Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Gripen]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 22:47



Благодаря за мнението по същество.


Защо не могат всички да говорят по същество? Толкова ценно качество, а трябва да се борим като прасе с копаня, за да изровим смислените думи от пукотевицата на клюкарите.


Омръзна ми да обяснявам, че ако не искат, могат и да не пишат тук. Абсолютно никой не съм задължила да си дава мнението, особено ако е клюкарско или заядливо и не е по същество и по темата.



Тема Re: Ти ми отговаряш, съкровищенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 22:53



Ако още не си разбрала защо човек трябва да си уважава семейството и всички членове на семейството, но не по сметка, тогава е абсурдно да ти помогна в зряла възраст и да те науча на толкова основни неща. Ония основни неща, семейство, родина, близки хора, дълг, грижа, човечност, отговорност.


Ако смяташ, че с подобни разбирания си купуваш добри деца, ще ми е жал за твоите деца, не за теб. Нямало е откъде да се научат....те няма да са виновни, но ще си ги ощетила и ограбила с липсата на подобни морални принципи. Жалко...но аз не бих искала да имам нищо общо нито с теб, нито с децата, които са научили такива неща от теб.


А смятах, че дискутираме връзките на следващото поколение. За някои хора темите са начин да се заяждат и да покажат омразата си и простотията си, и липсата на всяко възпитание, особено онова, че не те е грижа за майка ти, щом тя вече не се грижи за теб също.





Редактирано от Nefer на 27.06.07 22:55.



Тема айде ма булканови [re: Nefer]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано27.06.07 22:57



докога ще чакам да ми отговориш на въпросите , които ти зададох.....

ти на неучтивост ли учиш сина си....... всъщност на какво го учиш изобщо ?

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.06.07 22:57



Мен нищо не ме е обидило, не съм от обидчивите.
Просто чета и гледам.

Към ПОЛУидиоткова:
"Ти си отвратително грозен човек"
"Страх те е, очевидно е" - това опит за диагноза ли е?
"Наистина ли вярваш в тези глупости, които наприказва" - а това? Имаш графа "умности" и графа "глупости", в която разпределяш хорските мисли и позиции?

Към всички:
"Изобщо, що не се погледнете отстрани" - понеже ти си като Биг Брадър с аналитичен ум като бръснач, познаваш виртуалните никове по-добре, отколкото те познават себе си като хора в собствените си животи?
"Просто се вижте" - виждам се и специално в този случай се харесвам, все още.

Още... съдиш ПОЛУидиоткова, че е направила едно ужасно нещо с баба си, а нито си в нейния живот, нито знаеш какво страдание ни причиняват понякога другите хора, дори да са ни майки, бащи и баби. И сигурно си щастлив човек, щом не го знаеш. Но дори и да не можеш да я разбереш, поне не я съди.

"Това са смешни оправдания." - нямаш право, по горните причини. Поживей нейния живот, после говори. Както казва един приятел, в такъв случай следва тя да си събуе обувките и да ти предложи да походиш в тях.

Та така :) Не ми се рови повече, имам си по-интересни занимания.
Не знам защо ме обяви за "нравоучителна" - аз говорех за себе си само, че си представям нещата с децата по един или друг начин. Никого не задължавам с моето мнение.

Но с теб наистина не ми се говори повече.

Стоп, забравих :) Обвини ме в лъжи:

"Изчисти надменния тон, лъжите и литературните съчинения и може би ще бъдеш по-добре чувана."

П.П. Към мъжемелачката:
"явно се занимаваш с клюки"
"Твоите щерки ще се молят изобщо някой да им обърне внимание, ако имат такава невъзпитана майка."

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от la_luna на 27.06.07 22:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от la_luna на 27.06.07 23:07.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: la_luna]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 23:10



Гледала си избирателно.


Няма смисъл да те питам, дали си прочела в отговор на какво съм го казала, ти очевидно четеш само онова, което си избрала да ти харесва.


Не смятам повече да говоря и с теб. Да говориш с човек, който чете 30 реда от 150 реда - избирателно както му харесва...някой не те е научил на азбуката в първи клас ли, та не можа да прочетеш и останалото?


Прочете ли изобщо останалото, и какво точно се хвърляш да се доказваш? Колко избирателно четеш? С извадки извън контекста, за да докажеш какво? Колко идеалистично ще възпиташ детето си?


На това пък му се вика лицемерие и клеветничество. Не бих искала да имам нищо общо и с теб в реалния живот. За какво? За да съм ти крива аз за всичко, включително и за глобалното затопляне?



Тема Re: айде ма булканови [re: Бapбapeлa]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 23:12



Припознаваш ме с някого, явно.

Не разбрах въпросите ти. Мисля, че си въобразяваш, че става дума за друг човек.


Моля, пишете по темата, или изобщо не пишете.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано27.06.07 23:13



тъща мелачка

що питаш?

да нямаш син на подходяща възраст, м?

к`ви модератори те гонят

спирам да се шегувкам с теб





Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: la_luna]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 23:17



О, да, специално за мъжемелачката и за щерките й, да, така е.


Много е невъзпитано да предположиш, че някой има син, че и да почнеш да определяш адресирано коя е свекървицата ли беше.


Ми невъзпитано е, и аз ще помоля наистина за намеса на модератор, по отношение на тези думи:


В отговор на:

моля се нЕкоя от щерките да не избере твоя син
с такава свекърВица като теб

ще ги заключа, ей









Определено моля за намеса на модератор, след тези думи, и за предупреждение към грубиянката.










Редактирано от Nefer на 27.06.07 23:22.



Тема Re: айде ма булканови [re: Nefer]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано27.06.07 23:19



по темата ти пиша....обясни ми каква жена ще препоръчаш на сина си да си вземе . на какви ценности го учиш . ще може ли той да предложи на жена, това, което ти изискваш от мъж.

това питам..... точно по темата ти.

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема Re: айде ма булканови [re: Бapбapeлa]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 23:21



Не разбирам какво ме питаш.

Не мисля, че си наясно за семейното ми положение, нито дали имам деца и за лични подробности.

Какво изисквам от мъж? И това не разбрах.


Ще ми обясниш ли, защото е очевидно, че си в заблуда някаква.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.