Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Ти ми отговаряш, съкровищенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 17:56



за тебе игнор, съжалявам.


Няма да потретвам, защото вече ще е спам, не казвам нищо ново.

Още не си разбрала нищо. Какъве смисъла да обяснявам още, след тези диагонали по джама, дето съм избродирала с обяснения?

Ти очевидно не можеш да четеш, иначе не мога да си го обясня.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано27.06.07 18:14



Ако имам един ден дъщеря не бих се месил в решенията й (за това ще си има майка

), но бих си казал мнението със сигурност.

Идеалният за мен би бил - мъжкар, умно парче, добре възпитан, отговорен и бачкатор ... не обичам лигльовците, мазниците и мързелите ...... общо взето се хващам, че ако ми хареса за приятел ще го харесам и за зет.

И най важното беее - трябва да видя в погледа му, че я обича безкрайно и се отнася с нея с необходимото уважение.

Ако разбера, че я е наранил или посегнал - ще му отрежа главата и ще го закопая пред блока



Тема Re: Ти ми отговаряш, съкровищенови [re: Nefer]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.07 18:28



Не си казала нищо за това дали разчиташ детето ти да те уважава по задължение, а не защото има за какво да те уважава и обича.

Цялата ти тема ми се струва насочена към това да си докажеш, че имаш право на уважение по принцип. Е, нямаш.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Следващитенови [re: Nefer]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано27.06.07 21:46



Драга жено, следващото поколение човеци...ще е като предното такова, което е било следващото за по - предното.


Има неща, които никога няма да си отидат от човека - да се стреми към добро, щастие, хармония, познания, развитие, любови, красоти, благополучие, разнообразие и прочее хубави неща.

Тези, на които ти казваш идеалистични и клиширани.

Светът така върви от време оно и така ще продължава - колкото и да се променя....и добре, че е така!

Щот аз лично не мога да си представя какъв би бил, ако ги няма тез стремежи.А ти?

Време е за...трапчинки

Тема Re: Аз искам...нови [re: Nefer]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.06.07 22:10



Ми, идеалистично или не - това ми е летвата.
Аз ниски летви не си губя времето да скачам.
Не си правя илюзии, че ще успея по всички точки, но поне ще поскачам за здраве/тонус/заради отговорността да родиш още един човек и т.н.

Ако си искала да разбереш това: (Целта ми беше да разбера как ние, сега активните родители, активни и сексуално все още, виждаме децата си в бъдещето.), не биваше да поставяш темата по този начин.

С много лека ръка раздаваш присъди, това е.
Чувството за емоционално/интелектуално и всякакво друго превъзходство обикновено води до солидни грешки именно там, където се чувстваме най-уверени.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано27.06.07 22:18



моля се нЕкоя от щерките да не избере твоя син


с такава свекърВица като теб

ще ги заключа, ей


Редактирано от majemela4ka на 27.06.07 23:10.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: majemela4ka]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 22:35



Не знам за коя ме взимаш, но явно се занимаваш с клюки, което не те препоръчва в моите очи.


Твоите щерки ще се молят изобщо някой да им обърне внимание, ако имат такава невъзпитана майка. Извини се, защото грубостта ти не е предизвикана с нищо от моя страна.


В противен случай ще помоля за намеса от модератор.


Темата е точно за невъзпитаните родители също, които възпитават невъзпитани деца. Виж семейството на един човек, за да видиш какъв е и човека.


В случай че не си получа извинението, ще пиша на модератора и админа. Ако пък стане систематично от твоя страна, ще помоля да бъдеш наказана. Добре е да се замислиш за поведението си. Голям човек...ццц....пълнолетен.....с две щерки....каква тъща ще бъдеш?





Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.06.07 22:39



Ти обиждаш нонстоп и раздаваш епитети.
По-скоро модераторските мерки трябва да са спрямо теб.
Другите се опитват да държат нещата в сферата на хумора и здравия разум.



Тема Re: Аз искам...нови [re: la_luna]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 22:41



Права си, признавам.

Истината е, че темата за Росица ме провокира и ме замисли, и после постепенно си избистрих идеята.


Непростимо ли е да се опитвам да задавам въпроси? Постарах се темата да има повече въпроси от моя страна, и то такива, че да не влияя на отговорите. Мисля, че въпреки това никой не беше откровен. А ти как мислиш?


В живота виждам друго, за това в края на темата станах скептична. Не е приятно да виждаш как един човек възнася идеални и идеалистични разбирания, а после на дело се държи като свиня.


А в края на краищата каквито родители сме, такива деца ще имаме, това важи и за твоите собствени деца, и се замисли, когато детето ти дойде разплакано при теб, защо и какво точно го е накарало да се чувства нещастно в света на родители като всички нас.


От мен забележката, че си склонна към нравоучения. Изчисти надменния тон, лъжите и литературните съчинения и може би ще бъдеш по-добре чувана.

PS: в името на справедливостта, дай цитат за присъдите, които съм раздавала. Ще се радвам да видя къде смяташ, че съм сгрешила, и ще обсъдим грешките ми. Ако не можеш да ме цитираш в тоя дух, ще считам, че се заяждаш.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: la_luna]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 22:42



Цитирай, моля.


За втори път и ако трябва, пак ще те помоля, цитирай обидите, които са те обидили.


Поне да стане ясно за какво се тръшкаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.