Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мъже, защо харесвате аналния секс?нови  
Автор /svetlana/ (непознат )
Публикувано24.06.07 22:15



Е, немога и немога да ви разбера какво толкова ви харесва в това. Заради един такъв станах за смях в блока и никога, ама никога няма да му го простя!
Не ви разбирам мъже за вашите анални желания спрямо нас, жените.
На 19 съм и съм сигурна какво ви минава през главите. Но вече знам, че не го правите за удоволствие, а за да се похвалите пред приятелите си!
Голямо геройство, няма що!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор bushido (believer)
Публикувано24.06.07 22:20



ама ... ти насила ли прави анален с него?





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано24.06.07 23:06



Momcheto sigurno trudnosi namira jeni,zatova te e vuzpriel kato trofei i se hvali na vseki,analnia seks ne e hubav kakto vaginalnia,toi e raznoobrazie a i edin vid pokoriavash jenata,shtom jenata ti dava otzad znachi e vljubena v teb ili puk e niakva maniachka na analnia seks

Ne tolkoz za kefa kolkoto za tova da pokorish jenata,kakto vie imate jelanieto muja da biaga sled vas i da vi kusa telefona ot obajdania i sms-i taka i mujete i analnia seks



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор konopr ()
Публикувано25.06.07 00:14



защо мислиш че си станала за смях, само заради това че някой те е избъзикал ли? аз примерно за някоя жена като разбера че му се кефи на аналния, обикновенно започван да проявавям по голям интерес към нея. иначе всеки мъж го харесва този вид секс по различни причини, всякакви ги има чаткаш ли, това че ти си поаднала на такъв човек, не значи че всички са такива





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор hose (dao)
Публикувано25.06.07 00:28



никак не го харесвам аз лично



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: donPablo]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.06.07 01:34



kakto vie imate jelanieto muja da biaga sled vas i da vi kusa telefona ot obajdania i sms-i taka i mujete i analnia seks това е едно от нещата, които най - много ме дразнят като поведение!


Не всички мъже са еднакви. Както и не всички жени. Което означава, че всеки изхожда от различен мотив, макар и при еднакъв обект.
Всеки изхожда от емоциите си (към човека), от усещания, желания, фантазии...а това, как ги изразява и , как се държи, за да ги постигне и след това, пък,... е в пряка връзка с културата и възпитанието му.
С което не искам да кажа, че аналния секс е нещо некултурно!
както се казва - не е важно какво правиш, а КАК... (това, последното, като отговор на въпроса на авторката!)



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.06.07 10:12





Сигурно има и още теми, щото в правилата на клуба си пише, че такава тема трябва да има поне веднъж седмично, но като начало прочети тези.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано25.06.07 11:14



скъпа, аналния секс може да бъде много приятен понякока и за жената. в него няма нищо срамно, след време ще го разбереш. и ще видиш, че никой няма да ти се подиграва за това, а напротив мъжете ще проявяват по-голям интерес към теб ако им пускаш отзад.
аналния секс е като черешката на сладоледа!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: frantzuvoyka]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 12:32



Здравейте,
4естно казано за първи път опитах анален секс онзи ден и страшно ме заболя направо ми стана лошо, даже не исках да продължавам и със стандартния/така да се каже/ незнам за вас но едва ли пак 6те опитам



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: marriel]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано25.06.07 12:41



попаднала си на несръчен кур.

C'mon, meat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.