Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мъже, защо харесвате аналния секс?  
Автор /svetlana/ (непознат )
Публикувано24.06.07 22:15



Е, немога и немога да ви разбера какво толкова ви харесва в това. Заради един такъв станах за смях в блока и никога, ама никога няма да му го простя!
Не ви разбирам мъже за вашите анални желания спрямо нас, жените.
На 19 съм и съм сигурна какво ви минава през главите. Но вече знам, че не го правите за удоволствие, а за да се похвалите пред приятелите си!
Голямо геройство, няма що!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор bushido (believer)
Публикувано24.06.07 22:20



ама ... ти насила ли прави анален с него?





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано24.06.07 23:06



Momcheto sigurno trudnosi namira jeni,zatova te e vuzpriel kato trofei i se hvali na vseki,analnia seks ne e hubav kakto vaginalnia,toi e raznoobrazie a i edin vid pokoriavash jenata,shtom jenata ti dava otzad znachi e vljubena v teb ili puk e niakva maniachka na analnia seks

Ne tolkoz za kefa kolkoto za tova da pokorish jenata,kakto vie imate jelanieto muja da biaga sled vas i da vi kusa telefona ot obajdania i sms-i taka i mujete i analnia seks



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор konopr ()
Публикувано25.06.07 00:14



защо мислиш че си станала за смях, само заради това че някой те е избъзикал ли? аз примерно за някоя жена като разбера че му се кефи на аналния, обикновенно започван да проявавям по голям интерес към нея. иначе всеки мъж го харесва този вид секс по различни причини, всякакви ги има чаткаш ли, това че ти си поаднала на такъв човек, не значи че всички са такива





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор hose (dao)
Публикувано25.06.07 00:28



никак не го харесвам аз лично



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: donPablo]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.06.07 01:34



kakto vie imate jelanieto muja da biaga sled vas i da vi kusa telefona ot obajdania i sms-i taka i mujete i analnia seks това е едно от нещата, които най - много ме дразнят като поведение!


Не всички мъже са еднакви. Както и не всички жени. Което означава, че всеки изхожда от различен мотив, макар и при еднакъв обект.
Всеки изхожда от емоциите си (към човека), от усещания, желания, фантазии...а това, как ги изразява и , как се държи, за да ги постигне и след това, пък,... е в пряка връзка с културата и възпитанието му.
С което не искам да кажа, че аналния секс е нещо некултурно!
както се казва - не е важно какво правиш, а КАК... (това, последното, като отговор на въпроса на авторката!)



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.06.07 10:12





Сигурно има и още теми, щото в правилата на клуба си пише, че такава тема трябва да има поне веднъж седмично, но като начало прочети тези.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор frantzuvoyka (своенравна)
Публикувано25.06.07 11:14



скъпа, аналния секс може да бъде много приятен понякока и за жената. в него няма нищо срамно, след време ще го разбереш. и ще видиш, че никой няма да ти се подиграва за това, а напротив мъжете ще проявяват по-голям интерес към теб ако им пускаш отзад.
аналния секс е като черешката на сладоледа!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: frantzuvoyka]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 12:32



Здравейте,
4естно казано за първи път опитах анален секс онзи ден и страшно ме заболя направо ми стана лошо, даже не исках да продължавам и със стандартния/така да се каже/ незнам за вас но едва ли пак 6те опитам



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: marriel]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано25.06.07 12:41



попаднала си на несръчен кур.

C'mon, meat!

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: marriel]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано25.06.07 13:17



Уф. ми аналният не е като вагиналния.
Ръгаш яко и бърже до откат.
Полуидиотчето е дала линкове, вземете и прочетете - как се употребява аналният секс?

Май в повечето случай се получава кат приказаката:
Видяла жабата, че конят го подковават и тя повдигнала крака.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано25.06.07 13:30



Да се похвалиш също си е много голям кеф... на някои хора удоволствието им идва от прецакването/унижаването на други хора - такива са си и толкова - напълно нормално си е





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Дaниeл_]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 14:13



май мъжете пове4е се възбуждат от аналния секс



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Дaниeл_]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 14:14



или аз незнам как да го правя





Тема Re: Мъже, защо......?нови [re: /svetlana/]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано25.06.07 14:42



Светланка,
много медицински филми гледаш май !?



