Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Вие, сладурчета,нови [re: Bambi*]  
Автор karea ()
Публикувано27.06.07 15:58



що не се срещнете? Мисля, че много си подхождате.





Тема Не става - много е малък за мене,нови [re: karea]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано27.06.07 16:02



доколкото ми е известно, е на 25.





Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Дpaмa Лaмa]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 16:33





Най-готиното и положително и истинско мнения досега!

Само не ми хареса това за данъчните облекчения, това не трябва да е критериий за една връзка, дали искат всичко един от друг

Останалото го приемам с две ръце! За малко да поискам бъдещата ти щерка за моят бъдещ син даваш ли я ?



Тема Re: да, бих искаланови [re: emma_goldman]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 16:35



Емма, не знам какво да ти пожелая, момчета ли да родиш или момичета, ти ще си страхотна майка, ех, защо не съм един мъж, да те влюбя в себе си и набързо да те взема за всичко ...аааа....как те харесвам, жалко, че не съм мъж!




Щяхме да решим нещата на ниво сегашно поколение, нямаше да чакаме следващото



Тема Re: Емо, осмица в мишената, щотонови [re: Bambi*]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 16:39



Бамби, Емма има право, имаше подобни изследване, че когато майката ражда от различни бащи, създава по-качествено поколение и че това било аааа...не помня всичко наизуст, но имало полза от гледна точка на еволюцията.


Аз нямам нищо против. Гените на толкова качествена жена наистина трябва да се експонират по повече възможни начини




Само отбелязвам факт, установен от изследователи. Умна жена е Емма, няма спор



Тема Re: Аз искам...нови [re: la_luna]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 16:46



Много е красиво, но и много идеалистично.

Благодаря ти за отзивчивостта, но аз исках да разбера как виждате връзките на следващото поколение.

Никой не схвана замисъла ми, жалко. Всички минаха под знака на клишираните разбирания. Защо, не знам, сами помислете защо.


Целта ми беше да разбера как ние, сега активните родители, активни и сексуално все още, виждаме децата си в бъдещето, защото реалните родители възпитават реалните деца.



Натъкнах се на маса предразсъдъци (ще се грижа за майка ми само ако я обичам "полуидиотче") (трябва ли да омъжвам дъщеря си, по-добре без брак, това е манипулация за масите "Даниел" даниеле, много си осакатен, чадо, имаш страшно много самоограничения ипредразсъдъци и най-малкото не си романтичен, ерго, няма да те харесват свободните моми

), или (да се жени, ако не я спират данъци, иначе да си стои небракувана...)



Изобщо, що не се погледнете отстрани, какъв самозанализ си направихте? И не забравяйте какво сте приказвали тука, когато се стигне до там, децата ви да имат връзки, и как ще приемете родителите на другото дете.


Просто се вижте...това ми беше целта. Нямам тайни и законспирирани цели. Исках да разбера с какви хора ще си имам работа, когато се случи да мисля за връзките на бъдещото си дете



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор Дpaмa Лaмa ()
Публикувано27.06.07 16:48



Първо да го видя



Even more Drama in your life.

Тема Re: Гукай ми, гукай, гугутке!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 16:54



Полуидиотче, специално за теб отделям един нов въпрос.


Защо, бейби, не си отговорила на въпросите ми за майка ти?


В отговор на:

Ти смяташ, че нищо не дължиш на родителите си и че дълг и любов са две различни понятия. .....


Ако стане така, че се намразите с майка ти, ти ще я изоставиш ли, защото любов и дълг са две различни неща? (в изоставянето се включват много неща, предимно морални, но и грижа, и ...абе и много други неща).






Страх те е, очевидно е, но защо?


Какво е толкова лошо, та те е страх да се грижиш за майка си дори и да не я обичаш или тя да не те обича? Едната сантименталност ли купува грижите за майка ти като родител, и според теб няма такова нещо като родов дълг и самосъзнание да се грижиш за родителите си и да зачиташ волята им?


Наистина ли вярваш в тези глупости, които наприказва, че не се чувстваш никаква на майка си, и ако не я обичаш ( а то па случайно я обичаш де, ей така от никъде се е пръкнала синовната ти любов?) то няма да се грижиш за нея и нейните желания няма да имат значение за теб, дори ако е написала в завещанието си да я погребеш в семейните гробищни парцели? Наистина ли желанията и синовния дълг нямат значение, ще ми обясни ли някой?



И наистина вярваш, че децата ти нямат никаква връзка с теб, след като напуснат дома ти и тръгнат по света? А внуците? И те ли нямат връзка с теб, и ти ще ги отблъснеш, защото не са твоя пряка отговорност?

Защото не се чувстваш длъжна? А кое всъщност те кара да се чувстваш длъжна или недлъжна? От какво зависи дали се чувстваш длъжна?



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Дpaмa Лaмa]  
Автор Nefer (IC)
Публикувано27.06.07 16:57



бъди сигурна, че ще е адски красив и умен, и задължително еблив като майка си

Аз ще бъда любяща тъща/свекърва, бъди сигурна и ще обожавам дечицата ни, общите, всичките, барабар с внуците



Тема Re: За какъв мъж искате да се омъжи дъщеря ви?нови [re: Nefer]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано27.06.07 17:01



Няма да и го избирам аз, но ако не се държи добре с нея ще му счупя тиквата



Всички лежим в една канавка, но някой гледат към звездите!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.