Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема pisna mi ot prosti jeniнови  
Автор caiko (непознат )
Публикувано22.08.07 13:44



та обажда ми се един приятел и ми казва - тука една приятелка на жена ми ти иска телефона.Ами дал и го той и тя ми се обажда и се уговаряме на кафе .Отивам аз да я зимам от тях - с такси.А тя излиза-много хубава блондинка- и - Ооооо ама ти нямаш ли кола .Толкова разочарована физиономия не сам виждал...Аз казвам ми нямам ама имам достатачно пари за такси .И тя вика добре тогава зимаме мойта - оказа си опел тигра.Отидохве на кафе - бъра бъра полафихме малко и мадамата се оказа сгодена .Ся беше мой ред с физиономийте.Казах че искам да се прибирам с надеждата че ше сложа край на тази трагикомедия ама не - мадамата се самопокани у нас за по едно малко....
кам 3 часа сутринта часа и след 5 тека я пуснах да си ходи и ся след 3 дена имам точно 14 смс-а който варират от - каде си мило до - ти за какав се мислиш....
откаде се навадиха толкова буклуци бе????????



Тема Re: pisna mi ot prosti jeniнови [re: caiko]  
Автор altio (непознат )
Публикувано22.08.07 13:49



големи боклуци.Ама и ти кой знае какви си ги наговорил като си пийнал преди петте тека





Тема Re: pisna mi ot prosti jeniнови [re: caiko]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано22.08.07 13:52



За всеки боклук си има поне по един буклучар


Всъщност тековете имат ли значение или просто си го вметнал за благозвучие ?



Тема Re: Ъ-тонови [re: caiko]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано22.08.07 13:56



го нямаш за нищо, ей.

Грешката е твоя - не требваше да се качваш в колата и. Можеше да си спестиш тековете и тридневните 14 СМС. И нямаше да те боли...главата.

По По По По, с мен е лесно


Тема Цайконови [re: caiko]  
Автор Coнaтa (есенна)
Публикувано22.08.07 13:58



Майкооо



... it leaves you, babe
if you
don't care for it...


Тема Re:ето го моя случаинови [re: caiko]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.08.07 14:00



Ето сега точно през този месец се случва горе-долу подобна история с една тъпанарка от интернет. Тя търси сериозна връзка, в момента аз съм напълно свободен и отговарям със съвсем сериозно контра-предложение в максимално учтива форма и без претенции към нея, на която тъпанарката отговаря че аз съм бил "женомразец". Значи ти предлагаш точно това, което тя търси и се държиш идеално с нея и първото нещо, което четеш на среща са обиди. Следващата й фатална грешка беше да се предложи на някакъв абсолютен кретен в сайтът, в който си пишем, когото познавам лично и първо не е за нея, второ е голям плебой и ще я наебе и зареже на първият ден ако изобщо й обърне някакво внимание, защото тя не струва на външен вид. Впоследствие тя ще се обърне отново към мен и такава ГИЛОТИНА съм й приготвил, че свят ще й се завие!






Тема Re:ето го моя случаинови [re: FileO99]  
Автор altio (непознат )
Публикувано22.08.07 14:03



по добре не се занимавай с тъпи жени



Тема Re: pisna mi ot prosti jeniнови [re: caiko]  
Автор Kaя_ (минаващ)
Публикувано22.08.07 14:06



А ти вЕрно за какъв се мислиш?



Тема Re: pisna mi ot prosti jeniнови [re: Kaя_]  
Автор caiko (непознат )
Публикувано22.08.07 14:08



за никакав не се мисля аз сам нормален мъж и искам да се срещам с нормални същества......ама няма!



Тема Re: pisna mi ot prosti jeniнови [re: caiko]  
Автор Kaя_ (минаващ)
Публикувано22.08.07 14:15



Ми дръжсе с тях като с нормални същества. Трудно ли е да кажеш, че 5-те тека са всичко, което си искал?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.