1. Такова нещо като бясно харесване на този тип секс НЯМА ! По скоро е на принципа на забранения плод.

2. Сексът, във всичките му форми трябва да носи удоволствие и на двамата партньори! ( тримата, четиримата, петимата .... )

3. Тези дето обичат де се хвалят май ще трябва да се научиш да ги разпознаваш, а ? Иначе пак ще си изпатиш по същия начин, без нзачение дали ще те приказват за стандартен, френска или анален !!!!

Едно е да се харесате с някой пич, да се повеселите, и на двамата да ви е хубаво и после да се разделите, а съвсем друго е да попаднеш на махленската клюкарка и да му дадеш материал за статия !!!!!!

Пази се ... и сред мъжете има много клюкарки !



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: marriel]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано25.06.07 14:51



или ти или някой друг не знае как да го прави .... от теб не зависи кой знае колко много при това положение.

според мен иди му хвърли един як бой и го прати да се образова преди пак да пробва същия номер !

...



П.П. и не забравяй за предпазни и смазващи средства !



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 15:15



Виж сега - слезни довечера пред блока и кажи на локалните клюкарки, че на момъка му е мек и малък и дори не си го усетила отзад ...... пък и е свършил за 5 мин. .... и си отмъстена



А за аналния - да синтрезирам и допълня другите постове: пробвай го с човек, който знае какво прави .... на когото имаш доверие и който се е подготвил с лубриканти ...... и в никакъв случай не бързай.

Айде после пусни пак една тема да видим какъв е резултата

П.П. А защо аз го харесвам - усещането е страхотно .... гледката също .... свършвам силно ..... показва доверие.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Gripen]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 15:45



Gripen,
прав си,не стига 4е ми беше за първи път ами и той не го направи като хората дай му да чука /с извинение/ и това е , никакво чувство не усетих у него нито дишането му нито дори някакъв звук за да разбера дали му харесва или не е та това за първи път ми се слу4ва но да не те отег4авам, дано следващият да е по сполу4лив





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Gripen]  
Автор karea ()
Публикувано25.06.07 15:54



Защо пък "доверие"?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: karea]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 16:07



Ти с кого го направи, когато за пръв път ти беше гот?





Тема Извинявай пиленови [re: /svetlana/]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано25.06.07 16:50



.. но никой не ти е крив, че си избрала селянин за да се изчукаш.
.. И в кой край на планетата живете, за да е едно чукане в дупето, голямо геройство?


Нищо лошо не си направила за да те е срам

Всички лежим в една канавка, но някой гледат към звездите!

Тема Ааааа....нови [re: Gripen]  
Автор karea ()
Публикувано25.06.07 16:52



Не играеш честно пък!





Тема Re: Извинявай пиленови [re: Kotaranko]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 18:23



ммммммм дааааа всички сте прави и много ме кефите





Тема Re: Ааааа....нови [re: karea]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 18:30



Хехехе - защо бре ....



"Първите" готини неща обикновено се правят с "доверен" човек .... поне аз имам такова наблюдение

П.П. Понякога се правят и с "любимия" .... което е един идеален, но рядък вариант .



Тема Re: Ааааа....нови [re: Gripen]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 18:36



нито ми беше доверен нито любим а просто приятел и "първите готини неща"
за мен не бяха толкова готини





Тема Re: Ааааа....нови [re: Gripen]  
Автор karea ()
Публикувано25.06.07 18:37



Със сигурност, но това не важи само за аналния секс, нали?





Тема Re: Ааааа....нови [re: karea]  
Автор marriel (непознат )
Публикувано25.06.07 18:40



определено и със сигурност



Тема Re: Ааааа....нови [re: karea]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 18:44



Е разбира се - днес съм философски настроен





Тема Re: Ааааа....нови [re: marriel]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 18:45



Говоря за наистина готините .... а и не се разколебавай от сефтето - не познавам хора, при които е било перфектно





Тема Re: Извинявай пиленови [re: marriel]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано25.06.07 18:47



Гледай си кефа джудже и да не ти пука

Всички лежим в една канавка, но някой гледат към звездите!

