Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 28.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: „Ти винаги...“, „Ти никога...“, „Ти всеки път...“нови [re: impulce]  
Автор Kaя_ (минаващ)
Публикувано29.06.07 09:24



Да обаче обикновенно изричането на тези думи не помага. Дори напротив - нараства напрежението. Поне при мен е така. И се чудя защо хората /разбира се, не всички/са склонни да абсолютизират нещата.



Тема Re: Почва силнонови [re: Льoня]  
Автор Kaя_ (минаващ)
Публикувано29.06.07 09:26



Да, но дори и да не ги изречеш - инфекцията я има. Това се чудя - трябва ли да ги спестяваме? И това би ли направило една конфликтна ситуация по-различна?



Тема Re: нито едното от двете ти предположениянови [re: Bиkтyaлия]  
Автор Kaя_ (минаващ)
Публикувано29.06.07 09:27



Перфектен подход. Но аз много трудно си тръгвам. Дори и да ми е писнало.





Тема Re: „Ти винаги...“, „Ти никога...“, „Ти всеки път...“нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Kaя_ (минаващ)
Публикувано29.06.07 09:30



Прекалената самокритика не е най-доброто. Според мен. Говоря от собствен опит. Когато си склонен да търсиш вината винаги в себе си и никога в другия - се получава една изкривена и нелепа ситуация. В моя случай господинът беше свикнал с моето чувство за вина и прекрасно го използваше, за да ме манипулира.



Тема Re: „Ти винаги...“, „Ти никога...“, „Ти всеки път.нови [re: Kaя_]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано29.06.07 09:49



Хващам се като го изтърва и ми иде да се ухапя.. не знам къде. Точно щото знам как ми звучи, ако аз го чуя... ама подир дъжда качулка...

Не понасям абсолютизирането, ама факт - някога и аз го допускам, най-често при словестни двубои, когато се чувствам провокирана... [гледам засрамено]



Тема Re: „Ти винаги...“, „Ти никога...“, „Ти всеки път...“нови [re: Kaя_]  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано29.06.07 10:57



Не говорех за вина - това е много гадна дума и поне в моята връзка я няма!

Исках да кажа, че щом нещо не ми уйдисва значи не съм го провокирала като хората и че не мога само да ламтя и критикувам другия, а е по- полезно сама да си взема каквото ми трябва, понякога да покажа, да насърча и т.н.

Иначе в една приятелска двойка ми се струва, че мъжът се опитва да набие комплекси на гаджето си точно с тези "Ти никога" и "Аз винаги"



Тема Re: „Ти винаги...“, „Ти никога...“, „Ти всеки път...“нови [re: Kaя_]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано29.06.07 13:11



Да ги използвам?!
Стига бе, това са от най-скапващите и съсипващите настроението изрази, защото този, за когото са предназначени чудесно знае, че нито е "винаги", нито е "никога", но главата му е толкова гръмнала от кавгата, че не може да даде никакъв пример за обратното.
Не ги употребявам целенасочено, а ако случайно изпусна нещо такова от яд, се поправям в движение.
Гадост



Happy, boy you bet I am
Holding on to this smile for just as long as I can


Тема Re: „Ти винаги...“, „Ти никога...“, „Ти всеки път...“нови [re: Kaя_]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано29.06.07 14:18



не използвам нищо за да изопача истината . т.е. не я изопачавам - няма смисъл да го правя .

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема И?нови [re: Kaя_]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано29.06.07 14:39







Тема дали трябва?нови [re: Kaя_]  
Автор Льoня (понякога)
Публикувано29.06.07 18:28



Ако в окото на бурята почнеш да се мъдриш аз сега дали трябва да го кажа това ...или да го премълча

...ехеее

Иначе - да, естествено, че трябва, освен ако не държиш много да скапеш себе си и околните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.