Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Стига с тея пишки !нови  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано15.08.07 18:10



те са вече ясни !

Котаранко ме вдъхнови за нова тема:
Има ли красиви " джуфки"?? кои според вас??
Аз има професионално изкривяване на тази тема, така че засега ще се въздържа. макар и да мисля,че въпроса е повече насочен към мъжете, но защо не и към жените?!



Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.08.07 18:13



Ми, аз харесвам всякакви, ама най-много по-прибранки, със съвсем леко подаващи се малки срамни устни, само колкото да разтворят големите.

И да не са много червени или много черни. Може тъмни, ама кафявки, а не синьо-черни.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано15.08.07 18:19



ууу, колко си подробна:) и описателна:)

мда, виж, на цветовете не съм обръщала кой знае какво внимание. трябва да е много" черно" за да ми направи впечатление.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор Ocoгoвeц (~*~)
Публикувано15.08.07 18:26



Има красиви, да.




-
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор bushido (bushi)
Публикувано15.08.07 21:32



аз харесвам както прибраните, така и по-"къдравките" ... прибраните са нежни и ефирни, но и тези с по-големи срамни устнички си имат свой чар, някои приличат на цветя



за цветовете - не харесвам много бледи и безцветни, тъмно розовите и светло кафявичките са ОК

You got me wrapped around your finger
Do you have to let it linger


Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор Bethmann (never mind)
Публикувано16.08.07 01:17



За мен специално е от критична важност. Вероятно страдам от някаква обсесия по много тесни, защото като видя някоя от тези, дето приличат на цветя (или както се каза - къдравки; а някои им казват, с извинение, терлици), подсъзнателно си представям, че е широка. А няма нищо по-лошо от широка жена (лично за мен). Сигурно е аналогично на манията на някои жени към мъже с големи пениси, но аз мога да спя максимум веднъж с жена, която има широко влагалище, защото си е кофти, квото и да си говорим. Може и на мен да ми е бил пропорционално малък в дадените случаи, но все пак фактът, че съм попадал на доволно количество тесни жени, които дори са изпитвали болка при проникването и се е налагало бавно, внимателно и постепенно да се подхожда, за да се адаптират съответните мускули, явно говори, че абсолютизация при размерите трудно може да има - една жена, която на мен ще ми е широка, за друг може да е тясна и обратно.

Както и да е, исках да кажа, че от гледна точка на тази фетишизация (ако мога така да я нарека), харесвам такива "джуфки", които не създават алюзията за нещо широко. Големите срамни устни може да са наистина големи (за да си заслужат името), но е важно малките срамни устни да не излизат навън, просто не ми изглежда естетично. Като цяло е важно почти да не се вижда цепка, дупка, брънки, бримки, дипли, басти, плисета и прочие артефакти, говорещи за евентуална груба намеса в лелеяно непорочната теснина. Вагината трябва да спазва общият хомогенен почерк на плавна инфлексия, който природата е избрала за нежните създания от нашия вид





Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор Hoвичok (мълчалив)
Публикувано16.08.07 01:23



Мдам... има

. Но не са с конкретен "вид", а са с конкретен собственик (не визирам нищо конкретно, говоря по принцип).






Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано16.08.07 02:19



Хайде пак ...
Пухкави, с прибрани или съвсем леко подаващи се малки срамни устни .. Прекалено големи и стърчащи клитори не ми харесват (ако ми трябва пишка аз си имам) Предпочитам розови или кафяви малки устни и вход на влагалище, а не има едни ужасни, оранжево червени с вид на разкрита рана като след куршум от "Вулкан"
.. Харесвам и тъмни съвсем, но много малко мацки съм виждал с такива...

Не харесвам прекалено малка на външен вид п......... (Когато дамата застана права, се чудиш има ли нещо долу или не, когато я гледаш между краката) както и разпърцани в стил "Брюкселско зеле" или "С карамфил ме закичи мамо"

Единствен способ да се предпазим от изкушение е да му се отдадем!

Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: kotaranko]  
Автор _songbird_ (aspen2)
Публикувано16.08.07 14:21



утрепА рибата с тоя карамфил .. едвам се сдържах да не се разсмея с глас ...



Случва се всичко да върви като по масло
и едва по-късно се установява, че е било вазелин......

Тема Re: Стига с тея пишки !нови [re: TE_DDA]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано16.08.07 14:21





Само да допълня - ако мога да избирам цвета, бих предпочел нещо по-тъмно, ако може




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.