Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Всъщност, не нося фамилията на баща синови [re: Nefer]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.07 17:31



Ами, може да ти звучи еретично, ама и аз си сменям чаршафите веднъж седмично. Знам какво са старческите домове, защото редовно съм посещавала баба си там. Когато един дядо и беше предложил да се оженят и да живеят в неговата къща, тя беше казала:
- Как пък не! Тук ми дават по три яденета, чистят ми, перат ми, а той иска аз да ходя да му готвя, чистя и пера...
Това говори ли ти нещо?


Тук ще се засичаме, щото аз поне не мисля да емигрирам.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Склонна съм да се съглася с тебе на 30%,нови [re: Nefer]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.06.07 17:33



от филантропична гледна точка, и ако има поне 70% гаранция, че потомството от прекрасните гени ще бъде култивирано, развивано и използвано за доброто на човечеството, което, за жалост, отново се гледа от няколко камбанарии.



Тема Re: Всъщност, не нося фамилията на баща синови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 17:35



Говори ми само едно.

Че си оставила баба ли е, каквото е, в такава мизерия, че целия й свят да се изчерпва с едното ядене и чистене и с чаршафи по веднъж на седмица.


И че нищо друго не ви свързва. Само това ми говори. Ограбени хора, душевно, емоционално и материално.


Ще си имам едно наум и в списъка с изисквания ще поставя една важна точка, че не искам да имам нищо общо с подобни хора, за които човечността и нормалните човешки връзки не означават нищо.



Тема Re: Склонна съм да се съглася с тебе на 30%,нови [re: Bambi*]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 17:37



Бамби, темата е разузнавателна, а не изследователска.


Разбира се, че има значение, но само теоретично. Общо взето ми е ясно какво става на практика.


За съжаление, егоизма често се бърка с индивидуализма. Капиши?



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано27.06.07 17:40



хаха .. за какви поколения ми говориш като си по-малка от мен


Не става дума за изоставяне, а за ненамеса в личния им живот.. Да ти кажа Рокси големия проблем при родителите е че те си въобразяват как знаят всичко за децата си и кое е най добро за тех а всъщност ги третират като низши същества по-глупави от тях нуждаещи се от ръководене
По тази и причина, мама последна научава, че дъщеря и е бремена или че синчето се друса с хероин ..
... децата независимо на 3 или на 30 имат нужда от приятели, а не от наставници
Не съм ви чел из темата, но май по добре и да не чета.. Сигурен съм, че сте идеалните родители всички до един


Всички лежим в една канавка, но някой гледат към звездите!

Тема Re: Всъщност, не нося фамилията на баща синови [re: Nefer]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.07 17:40



Да, с тази ми баба наистина почти нищо не ме свързваше.

Но от това не следва да се прави извода, че нормалните човешки отношения не значат нищо за мен. С другата ми баба имахме прекрасни отношения, но тя беше златен човек. Та, пак ще кажа, че каквото и надробиш, това сърбаш. Ако си проклет човек, разчиташ на чувството за дълг на децата си, ако си добър- разчиташ на обичта им.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Всъщност, не нося фамилията на баща синови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 17:44



Това са смешни оправдания.

Ще спреш ли най-сетне да ми отговаряш? Вече казах, че твоите отговори и мнения за мен са дамгосани и отвратителни.

Никой не си избира роднините. Разбира се, че някои от тях са чудесни, а други не са. Това не значи, че трябва да ги обичаш и да се грижиш за тях избирателно. Според изгодата и кой какво е направил за теб.


Меко казано е, че те презирам след подобни думи. Ще се въздържа от по-тежки думи, ама все едно си ги чула.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Kotaranko]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 17:48



Котарак, криво ме разбираш , и пак се хлъзна по негативните хипотези, които са си лично твои, разбиййш.


Разбира се, че ненамеса, някой тук да е казал обратното?

Говориш за грижа, любов, нужда да знаеш, че детето ти е добре. Не ми казвай, че няма да ти трепери сърцето за детето ти.

Говоря за това, каква връзка би поискал един родител за детето си, и как разбира нещата. нали утре децата ни ще се сблъскат в живота. Аз искам да знам с какви родители на другото дете ще се сблъскам и аз. Защото не можеш да отречеш, че е нелепо да се разграничиш толкова от живота на детето си, че дори да не познаваш родителите на другото дете, или изобщо да нямаш мнение по въпроса за другото дете и семейството му.



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано27.06.07 17:52



докато подпитваш другите какво ще направят чакам да ми отговориш по-горе......не се измъквай.....щото хубаво е човек да има претенции и да иска, но трябва и да дава и най-вече да е наясно колко трябва да даде за да не нарушава равновесието.

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема Ти ми отговаряш, съкровищенови [re: Nefer]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.07 17:53



Пък аз сега в твой стил искам да попитам: ти на родовото чувство за дълг ли разчиташ, че да ти обръща внимание детето след време? Толкова ли не си направила нищо, че то да те обича, та разчиташ на чувството за дълг?

Ей така си приказвам, та поне да сме два грамофона.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.