Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: да не помислиш, че съм някоя шафрантиянови [re: emma_goldman]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 11:08



Три твои дъщери ще бъдат егати разнообразието.





Тема да, бих искаланови [re: la_luna]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано27.06.07 11:09



досега да съм отвъртяла две

ама пусто съм много разумна.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: да не помислиш, че съм някоя шафрантиянови [re: Oниkc]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано27.06.07 11:10



ще ги нашарим бре, ще има и момченце (момченца)



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: Ми виж сега пък ти, Барби, само следнотонови [re: Bambi*]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 11:42



Като се омъжиш, тогава ще говориш, капишваш ли, любима?

Гледай на нещата обективно.



Тема А за каква жена...нови [re: Nefer]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано27.06.07 11:42



искаш да се ожени сина ти - какво ще го съветваш и мислиш ли че ще послуша съветите ти . в какви ценности го възпитаваш . ще има ли той възможност да предожи на жена това, което ти искаш да предложи мъж на теб......

без да ме заобикаляш чакам да ми отговориш .

щото някак си не върви везната да накланяш на едната страна само - изисквания към мъж за да става за семеен партньор , дай изисквания към жена за да става за партньор ......и по-точно семеен партньор на твоя син.....

и още нещо щ'а питам - мислиш ли че ти ставаш за семеен партньор на мъж , като се знаеш каква си.

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема Да, любими. Но ако срещамнови [re: Oниkc]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.06.07 11:55



основно мъже с твоето поведение, това няма как да се случи. Всъщност, всички предложения, които съм получавала досега, са били от подобни индивиди, затова и все още съм сингъл, капишваш ли? Поздрави на твоята гълъбица

.



Тема Re: Да, любими. Но ако срещамнови [re: Bambi*]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 11:59



Вероятно имаш предвид виртуалното ми поведение? Да разбирам ли, че получаваш само виртуални предложения?

Или говориш за реалността? Тогава жалко, много жалко за теб, не мислиш, че има причина все такива идиоти да ти се лепят?
Нямам гълъбица от месец март. Поздрави на твоя жабар.



Тема Re: Ми виж сега пък ти, Барби, само следнотонови [re: Bambi*]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано27.06.07 12:00



Бамби, за мен да гледам обективно никак не е трудно...... Даниел гледа от неговата гледна точка , според неговите представи за брак. Последното, което прави държавата е да държи в подчинение хората , чрез сключване на брак ... от известно време се мисли за промяна в законите живеещите без брак и имащи деца, също да ползват облагите , но и да имат задълженията , които ползват живеещите и имащи деца и са сключили брак. Едно съжителство мъж-жена е законно и децата им са законно родени , ако двамата същителстващи заедно имат сключен брак - така е не само в България , но и в други държави...... Да не говорим че в други държави бракът 'заробва' много повече и бива разтрогван доста по трудно отколкото в България.

Мъж/жена в общия случай бяга от сключване на брак, когато мисли че бракът го вързва и ще му създава проблеми , когато реши да се измъкне и избяга от отговорност, като това измъкване иска да е по пътя на най-малкото съпротивление.....

Бракът не е лесно нещо, за който го сключва по сметка , с някаква умисъл . Имай предвид, че в България семейното право е такова, че единият не може да измъкне де що е имал другия преди брака / такива мераци се срещат често непознаване на законодателството / . също не може единият да вземе всички от придобитото по време на брака, когато след развод децата останат при него.... като гледам мои познати какви врътки правят .....

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема Нямам жабарнови [re: Oниkc]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.06.07 12:03



от месец март





Тема Re: Нямам жабарнови [re: Bambi*]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 12:09



Ах, този благодатен месец март. Кажи нещо по темата, кога ще се омъжваш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.