Тема И аз. Как иначе?нови [re: Gripen]  
Автор karea ()
Публикувано25.06.07 18:48



Темата предразполага така.





Тема Re: И аз. Как иначе?нови [re: karea]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 18:56



Хахахаха - да определено е анално-философска





Тема Да живее философиятанови [re: karea]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано25.06.07 18:58



Философи днес не спират
Анали да анализират.



Тема Re: Да живее философиятанови [re: Opфeй]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано25.06.07 19:00



Хахахаха - евала



Бегай изтрещал съм нещо - отивам да тичам и да се боря със железата



Тема Re: Да живее философиятанови [re: Gripen]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано25.06.07 19:05



Вдигат хората щанги железени.
А пък Орфи, изтънчени глезени.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Markizata]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано25.06.07 19:35



ti shto ne mi otgovariash na belejkata bria???????ne sum li kulturen dostatuchno?





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано25.06.07 21:23



Ама всички ли се хвалим, ако сме пропуснали, колко срок даваш да наваксаме?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: frantzuvoyka]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано25.06.07 21:24



ЕВАЛЛА ГОСПОЖИЦЕ!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: O!Sag]  
Автор /svetlana/ (непознат )
Публикувано26.06.07 20:10



Бясна съм, бясна, защото му дадох, защото се влюбих и защото на него не му пука, да не кажа , че не ме и харесва!
Историята е дълга, за мен романтична, за него героична!
Пристъпих принципите си, рухна авторитета ми.......
Спах с него седмица след запознаването си! Веднага поиска анален секс, беше внимателен и през ум не ми мина, че просто е опитен! Болеше ме, гадно ми беше на моменти, но той искаше..... на моменти ми харесваше... И така всяка вечер в продължение на 2 седмици! Не пропускаше разбира се и вагиналния секс. След този период, реши да не се обажда!
Звънях като луда, за да може на 4-тия ден ккогато ми вдигна телефона да ми каже: "Аз те отворих, кво искаш повече? Намери си друг да те пори отзад, аз си свърших моята работа" и затвори! А през това време той е бил в кафето до нас на бира с приятели от махалата!
Е, как да не съм бясна? Сега почти всички ми хвърлят някакви странни погледи (мъжете де), дето се чудя дали е заради случката или аз си въобразявам. Но мисля, че никак не си въобразявам!

Сега на мъж и свирка не бих направила а секс пък въобще! Да го духат!
Да си го заврът в собствените си задници, преди да поискат това от момичето, което истински го обича! Обичта не се доказва със секс.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано26.06.07 20:13



О, ами ... съжалявам :-(

Има всякакви простаци, а ти лековерно си се подвела ...
Но, не съжалявай :-) Всяко зло за добро.

Тегли му една майна и следващия път като пожелаеш анален секс, по-бодро -- наистина това е начин за особена интимност.



Тема Ба ха ха ха...нови [re: /svetlana/]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано26.06.07 20:21



Абе има ли още такива тъпелни същества като теб на земята???



Ти на колко си години всъщност?



Тема На 19нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано26.06.07 20:51



Ти кога ще се научиш да четеш? А лееекинко да задържаш коментарите се за себе си?

Нивгаш, знам. Оно в чуждо дупе и 100 хуя едновременно са малко. За твоето как е не знам



Девойчето е постъпило наивно. Ми ... аре да й ебем мамата с подигравки, кво ш кайш? Некакси е съвсем малко по-тъпо от каквато тя е е свършила, струва ми се.

Честно, не разбирам народеца, на който му става по-корав от ехидничене с чуждите проблеми. Инфантилна история. После що жените били такива или онакива. Въпрос за милион долара.

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано26.06.07 20:59



ако си мислиш, че това е най-голямата глупост, на която е склонен човек от любов, бъркаш. Почти всички тук сме вършили къде по-големи.

Ще оживееш. Заради един калпав Илия не намразвай Свети Илия.

Мъжете ти хвърлят странни погледи не защото ти се подиграват, а защото си мислят, че ей това хубаво дупе дава мечтания анален секс и то със завидна честота. Може да те бъзикат един пред друг, но в мокрите им сънища познай какво има. Хех ...

