Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано06.07.07 22:03



Защото съм забелязала, че повечето хора по правило взимат само онова, което могат да взимат, безкритично. Или греша? Има ли хора, които продължават да жадуват мечтите си, но не могат никога да ги имат?


Много ти благодаря за казаното. Повечето хора, да взимат, каквото им се падне. Има хора, които с години жадуват мечтите си, аз съм една от тях, защото съм свободна романтичка и ми е по-лесно, отколкото на другите хора, да бъда сама и да няма кой да ме прегърне и да ме подкрепя.

Последния път 7 години преследвах една мечта, сега съм още в първата година на преследване на друга.

Надявам се след време като погледна назад, да не мисля, че съм си загубила времето, чувствата и усилията.



I wish that I didn't know now what I didn't know then. /bob seger/

Тема практично!нови [re: Дaниeл_]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано06.07.07 22:15



Много добре си го обяснил. И аз често си мисля,че не е практично да преследвам човек, в който са влюбени още 10-15 други мацки (и който напълно го заслужава). На всичкото отгоре, много от тия мацки са много по-красиви от мен и по-привлекателни за него, освен, че са му на една ръка разстояние.

Наистина, погледнато реално, би трябвало да се насоча към човек, който ще ми предложи любов и подкрепа и сигурност. Има разни желаещи, но не мисля, че мога да им отговоря със същото и няма да е честно да се прибирам вечер при някой от тях и да си мисля, че не само не съм постигнала максимума, но не съм се и опитала.

Най-добрият ми приятел също е човек, който преследва максимума и от любов научи френски, научи се да кара ски и т.н. Все заради хора, които е обичал и искал да впечатли. После, дори да не се е получило, тия нови умения и знания си остават за него



Така че може да е непрактично, но е път към усъвършенстването.

Честно казано, незнам колко дълго бих могла да правя това (и тук си прав). Уморително е и понякога е самотно и тъжно.

Най-разочароващото за мен си остава обаче, когато някои от приятелите ми почнат да ми дават акъл да се примиря с по-малко от това, което искам и то не защото не заслужавам най-доброто, а защото не било "практично."

I wish that I didn't know now what I didn't know then. /bob seger/

Тема някъде нещо не казваш...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано06.07.07 22:18



Мисля, че няма човек който да не търси "идеалния", но ЗА НЕГО/НЕЯ, човек.
Може твоят човек да е идеален за тебе, не за Пенка.

Но може ли да кажеш със чисто сърце, "На мен този мъж не ми отговаря на идеалите и не ми дава това, което искам, ама съм с него щото ей така."



I wish that I didn't know now what I didn't know then. /bob seger/

Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор svobodna (buni duhovete)
Публикувано06.07.07 22:20



Има разлика между бягството от реалността ("Аз пък искам Синди Крауфорд") и това да се стремиш към нещо.

I wish that I didn't know now what I didn't know then. /bob seger/


Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано07.07.07 00:09



Правим. Аз, де :)
И нямам наблюдения за безкритичност около себе си, ама никак.
Дори обратното. Понякога за свръхритичност...

Не съм фен на мечтите, по принцип... размиват ми реалните възможности на реалността. Но когато видя това, което си заслужава... е, мога да прокопая Ламанша с двете си ръце, ако поискам. Но фактът на "имането" съвсем не е оконачтелен и не означава да полегнеш в слада дрямка - постигнал и умиротворен. Напротив. Качеството и особено поддържането му е сложна работа.

И не съм удобна. Е, не съм някакъв дзвер, но едно време смятах, че да не очакваш нищо е възвишеност някаква. Сега смятам, че е порочна и неефективна практика. Понеже скапва собственото ти качество, изтощава те и те превръща в нещо или някой, което не си...

Та... аз "имам" това, което исках дълго и сърцераздирателно.
Хак да ми е ;) Ама ми харесва.



Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Дaниeл_]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано07.07.07 00:13



Ми толкова им е акълът ;)
Мисля, че компромисите в либоФта са глупост всевишная.
Т'ва е все едно да ми е все тая дали имам една ръка или две.
Просто хората, които правят компромис, всъщност го правят със себе си, а не с другия. Понеже те самите не са готови да имат максимално високи изисквания към себе си непрекъснато...



Тема Re:нови [re: Nefer]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано07.07.07 00:20



Общо взето почти всичко, което съм искала, съм можела да го имам (просто съм дълго тренирано зверче в трудните цели) . За мен всъщност засега проблемът е да има синхрон между това, което правя и това, което искам .







Тема Re: Правите ли разлика междунови [re: Nefer]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано07.07.07 00:26



разминаването между искането и моженето поражда сериозно личностно напрежение, водещо до психически деформации. ако "максимализмът" ти никак не отговаря на това, което реално можеш да получиш, значи имаш сериозен проблем с поглеждането в огледалото.

като не ми се получават нещата просто се взирам много внимателно в хората, които привличам, за да разбера какво послание излъчвам и какъв тип хора то удря в десетката. ако ми налитат все идиоти, това не говори добре за мен. очевидно на челото ми пише: искам идиоти да ме заобикалят. или кървя ужасно и акулите надушват кръв и се събират.

смятам, че в личните отношения е достатъчно да имаш сравнително реална представа за себе си (щото абсолютно реална е невъзможно, все пак си пристрастен, оценяваш най-любимия си човек :)), пък каквото дойде. и да са ти интересни хората, да не се страхуваш и да си верен на себе си. мисля, че порастването се случва когато вместо мечти започнеш да имаш реални намерения и случки. пасивното мечтаене на лунна светлина за прегръдките на брад пит е за тийнейджърките. а аз вече съм на възрастта на майките им.



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re:нови [re: emma_goldman]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано07.07.07 00:32



Брат Пит е на 40+, какви тинейджърки ? Те и наборките ще се замислят, особено ако видят носа му по-отблизо.









Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано07.07.07 00:33



верно, дееба, че и този стана дъртанян.

ама нали така е клишето. кой е сега актуалния - орландо блум? че не се заглеждам педофилската в младите секс-символи.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.