже е и малко мачо, докато чака резултатите (3+ дена), и Ви е леко ядосан, па се пак пу се пуца нещо и рашава какво - да прасне Марчето... и Юлето от другия вход.... Бе каквото се сети да изпраска, един вид - фантазирайте си....

И 5 дена след Голямото Поискване (на документи) следва Голямото Представяне (на документи)....

Натам сте Вие....

"още нещото" от заглавието - мозъка Ви ;-)...


Най пък ми е интересно как дигаш телефона на една лаборатория и ти казват на кой какви са резултатите и дали им е пациент - освен ако с някой там не си плюете у пазвите най-редовно ;-)... Отдавна в смислените лаборатории можеш да се изследваш аномимно - за тях си само номер.... И да си видиш резултатите у Нет-о....



Към Далия - всички тея неща, дето така нежно е изброила зависят само от едно - кой е по-умен от двамта..... Ако съм аз - гледайте каквото искате.... Даже може театър да гледате.... Дали ще имам желание - отделен въпрос.... А й какво ми пречи да се кефя еднакво и на двете (трите?....)


Със здраве ;-)!



Тема Re: За дамите, Далия, изследванията и още нещо...нови [re: neverlander]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано09.09.07 21:41








Тема Re: **Секс без презерватив или...нови [re: nyctea]  
Автор fdisk ()
Публикувано09.09.07 21:41



Ами просто не ми е кеф с презерватив, дразни ме, нямалява ми усещанията и не ми е естествено някакси. А пък и ти споменах вече, че не съм пчеличка и че някоя еБентуална кандидатка ще бъде опознавана известно време преди това (сега не ме питай колко, колкото се наложи за да се чувствам спокоен; може да е седмица, може да е и три месеца).
Така че се смятам за доста по-малко рисков/рискуващ от хората, които "се пазят", при положение, че всяка вечер или всяка седмица са с ново завоевание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.