Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: the_baobab]  
Автор Anybody_7 (непознат)
Публикувано26.06.07 22:15



Ооо латерно, я не и се вързвай на Роксана, явно в "Сиси" е нямало кой да я почерпи с бира, та и е крив света.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Anybody_7]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано26.06.07 22:20



ма не е казала, не съм я почерпала, бе

ти мен уважаваш ли ма, хълцук.





Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: the_baobab]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано26.06.07 22:54



Ако обичате, любителите на чашката, отместете се от темата, моля, иначе моля да се намеси модератор.


Ако ще спамиtе и ще изместваtе temata, идете си в "Сиси" или каквато ви се казва там кръчмата и пиенето. Моля, тука да не спамите и да не обиждате, особени онея, дето нещо заобиждаха по-горе.



Тема Re: За Човекнови [re: impulce]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано26.06.07 22:56



Ти си много дипломатична, Импулс.


Още нещо, или само това искаш за детето си?



Тема Дипломатична?нови [re: Nefer]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано26.06.07 23:02





Това пък как ти хрумна?
Ма то си е жива дипломация кат са замислиш...вярно...хем да дадеш насока ненатрапчиво на детенце, хем пък да не се месиш и да досадиш...щот в крайна сметка си е негова работа, нал тъй?

Хм...като се замисля - искам и да са здрави, да няма голяма възрастова разлика, май - не, че ме бърка...но според мен има някакво значение и разликите си лъсват в един момент.

Ко са сетя още - щи кажа.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Дипломатична?нови [re: impulce]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано26.06.07 23:12



Я, я тука разкажи за мечтите си за детето си....нека да обсъдим сериозно какво иска един родител за детето си, в това отношение.






Тема Ми казах ти бре.нови [re: Nefer]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано26.06.07 23:17



Чакай да видим какво още...сериозно....
Хм...ми май това беше - скромно, но от сърце.



А ти?Ти какво би искала за твоите, м?

Време е за...трапчинки

Тема аз мисля точто обратнотонови [re: Бapбapeлa]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано27.06.07 01:11



според мен брак по умерена любов и повече прагматизъм (аре да не го наричаме сметка) е най-успешен. и да, държавата има интерес от брака. женените/омъжените са по-кротък електорат, щото имат какво да губят. самотниците са непредсказуеми и революционери по душа.

на мен много повече би ми тежал брак по голяма изгаряща любов, отколкото по сексуално привличане, готино чукане, добро приятелство и взаимни интереси. пък и историята показва, че рядко човек се жени за голямата си любов и страстта на века. жени се за нещо, което му създава най-малко проблеми и в послесдствие го превръща в мъжа/жената на живота си. щото за това си трябва време. а съвременното тълкувание на "брака по сметка" предполага участието на жената като равен партньор, а не като зависим такъв. просто лично мнение, ама доколкото съм чела, го споделят и класиците в жанра.



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема не искам да се женинови [re: Nefer]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано27.06.07 01:19



искам дъщеря ми да се изкърти от готин секс, да отрече клишетата и да си живее живота. да намери с кого да препуска през отредените й години, да роди 3 деца от различни бащи, да осинови 15 от различни раси и националности (като миа фароу, не като анджи дж.) и да остави ярка следа в човешката история. или поне в българската. абе в нечия история, може и на някой човек. същото искам и за себе си, но не съм толкова смела.

а иначе вярвам и в древната индийска мъдрост, че детето е гост в семейството и трябва да се обича и уважава като гост. откъде на къде ще казвам на един гост как да си живее живота? аз отговарям само за хотела, кейтъринга, духовните забавления и превързването на раните (психически и физически).



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема точно обратнотонови [re: Бapбapeлa]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано27.06.07 01:36



брака е невероятно улеснение-благодат за тези които си правят сметки да се облагодетелстват

ако беше така както казваш - защо ще напират да се бракуват






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.