Принципите ... обмисли ги пак. И не забравяй, че всеки има точка на пречупване - дали заради слабост, дали заради желание по нещо ... Пак ти казвам - спокойно. Нищо срамно не си направила. Срамно би било да му се влачиш по колене ... срамното е в главата. В секса срамни неща няма.

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: Дечконови [re: Masklin]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано26.06.07 21:19



Благодаря Мasklin и O!Sag ,
а "цар Изрод" - мога да бъда безкрайно цинична, но ще му е малко!

Да, аз се влюбвам и правя и бих направила всичко за един мъж от любов! Нещо което мъжете не биха направили за една жена, защото не се влюбват и винаги ще има някоя като мен да се влюбва и да ги занимава, докато жените им перат, чистят, готвят, изкарват пари.... и т.н.

Е, вече не бих го направила!
Каквото и да говорите гаврата си е гавра и не се заличава. Приемам нещата твърде лично. За съжаление нямам манталитета на курва и да кажа майната му, че и да се гордея с това! Да за съжаление нямам такъв манталитет за да ми е по-лесно.
Благоадря за подкрепата.
Момичета, внимавайте с кого си имате работа. Това исках ад кажа с постинга си тук.



Тема Дооостанови [re: /svetlana/]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано26.06.07 21:31



си крайна.

Въпрос на време е да го преболедуваш и да погледнеш по филосовски. Можеш да му кажеш "майната ти" и без да се гордееш, просто го приеми като горчив опит.

За мъжете - има такива, които си заслужават и които биха ти отговорили на любовта с любов. Струва ми се, че ти е раничко да генерализираш и обобщава, ако това въобще, когато и да било е правилен подход. И още нещо отношението, което получаваме, доста често е отражение на начина, по който ние самите се поставяме пред човека отсреща.

Късмет





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано26.06.07 21:31



горе главата и смело напред.
ако погледите ти ги хвърлят неговите приятели, той е долното същество.
цялата случка я приемаш за опит, за обеца на ухото да не се доверяваш толкова лесно и правиш това което ти харесва и смело напред.
Маскина правилно ти е казал, че всички тук сме големи отворковци, ама всички си имаме подобна случка.





Тема аз лично не...нови [re: /svetlana/]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.07 22:42



...виждам нищо лошо или нередно да си направила за да те е срам. Било ти е мерак (дали да задоволиш неговата прищявка) и си го направила....
Мъжете как те гледат може би си въобразяваш (ние често гледаме жените просто защото ни харесват без някаква задна цел)...
Това че си попаднала на тъп идиот... не те прави половин жена... или нещо срамно.. та горе главата заплюй го и върви напред...
Междо другото провинциалния ебач (сигурен съм че е подобен)... ще си намери майстора и сам... ей така от цвете на цвете... ще кацне на горския на фаса



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Люб ()
Публикувано26.06.07 23:15



Може би си млада, или/и нямаш опит.
В България проблемът е че никой навремето не ни даваше сексологично просвещение (вкл. родителите), и си мислим нещата за такива каквито не са.

Я се освести и се интересувай малко от секса !

PS: А любовта е хубаво, но уви рядко щастие.

Редактирано от Люб на 26.06.07 23:16.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор a|iaS ()
Публикувано26.06.07 23:41



Е, каквото и да си говорим ситуацията си е страшно неприятна, най-малкото защото ти там живееш и си принудена да се сблъскваш с това отношение всеки ден, няма как да избягаш... Иначе - с времето ще забравят, ще изникне някаква нова клюка, а ти като не се поддаваш и демонстрираш, че не ти пука, не реагираш по никакъв начин, всъщност ще обезсилиш всичко.



Накрещи се.... и продължи Това е, друго няма. Не си вади изводи за мъжете по принцип, защото има и такива жени. Не е до пол, до човек си е. Просто с времето ще се научиш да ги познаваш. Но то човек като е влюбен - вижда всичко в розово, не може да мисли трезво... та ти не си имала особен избор, помисли за хубавото, което си извлякла от цялата история - малко опит А явно е, че такъв ти е липсвал. Което впрочем е много хубаво, защото е тежко в една по-крехка възраст да се изправяш пред пороците на хората и да ставаш тяхна жертва. Лошото е, че тепърва ще има да се учиш. Но то това си е животът, де, а ти сега започваш да живееш, та... що да е лошо, можеш и хубаво да си го направиш Наистина е факт, че събития, хора, болка... ние ги правим такива, каквито са в нашето съзнание с нашето сърце, как ги възприемаме е важното, а това си зависи само от теб и в този смисъл ще имаш винаги една опора - че може да не ти пука, да теглиш една или няколко майни на съдбата, на любовта, на секса... а после отново да си на тяхна страна в търсене на щастието. Абе общо взето - много кофти неща има да ти се случват, но от теб си зависи дали ще се смееш през сълзи или ще плачеш през смеха си. Препоръчвам ти първото.



