Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Търся си партньор/ка 2ро изданиенови  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано27.08.07 12:37



Здравейте.

Тука е в дирска клубна секция контакти, така че да си закача обявата. Сексът е засегнат малко като висша ценност...

Търся човек за житейски партньор, жена или мъж. То вече няма значение. Човекът и личността имат. Аз съм жена, в случай че има значение за някой. Съм и мога да бъда глава на семейство, ако трябва, без да държа или настоявам за това. То вече и това няма значение.

Търся някой/я весела, богата, достойна, интензивна и широка личност с хъс към живота и главно секса, тоест меракът да му/й е налице в нормални честоти - два три пъти седмично - обичлив/а, толерантен/тна, без огромни личностни комплекси или ако има такива, да са осъзнати и конфронтирани под контрол, както са си моите, че да не се тормозим по тази тема, да не му/й пречат 2 непълнолетни деца, в по-добрия случай даже да се сприятели с тях и да ги поучава, без големи професионални НО С ЖИТЕЙСКИ амбиции, тоест да иска и да се стреми да живее качествено и стойностно, без да трябва да работи по 16 часа всеки ден. Може въобще да не работи, ама да наглежда по-малко дома и децата.

Предлагам пълна издръжка, качествен живот в нова къща с двор край южна София, ваканции и пътувания, секс по горното разписание, тъй като така ми си идва физическия мерак, и веселби с общи компании.

Къде другаде да закача обява? Другите клубове ми звучат малко депресирано... Тука така по-... подходящо по дух..

Въпроси, коментари и доуточнения са добре дошли. Ще се радвам да има някой/я ЛИЧНОСТ насреща..



Тема Re: Търся си партньор/ка 2ро изданиенови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано27.08.07 12:48



Може въобще да не работи, ама да наглежда по-малко дома и децата.


Хем да не работи, да си стои в къщи (да е на повикване), хем и по-малко да наглежда дома и децата. Ще кръсти ръце и ще се дърви само по предназначение и по изрична заповед?
Хайде, де...нещо май стягаш. Или...
в изречението ти има синтактична грешка?

по-малко/по малко

По По По По, с мен е лесно

Тема Re: Търся си партньор/ка 2ро изданиенови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано27.08.07 12:56



таман си уцелила клуба ..... ей с'я Роксана ще се кандидатира.....тя тъй рита за едно такова 'вакантно' място . обаче обяви и заплащането, че тя хем не става за к'ват и да е работа , хем големи претенции има





Тема Re: Търся си партньор/ка 2ро изданиенови [re: areнтOOZ]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано27.08.07 12:58



Не е задължително да работи навън в смисъл семейно-финансов. Но не е и задължително да не работи, тоест да трябва си стои в къщи бос и бременен в кухнята. Никакво повикване. Живеем заедно. Делим семейните и домашните организационни и времеви отговорности, не финансовите. Това имам предвид да наглежда... заедно с мен.

Напоследък в тези времена тези първите нефинансовите отговорности се оказаха по-тежки за обслужване... а аз работя поне по 10 и отгоре часа...

Както си желае относна работата, но за дома да има ищах да участва, а пък най-добре да го поеме като организация, аз не съм толкова фиксирана по темата... но не съм и тотално против. Казвам ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ - иначе си има хора чистачи и градинари...

Абе искам качествен живот с партьор/ка да ми е хубаво и да не търся навън секса бе... хабене е голямо..

Може и деца да има, ама до две че става тясно

Редактирано от Poбинятa Изaypa на 27.08.07 13:04.



Тема Re: Мечти, еееххххнови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано27.08.07 13:04



мечти человечески, нереални.



Всъщност, познавам не пряко един такъв мъж. Зает е вече, уви.

По По По По, с мен е лесно

Тема Re: Мечти, еееххххнови [re: areнтOOZ]  
Автор двaдeнa (член)
Публикувано27.08.07 13:07



къде тук е уловката?



Тема Re: Търся си партньор/ка 2ро изданиенови [re: Бapбapeлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.08.07 13:07



В грешка си.

Аз съм заета и си имам връзка, за разлика от теб. Интересно как ли се получава.....баш такива като теб да ритат срещу мен и начина, по който си правя живота.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Мечти, еееххххнови [re: двaдeнa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано27.08.07 13:09



В илюзията, че това е реална обява.

Ако мацката беше толкова неотразима, нямаше да има вакантно място при нея.

Щяха да се скъсат да я ухажват, и то от близкия й кръг хора, познати и доверени.


Може и да не е жена, а мъж. Обявата е за работа, не за секс. Капиш?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Търся си партньор/ка 2ро изданиенови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано27.08.07 13:11



А общо дете може ли да имате?

cococure


Тема Re: Търся си партньор/ка 2ро изданиенови [re: Poбинятa Изaypa]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано27.08.07 13:16



Житейски партньор - звучи страхотно, особено в една зряла възраст, когато си преплавал през бурите на флиртове, брак, любовници и си отгледал деца.

Направо време за кеф и удоволствия.

Тамън ме нави, но има едно само условие, което не ми пасва, а то е съществено - секса Та, имам питане - ще можеш ли да ми осигуриш почти всеки ден расов пич, който естествено да ми допадне Щото съм 100% женски дух и не си падам по жени




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.