Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Защо мъжете/жените си мислят че...нови  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано02.07.07 13:15



Защо мъжете си мислят, че секса няма да развали приятелството?

Защо жените си мислят, че секса ще развали приятелството?

При какви условия (според вас) се разваля и при какви не се разваля приятелството след като е имало секс?

Дайте житейски примери от типа "какво си мислех(ме/a) преди - какво стана след..."!



Редактирано от Дaниeл_ на 02.07.07 13:24.



Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Дaниeл_]  
Автор Fozi ()
Публикувано02.07.07 16:08



Няма еднозначен отговор - Да: разваля го...
или Не: не го разваля!!!
Зависи от хората , от самото приятелство, че и от секса ако щеш!!
Имам много добър приятел...мъж!!
Да не кажа и ....може би най - добрият!! ( от всички мъже имам в предвид )
Така се случи, че нашето приятелство прерастна ...в страст!!
Двете неща заедно - в любов.........
Няма да разказвам подробно, само ще кажа че секс имаше....
Сексът беше качествен...........

Година, след като секса приключи........ние сме пак онези добри приятели....
Той все още е мъжът, на когото се възхищавам, за когото ме е грижа... , от когото търся съвети...., с когото се забавлявам...на когото МОГА да разчитам, макар и да не е физически до мен в ежедневието ми......
ТОЙ е Един!!!
И имам усещането, че винаги ще го има в живота ми.........
Просто защото има една особена нишка, която ни свързва..., и която макар много тънка и незрима...неможа да се прекъсне от секс, комплекси, страхове.....раздели.....негативни емоции.........

Най - логичният край , след всичко преживяно беше да се намразим!!
Но не стана така!!
Незнам защо!
Дали , защото искрено се харесваме и уважаваме.......
Дали, защото независими от нас обстоятелства са били причината да се разделим...........????
Знам само , че е факт!!
И му се наслаждавам най- отговорно!!!!!!!





Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Дaниeл_]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано02.07.07 16:26



Всичко е в това кой какво влага ... мен не ми пречи да правя секс с някоя жена и после пак да сме си приятели и пак да правим секс и така ...
само, че на жените (не всички ама ...) това не им изнася ... започват да влагат повече и се губят в трябва и нетрябва.
Примерите са, че не издържат ... искат повече внимание след секса ... искат го по-често от колкото можеш да си го позволиш ... или имаш желание ... това малко или много разваля нещата защото има разочаровани ... когато има разочаровани има и наранени ... когато има нараняване за кво приятелство си говорим ...


Бъдете живи и здрави!



Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Poшko]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано02.07.07 16:33



демек ти и даваш едно парче торта обаче тя се скарва с теб щото не и даваш цялата торта



много детско поведение... дали е така за повечето жени или има нещо друго?!



Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Fozi]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано02.07.07 16:35



Най - логичният край , след всичко преживяно беше да се намразим!! - каква е логиката в това?! Обясни по-подробно!



Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Дaниeл_]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано02.07.07 16:37



не е точно така.
Използвайки примера с тората - аз и давам парче торта, тя иска друго. В момента, сладкарницата няма възможност да прозиведе още една торта и тя остава на заден план.
Всеки който остане на заден план му става кофти ...


Бъдете живи и здрави!



Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Дaниeл_]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано02.07.07 16:38



Защото всеки тръгва с различни намерения към една сексуална близост.

Напълно е възможно намеренията и плановете им да са различни. За една жена е по-трудно да приеме секса като секс само за момента.


Различните хора имат различни представи за общуването, и особено за сексуалното общуване. За повечето свободни жени секс без обвързване е нежелан, по различни причини, някои от които са наистина много сериозни, да се опитам да ги опиша ли? (контрацепцията за секс без обвързване е много строга, мерките за всякакви видове сигурнст също, много по-високите рискове от случайни познанства, последиците от хаотични познанства и хаотичен секс са много неприятни, някой друг да добави останалото, защото на прима виста се сещам за това). Пропиленият живот с човек, за който не означаваш нищо, също е много неприятен момент. Жените трепетно броят колко фертилни години имат (би трябвало и мъжете да правят същото), и затова всяка година, изгубена в неангажиращи връзки, за една жена е болезнена загуба.


Някъде там мъжките и женските разбирания се пресичат конфликтно. Кога и с кого да имаш обвързващ или небвързващ секс и защо.


Добавете емоционалната страна, че във всеки един момент някой от партьорите може непредвидено да хлътне или да отхлътне, и хаоса става тотално неконтролируем.



Редактирано от Nefer на 02.07.07 16:41.



Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Дaниeл_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.07.07 16:43



Ми, секса предполага и влюбване в някой момент. Вярно, че не е задължително, но рядко се случва и двамата да го приемат просто като забавление между другото и да не ревнуват от евентуални други участници в забавлението.

Така че единият изход е да се влюбят и двамата и тогава не е разваля приятелство, а просто то прераства в любов. Другият е единият да се влюби и тогава приятелството ще бъде развалено от ревности. Третият е и на двамата да не им пука, но не е много реалистичен този изход. Вярно, че тук всички сме съвършени, но навън такива тъпаци щъкат...

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Защо мъжете/жените си мислят че...нови [re: Poшko]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано02.07.07 16:44



звучи също толкова детско колкото и другото



Тема Само вметка.нови [re: Дaниeл_]  
Автор Coнaтa (д'аморе)
Публикувано02.07.07 16:45



Всъщност, ако трябва да бъдем точни, приятелството "се разваля" обикновено след края на секса, не със самия секс.



п.с. Очевидно има и изключения.

Like a moth on love's bright light
I will get burned each and every night...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.