you had blood on your face;
I had blood in my eyes


Тема Re: Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано27.06.07 00:31



:-) Няма смисъл от крайности. Ако толкова ти горчи, иди и му кажи пред всички че му е мека пишката и всъщност заради това трудно те е обладал анално :-)



Тема Светланкеееенови [re: /svetlana/]  
Автор Sarayah (чете Джеми ...)
Публикувано27.06.07 01:29



а ти на какво се надяваше бе!? Че като му дадеш дупе почти веднага, ще го вържеш за сериозно гадже!? Че след интензивното анално обучение /без да пропускаме вагиналното уважение/ ще изпраща по куриер цветя два пъти дневно, а на една романтична вечеря ще ти поднесе пръстен с брачно предложение / или поне само пръстен/??
Ма недей така бе, кака...
Приеми, че си мината и следващия път: по-дискретен любовник. А със здраве :)

...и си води записки.


Тема Re: Дечконови [re: Masklin]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 01:37



Ти каква глупост от любов направи? Стана философ?

Как успяваш да напишеш в 100 реда това, което се описва с 2? Дано не програмираш така, както пишеш.



Тема О-ле-леенови [re: /svetlana/]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 01:45



Слез на земята, глупости говориш. Наистина ли си на 19?





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 01:59



1. Всички падаме, докато вървим, целта е да се изправим по-бързо.
2. Ще падаш още доста.
3. Ако имаш късмет, след години няма да падаш почти или ще се изправяш бързо.
4. Успех!



Тема Ха-ханови [re: Oниkc]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано27.06.07 11:54



То и аз това казвам по-горе, та не мога да разбера Масклина къде се върза?



Обаче хитове като:

"Нещо което мъжете не биха направили за една жена, защото не се влюбват"

и

"Сега на мъж и свирка не бих направила а секс пък въобще! Да го духат!"

просто ще останат в аналите... ха-ха-ха... честно, изобщо не мисля лошото на момичето, но дано някой ден и тя може да се смее на това.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Бyтилka c мacтиka ;) (непознат )
Публикувано27.06.07 16:48



Аз не го харесвам, харесвам оралния груповия, ама анален блях, егати гадорията





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Бyтилka c мacтиka ;)]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано27.06.07 18:55



Е, добре!
Странно ми звучи това за падането и ставането! Бих го приела ако сами падаме и сами се изправяме! Но когато някой друг ни бутне, този същия се подминава и трябва сами да станем и да забравим всичко, че и да се смеем над това. Е, що за мислене е това?
Аз не съм съгласна!
Неможе да се мисли по този начин, защото както се убедих "бутащите" така условно да ги нарека, приемат това за нормален начин на живот, без да се интересуват как и по-какъв начин падналия по-тяхна вина ще се съвземе.
Е, не сте ли съгласни?



Тема Девойконови [re: /svetlana/]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.07 19:12



в аналния секс няма нищо курвенско. Това е тоталната ти грешка. Секс като всеки друг. Само в тъпите тикви на нЕкои недорасляци това е курвенско.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема ей шшш...нови [re: /svetlana/]  
Автор new_new (once )
Публикувано27.06.07 19:32



