Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Фригидност ли е тованови  
Автор Soul_Eater (непознат )
Публикувано13.07.07 13:43



Здравейте,
Нуждая се от вашата помощ!
Дълги години съм женен за една страхотна жена, имаме прекрасно детенце, но... сексът между нас не се получава. Правим го рядко, веднъж седмично, а някой пъти и по-рядко. Харесвам я, дори я обожавам и тя много ме обича (не ме питайте от къде съм сигурен, тези неща се усещат), сексът е супер, но за да ме допусне до себе си трябва да напълно отпочинала, да не е имала никакви проблеми през деня, детето да е добре, да се е хранило добре, да не е яла много, да не и се спи, да не я боли глава и още много други условия, които много пъти са невъзможни за постигане. Пробвал съм да я предразполагам по различни начини - цветя, музика, свещи, аромати, вино, подарък еротично бельо и т.н, но тези неща има еднократно действие, на следващият път тя вече подозира за "подмолните" ми намерения и нямат търсения ефект.

Въпросът ми към вас е това фригидност ли е или нещо друго, имали ли сте подобни проблеми и как могат да се преоодолеят. Много моля само за сериозни отговори, защото понякога си мисля, че това може да съсипе връзката ни.

Благодаря за вашите коректни мнения по тази тема!



Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: Soul_Eater]  
Автор doliii72 (непознат )
Публикувано13.07.07 13:47



много глезена е жена ти

глезотии



Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: Soul_Eater]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано13.07.07 13:49



Кофти момент. Моята бивша съпруга беше подобен случай, макар и не чак толкоз краен. Защото успявах да я предразположа за поне 2 пъти седмично.
Но има и такива хора, които просто се нуждаят от много по-малко секс и толкоз.

Мир вашему дому!

,

Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: Soul_Eater]  
Автор ПpeпoдoбниятЦУП (изродъ)
Публикувано13.07.07 13:53



все пак допусни и за възможността че може да си има друг




Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: Soul_Eater]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.07.07 14:06



Пробвай да й помагаш !
Сигурно просто се преуморява, не може да опъва сама каиша и да ти танцува по поръчка, заедно трябва да ги правите нещата .



Тема Re:нови [re: doliii72]  
Автор Luchezara ()
Публикувано13.07.07 14:10



Пълни глупости. Много съжалявам, че сега толкова много хора ще започнат да увреждат с едно мое недоразбрано изречение масово населението. Порочни и гадни са този вид изказвания, направени така. Искрено се надявам никой да не го прави повече, защото леко ще подивея ...

Редактирано от Luchezara на 13.07.07 14:10.



Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: Luchezara]  
Автор Soul_Eater (непознат )
Публикувано13.07.07 15:12



Виж, ще излезе, че се хваля, но помагам, доста. Наистина много е натоварена, но така ще е цял живот и двамата имаме кариера да градим, дете за гледане и ред други неща, просто не разбирам защо това влияе толкова на нейната сексуалност?!?! Вярвай, не съм някой дървар, който се прибира в къщи, сяда пред телевизора, мята една ракия със салата, тегли един секс на жената и си ляга доволен от живота. И друго не разбира, наистина ли половинката не дооценява опасността, ако това се задълбочи, да застраши сериозно семейството ни?!?!



Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: ПpeпoдoбниятЦУП]  
Автор Soul_Eater (непознат )
Публикувано13.07.07 15:13



не мога, а и не искам!



Тема Не е фригидност,нови [re: Soul_Eater]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.07.07 15:23



просто не си попаднал на жена,
която обича да прави любов.
Поднасям ти съчувствията си.


Редактирано от Bambi* на 13.07.07 15:24.



Тема Re: Фригидност ли е тованови [re: Soul_Eater]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано13.07.07 15:24



Бе така и не знам какво хората влагат в думата фригидност, но ще кажа моето мнение какво е това. Ти ще си прецениш. Та - според мен си е сексуален антиглад, липса на желание за секс. Или поне не по същия начин, по който ти го изпитваш. Разбирам те. Дано това не трае много дълго, защото може да има кофти последици - особено ако не си много дърт...все някоя колежка ще ти смигне, на теб ще ти е дошло до гуша от поредния снощен отказ и така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.