Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Правите ли разлика междунови  
Автор Nefer (IC)
Публикувано06.07.07 17:26



искане и можене в любовта?


Искаш някого, но не можеш да го имаш. Или обратното, можеш да го имаш, но не го искаш.


Защото съм забелязала, че повечето хора по правило взимат само онова, което могат да взимат, безкритично. Или греша? Има ли хора, които продължават да жадуват мечтите си, но не могат никога да ги имат?


Темата е за мечтите и за удобните и лесни хора в живота ни. Мислите ли се за лесен и дотъпен човек за партньорите си, който винаги е подръка, без претенции за каквото и да било, и защо?


PS: няма нищо лично в тази тема. Овреме се откажете да ми приписвате нещо преживяно в тези думи. Няма смисъл. Няма такова. Съвсем теоретична е.



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано06.07.07 17:31



обикновенно мъжете взимат, това което могат - безкритично, за една нощ



Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: TE_DDA]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано06.07.07 18:04



Сега що мъже ще се обидят....биваше ли да си толкова директна?





Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.07.07 18:11



Като искам някого, но не мога да го имам, отказвам се.
Ако мога да го имам, но не го ща, също се отказвам.
Друг е въпросът, че не съм чак толкова взискателна и не търся идеален мъж.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано06.07.07 18:14



Аз смятам, че всички хора са устроени така че винаги да се стремят към "нещо повече". Естествено е всеки да "взема" максимално доброто от това, което може да вземе, и плюс това да продължава да се стреми (или да иска както ти си го казала) към нещо още по-добро. Малко са хората, които прилагат на практика максимализма да се стремят към най-доброто възможно, при което да не взимат нищо което не ги задоволява напълно. Освен че тези хора са малко, а и те са такива за кратко, просто защото това поведение не е практично.



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано06.07.07 18:55



те са трудно обидчиви копелета:)))) освен това за тях това е похвално, не виждам какъв е проблема

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (даврандисан)
Публикувано06.07.07 19:26



Няма обидно, тъжно е само дето



Но пък глей ся, ако се фиксираш в мечтите ти, мож да прозяпаш нещо от живота, което е повече и по-истинско от мечтите и стремежите ти... Тъй де, насреща ти, да кажем, тазгодишната Мис Родина, а ти "камилата, та камилата" (макар че на камилата не й пука за теб и все се отмества..) - е не знам, може би така да е правилно? Ти що ще речеш?

Може би и мечтите ни са според самооценката, влияят се от комплекси, фризираме си ги, кастрираме си ги с течение на времето, и ни се струват възвишени само щото много се стремим към тях? А всъщност сме се устремили към някакви дребнички непостижимички нещица - дали пък не от страх, че постижимите неща може да се окажат не за нашата уста лъжица? Тъкмо те?

Защото как така будилникът непрекъснато върви, а никога не стига до мечтания ъгъл? Ами защото върви, ама не се движи.. А ако го вземем, а че го турнем в лелеяния ъгъл, а там само прахоляк и умрели акари?

Може би пък не бягаме прекалено бързо към мечтите си, от страх да не вземем да ги постигнем?

Или може би мечтите ни са убежище пред реалните неща? Щото мечтите ни са, да речем, квинтесенция или еманация или екстраполация или проекция или абстракция - абе не знам, нещо засукано във всеки случай - на някаква наша видима или прикривана същност, която не ни се ще особено да променим, от страх да не получим косопад и пришки?

Баси умозабълбукващата тема, ашколсун, дано не се изкофти...



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано06.07.07 20:45



и мислиш, че е въпрос на взискателност да искаш "идеалния" мъж???



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано06.07.07 21:02



В моя живот няма компромиси такива,или ще е рошава гарга или сьм сам,немога да сьм с жена която не ме обича и която аз обичам

Знам си цената и немога да се примиря с нещо по-долу от мене



Тема разбира се че правим...нови [re: Nefer]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано06.07.07 21:54



Случвало ми се е и да искам някого и да не мога да го имам,и да са ме искали,само че аз да съм се правила на Хускварна



Мисля се за лесна...даже за прекалено лесна(не в онзи смисъл),добра и даваща,ако човека заслужи....В смисъл...давам много....

А да ти кажа това за мечтите-продължавала съм да жадувам един мнооого много дълго време...дори след като ми вдигна телефона и ми каза-никога повече не ме търси,дори не сии го и помисляй...
ЯВно толкова силно съм вярвала и съм търпяла почти фодина след това...за да ми се сбъдне отново...със същия човек......10000 пъти по готино,отколкото е било




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.