Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Максим Боклукът.нови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано06.08.07 22:06



Харесвах Максим. Вярно- малко приличаше на гей, малко- на арт, но ми се виждаше пич.
Но уби един човек, а верочтно осакати поне още двама. Защото, макар да участва в т. нар. кампания" Не карай пил, спаси човек" той се е качил зад волана с 1.2 промила. Защо? Защото се смята недосегаем, както хилядите други чекиджийчета, мислещи, че са хванали шибания бог за шлифера. НЕВИНЕН човек уби. УБИ !
Малко се гнуся от себе си, че го харесвах до тази сутрин- никакви олимпийски медали не струват повече от живота на един невинен човек.
Майната ти, Максим, лошото е, че вероятно ще ти се размине.



Тема Re: Максим Боклукът.нови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано06.08.07 22:22



Лошото е, че ще се размине и на други.
И като си помисля, че преди време тука с мацки спорехме, че мъжете им са луди и нищо не можели да им кажат, когато возят бясно цялото си семейство и чак се кефят...Не ми се коментира, късите пишки и дългият спирачен път


Мир на духа му на момчето и на всички нелепи жертви....

cococure

Тема Re:прав си, абсолютно си правнови [re: Kиpo]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано06.08.07 22:27



Киро, абсолютно си прав по този въпрос - недопустимо е да се кара пиян. Лошото е, че го правя всяка седмица поне по два пъти. Карам минимум на 200 грама уиски и за съжаление докато шофирам в нетрезво състояние се чувствам страхотно. Стигал съм и до 450 грама разни марки водки като после едва едва се прибрах у нас. 450 грама водка са поне 3,5 промила ако не и повече. Просто не ми е интересно като съм трезвен. А когато се напия без автомобил също не ми е интересно, защото я няма музиката и скоростта. Чудя се, акълът не ми побира как да изляза от това изключително опасно положение. Разбери, че има хора като мен които след секса не им е интересно без алкохол. Единственият начин да изляза от това положение е да предам ключовете на колата си на баща и да му кажа за какво става на въпрос. Но той нищо няма да направи защото сам катастрофира пиян миналият октомври и съсипа старата ни кола. И не виждам спасение никакво, защото съм в начална фаза на пиянство и тепърва откривам алкохолът. Ето ти си един зрял човек дай ми съвет как да спася от това? Твоят съвет може да спаси живота на други хора, моя живот и имущество за десетки хиляди.






Тема Re: Максим Боклукът.нови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано06.08.07 22:34



неделя привечер- на Петрохан...дълга скоба- една трета от колите на София се изнася уикендите- съдейки по паркинга пред блока- благосъстоянието на народа расте рязко-знаеш ли какво удоволствие бе да се кара през деветдесетте...? Жива душа нямаше. Та. Първата зверска катастрофа от превала на Петрохан бе няколко километра надолу. Втората- до разклона за Годеч- съвсем прясна, подобен на тоя руски боклук-дегенерат бе навлязъл в насрещното и бе попилял някакво голфче, а третата- за раадост-самостоятелна, някакъв селчо бе целунал едно дърво.
Какво е решението? Няма решение. Просто няма- както няма и пиклив господ. Защото смъртта на подобни нищожества е нещо ХУБАВО, лошото е,ч е повличат след себе си невинни хора.



Тема Глупости пишешнови [re: FileO99]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано06.08.07 22:36



Вече трябва да се броиш за голямо момче,значи трябва да си използваш главата.Замислял ли си се дали после ти е приятно като си пиян и се клатушкаш?
Исках да кажа - замислял ли си се (сам виждаш) какво можеш да причиниш на други хора?
Има таксита!
Усещам се,че и аз почнах да се оглеждам внимателно като пешеходец за хвърчащи коли,особено късно вечер.Незнам дали е редно така да ни стресирате.

забравих да допълня,че може да не ми благодариш за лекцията


Мина тук една злодейка...

Редактирано от zlodeika на 06.08.07 22:38.



Тема Re: Глупости пишешнови [re: zlodeika]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано06.08.07 22:49



Вече трябва да се броиш за голямо момче,значи трябва да си използваш главата.Замислял ли си се дали после ти е приятно като си пиян и се клатушкаш?

Значи по принцип си права, абсолютно права, но след 8 години фитнес-културизъм пия много скъпи лекарства и алкохолът усилва действието им около четири пъти. Тоест ако не пия алкохол има да се възстановявам цял живот докато остарея. А за две години лекуване е цяло чудо, че съм се възстановил повече от 80% и сърцето ми се е върнало само в нормалните си размери. По този начин мисля, че се спасих от байпас...


Усещам се,че и аз почнах да се оглеждам внимателно като пешеходец за хвърчащи коли,особено късно вечер.Незнам дали е редно така да ни стресирате.

Аз по принцип като карам пиян не излизам от кварталът си като съм максимум на 1 километър от нас. Връщам се по малките улички, карам много бавно и внимателно и съм изключително предпазлив. Даже бих казал, че когато съм трезвен съм много по-опасен отколкото когато съм пиян. А въпросният Максим като изключим фактът, че е пил съвсем малко вероятно е шофирал в непозната зона и не е знаел за изключително опасният завои, при който с голяма скорост се създава силна центробежна сила, която предвид на дъжда е още по-опасна. Според мен като шофьор макар и от най-нисък клас даже и Максим да е бил напълно трезвен с тази скорост със сигурност е щяло да се получи същото. Въпросът не опира само до пиенето, а най-вече до скоростта. При мен кофеинът и проблемите са това, което ме кара да натискъм педалът, а алкохолът спирачката.






Тема Re: Максим Боклукът.нови [re: Kиpo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано06.08.07 22:49



Има - съд за нарушителите, по чиято вина и нехайство загиват хора, както и за тези, които поддържат пътищата и някоя яма претрепе някого (на р.Бяла да не мислиш, че само шофьорът трябваше да бъде съден); камери на колите на полицаите, за да може като си извъртят главата при някой дето "лети ниско" и им цака, да носят отговорност също; безумно яки глоби за нарушения и така.... Например като не спреш на пешеходна пътека, 1000 лв глоба, българинът не го е страх от съд всъщност, понеже е подкупен, ама да му бръкнеш в джоба, все едно му бъркаш в гъза. Включително и на баровците.

cococure


Тема Re: Максим Боклукът.нови [re: Kиpo]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано06.08.07 22:54



То хубаво......ама тази тема за тук ли е?
Или искаш да признаеш, че си гей?
Може и да те оправя......




Нямам!

Тема Re: Максим Боклукът.нови [re: abettor]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано06.08.07 23:01



няма " за тук" и "за там"- по повода. Точно, както ти- карайки кротко и културно, повече или по-малко майсторски, и зад някой завой, който познаваш като оная си работа/по клубната тематика/ някакъв подобен нищожен скапаняк те убие за две секунди.
Знаеш ли колко е живяпа сестра ми със спукана аорта след подобния случай ..? Около минута. Сега следствието се опитва да изкара нея виновна, щото е мъртва.
Тук е време да замълчиш. Наистина.



Редактирано от Kиpo на 06.08.07 23:03.



Тема съд?нови [re: Salem]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано06.08.07 23:07



Като оня в Бенгази? Триполи? ))
И въпрос с повишена трудност: съдът съди, а кой определя дали съдът съди правилно?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.