виж ся очевидно си се преебала...дали ще ревеш ,дали ще мрънкаш и ще се тръшкаш и ще се кривиш на света,ситуацията си остава същата...тъй да се каже вероятно не си единствената дето е минала оттам....и оттук нататък в живота ще забележиш че всеки върви и го хака в нечий *** ,а света продължава да си се върти .. най- много за секунда да се спре да се изхикоти или да се възмути ..ма не виждам на теб какво ти помога или вреди това..туй да вървиш и да го вкарваш анално-емоционално на някой в буквален и най вече небуквален смисъл всеки го може ..важното е да се научиш да си го вадиш и да им го хакаш обратно..като за начинаеща започни с ваденето....
та съвета ми е вместо да се пънеш да мразиш половината свят вземи го преживей и продължи нататък..извади си поуки-моуки и го карай по полека ама не чак толкоз колкото се ежиш ,щото средната продължителност на живота и 100 г да я сложа ...1/5 е заминала пък последните 2/5 на са много бурни...като станеш на 60 тогава се върни да ги мислиш тия работи пак на свеж мозък... пък сега пий една студена и продължавай 'щото времето не чака никой ..





Тема Оооо, момиче........нови [re: /svetlana/]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано27.06.07 19:52



струва ми се пропускаш нещо много важно - човек, каквото може сам да си причини, никой друг не може.

В твоя случай всичко е в глава ти, във възприятията ти - паднала си, защото ти се възприемаш за паднала, унизена си, защото позволяваш. Просто трябва да преодолееш себе си. Случилото ти се е неприятно, но в него няма нищо срамно и унизително.



Тема Не съмнови [re: /svetlana/]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано27.06.07 21:15



съгласна.
Трябва да се научиш да извличаш полезното от всеки удар, който получаваш. Много лесно искаш да минеш само с товите падания, в реалността повече те бутат, отколкото се спъваш сам.
Примерно: като един път те бутнат и паднеш, втори път те бутнат и паднеш, а на третия успяваш да избегнеш удара и нападателя се пльосва по очи от инерцията.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор лaxyдзиkлacиk (путколюбец)
Публикувано27.06.07 23:52



боли ме кура за аналното ти отверствие ... не обичам да си го пъхам по гъзове ... пробвах ... не ми е интересно. обичам да лижа на жените задниците и да им пъхам език нахално ...

.... щастлив ....


Тема Не бързайнови [re: /svetlana/]  
Автор Hoвичok (мълчалив)
Публикувано28.06.07 10:18



с обобщенията. Защо първо не поговориш с някоя какичка?

А после можеш да започнеш да избираш сексуалните си партньори малко по-внимателно. И разбира се да помниш, че присмеха и нетърпимостта са петно не за този към когото са отправени, а за този, който ги отправя...
Колкото до хората (в случая - мъжа) позволил си да споделя интимни подробности с трети лица... [вдигам рамене]

"А мы все ставим каверзный ответ.
И не находим нужного вопроса."


Тема не тълкуваш правилнонови [re: /svetlana/]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано30.06.07 19:56



това, което бях написал.





Тема Съвет от меннови [re: /svetlana/]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано30.06.07 20:50



Никога, ама никога не си позволявай да лягаш с някой, на който НЕ МУ ПУКА ЗА ТЕБ -
щом той е безразличен, значи бъдеще няма, дори и ти да си луда по него.
Ще си спестиш куп нерви, неприятности и разочарования, ако следваш това златно правило.



П.П. Не мога да разбера... къде бля, защо не му го зачука анално и ти? Щом на теб ти е било за първи път, какъв по-добър повод и него да сефтосаш?!

Редактирано от Caramel на 30.06.07 20:53.



Тема аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 20:58



че няма нищо по-гадно и отвратително от аналния секс!Това най-вече се отнася за жените.Дори и да се направи както трябва,не знаете ли че сфинктера отслабва и започваш да се насираш?Отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Не ме закачайте,че бой ще ядете!

Тема Re: аз мисля...нови [re: дoбpичkaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано30.06.07 21:15



Да,
медицински факт е, че този страничен ефект е неминуем при редовно практикуване.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано30.06.07 23:41



