Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Колко време ви трябваше?нови  
Автор Veronic (belle)
Публикувано26.07.07 12:22



Колко време ви трябваше да забравите една любов?
Личеше ли ви?
Как се отнасяхте с околните?
Как ви се отрази в работата?
Другите разбраха ли за това, или си го пазехте за себе си?
Променихте ли се с нещо?
Как успяхте да преодолеете състоянието най-безболезнено?



Тема Специфично е...нови [re: Veronic]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано26.07.07 12:31



Ако нещата са се трупали по време на самата връзка - ако са ме разочаровали системно, и все съм прощавала, както се случи с бившето ми гадже от България, преди почти 2 години, ми е нужна точно една нощ, за да охладнея и претръпна завинаги. След което съм готова да си намеря нов партньор след не повече от седмица.

При последната ми връзка, ми бяха нужни около 4 месеца, защото получих солиден "шамар" - от едната крайност в другата, след което сериозно посъветвах човека да се консултира с професионален психолог /щадейки го, да не кажа, "иди при психиатър"/.

Във втория случай, много ми личеше. Отнесе го братовчедка ми, която ми бе на гости две седмици след приключване на връзката ни - бях безпричинно груба с нея, за което се реванширам и сега, защото не обичам да наранявам някого, който няма никаква вина.

В работата - няколко пъти си тръгвах по-рано, защото не исках колегите ми да виждат, че съм разстроена от нещо. Просто казвах, че не се чувствам добре.

Казах на всички по-близки приятели.

Да, промених се - научих се да разпознавам скритите садисти.

Преодолях го, като превърнах чувствата си в искрено състрадание към въпросния субект - нещастните и слаби имат нужда от помощ.



Тема Re: Колко време ви трябваше?нови [re: Veronic]  
Автор Hot_ice (happy)
Публикувано26.07.07 12:33



Различно. Обикновено когато открия следващата.
Личи ми.
Обикновено съм отнесена и зла, редувам ги.
Изчезва ми мотивацията и хъса.
Разбират само тези, на които кажа, или ме познават прекалено добре, но те са пренебрежимо малко. Другите го отдават на цикъла ми, предполагам.
Променям се, губя си илюзиите и доверчивостта.
Безболезнено - не знам. Но с всеки следващ път става все по-лесно и бързо (ако тва та топли)



Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема Re: Специфично е...нови [re: Bambi*]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано26.07.07 12:42



Значи с една дума, при тебе мотивацията е, че другата страна е виновна за положението и така се самосъжаляваш и самоуспокояваш. Не е лошо като начин да успееш да го преодолееш. А ако няма виновен?



Тема Re: Колко време ви трябваше?нови [re: Hot_ice]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано26.07.07 12:44



Колко време след раздялата я откриваш? Успяваш ли да се влюбиш в следващия човек, при положение, че още имаш чувства от предишната си връзка или просто започваш да излизаш с него за разнообразие?



Тема Re: Колко време ви трябваше?нови [re: Veronic]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано26.07.07 12:49



Ако любовта не е била любов, то се забравя за няколко месеца. Ако е била любов, чак след петата година пламъкът угасва.



Тема Re: Колко време ви трябваше?нови [re: Veronic]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано26.07.07 12:49



4 години.



Тема Това е, което на теб ти се е искало да прочетеш.нови [re: Veronic]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано26.07.07 12:53



Не се самосъжалявам - от почти 12 години не съм изпадала в подобно състояние, но изпитвам съчувствие към хората, нуждаещи се от помощ. Явно се опитваш да получиш детайли по случая, но... някак си, подходът ти... не ми харесва. Сори.

Другия път опитай по друг начин.



Тема Re: Колко време ви трябваше?нови [re: Veronic]  
Автор chetiri- (непознат )
Публикувано26.07.07 12:53



Предишното ми нещастно влюбване беше 10 години преди това в което съм сега.Тогава ме държа 2 години. Всеки ден го чувствах и все едно чувах. Бях като омаяна. А дори беше връзката ни само във фантазията ми. Сега не чувствам към този човек нищо, нито любов нито омраза. Просто не съществува за мен. Учудвам се на себе си , но е така.
Сегашното ми влюбване е много по-силно. Трае вече 3 години. През тях той доста си поигра с чувствата ми. Имах разочарования и то немалки. Обаче когато реших да сложа край на връзката ни като че ли забравих какво е това да се смееш . А си казвах, че съм свободна вече, че сърцето ми е свободно и вече няма да ме боли. Един ден - слезд 2-3 месеца просто му позвъних. И пак се започна. Пак се чуваме и виждаме от време на време. И пак гледам часовника дали ще позвъни за да ми каже добро утро...Чувствам празнота без този човек , но като че ли успявам да овладявам болката. На моменти ме присвива но като че ли успявам да я потискам...Струвами се че това ще трае до края на дните ми.



Тема Re: Колко време ви трябваше?нови [re: Veronic]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано26.07.07 12:54



Всичко е във времето ... естествено е, че се променяш ... помъдряваш или оглупяваш още ... а спасението е в добрите приятели, които не трябва да загърбваш по време на любов и да се сетиш за тях, след като тя отмине

Всичко тече, всичко се променя ... , но след любовта има пак любов, да знаеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.