С времето ще го преодолееш.
Първо ако върпосния празноглавец има навика да се хвали, то не се знае дали и доколко му вярват. Тоест вирваш си нослето и се държиш уверено, защото ако те гледат то е за да преценят от тнояти поведение кой е прецакания от вас двамата. Спокойно може да допускат че ти си го отрязала за аналния и да си го зарязала и сега да са любопитни дали е така. Лепваш си една ведра усмивка и си скрий притесненията в задния джоб.
Това че си се влюбила не те излага, това че си дашна, когато си влюбена - също. а това че си попаднала на неподходящия тип- не всеки може да се случи.
Съвета ми е дръж се така че любопитните да си направят такива изводи каквито ти искаш. И още един съвет не си хващай гадже там където може да те изложи, значи в твоя случай- около къщи и в бъдеще да ти е за урок- не се хващай с колеги от работата. Приеми че тези около блока не са ти средата и не те интересуват в перспектива и толкова, няма значение какво си мислят за тебе.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: donPablo]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.06.07 23:49



Не съм получила никаква бележка.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: marriel]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.06.07 23:54



Мда, сигурно и за глобалното затопляне си виновна!
Не, мила, попаднала си на дървар. такива ги има - с лопата да ги ринеш - не си го слагай на душата! За това - пробваш и хвърляш, като не става. (и - в този случай, от теб наистина нищо не зависи...освен следващият път да не бъде такъв дървар!)



Тема Re: Дечконови [re: Masklin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано01.07.07 00:00



срамното е в главата. В секса срамни неща няма. Това беше първото смислено нещо, което прочетох в клубовете днес!


Браво!



Тема Re: Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано01.07.07 00:06




Да, аз се влюбвам и правя и бих направила всичко за един мъж от любов! Нещо което мъжете не биха направили за една жена, защото не се влюбват и винаги ще има някоя като мен да се влюбва и да ги занимава, докато жените им перат, чистят, готвят, изкарват пари.... и т.н.
По - скоро ще порастенш...ще добиеш опит...ще видиш, че в живота има невероятно прекрасни неща и едно от тях е и секса...ще видиш, че мъжете също могат да обичат...ще видиш, може би, че жените могат да бъдат много по - големи кучки и да нараняват много повече, от колкото твоя елементарен дърварин.
Ще разбереш, че елементарният човек удря и причинява болка, а перфидният - с един удър убива.
Ще видиш и много други отвратителни неща...и, накрая, животът ще те научи, да разпознаваш едните от другите и от третите...преди да са скъсили дистанцията....До съответното място, което ти е пострадало и до други, много по - опасни и по - раними места. Всичко е наред, спокойно!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Gripen]  
Автор Фpeди ()
Публикувано01.07.07 10:19



...... пък и е свършил за 5 мин. ....

НЕ!!! Това пак си е похвала, защото 5 минути според статистиката са си доста. Средностатистическият полов акт продължава, поне според американските статистици около 2-3 минути.
Друга работа си е да спомене под сурдинка, не пред блока, защото това би показало на здравомислещите, че нещо не е читаво, а под сурдинка на някоя от клюкарките, че младежа е свършвал на петото движение, и тогава наистина ще му ебе бойната слава.


Останалото нека остави на тази, на която го е "споделина" като върховна тайна.

Ебал съм ви... през оная работа сте ми! Поне повечето...

Тема Re: Ааааа....нови [re: Gripen]  
Автор Фpeди ()
Публикувано01.07.07 10:23



а и не се разколебавай от сефтето - не познавам хора, при които е било перфектно

Аз съм един от късметлиите в това отношение, но не си прави труда да питаш - нямам навика да споделям подробности.



Ебал съм ви... през оная работа сте ми! Поне повечето...

Тема Re: Ааааа....нови [re: Фpeди]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано01.07.07 10:57



Е значи вече поне виртуално познавам един





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Фpeди]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано01.07.07 11:00



Забележките се приемат





Тема Re: аз мисля...нови [re: дoбpичkaтa]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 11:03



Това са мускули и точно както другите мускули не е нужно да отслабват, а дори може да укрепват.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:30



По-голяма безмислица скоро не бях чувала.



И как точно се "тренират" мускулите, при положение, че за да е нормален аналния секс, те трябва да са максимално отпуснати и то съвсем не за кратко????


Бтв, би ли пробвал като се изказваш следващия път, да се поподготвиш преди това.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 11:35



За жалост необоснованата агресия се наблюдава не само у българина, а и у българката... Справка - Карамел. И такива ни "разнасят славата" в чужбина...

Тъжно...

Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:39





Бъди мъж и имай смелостта когато говориш за мен да се обръщаш към мен.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 11:40



Нещо днес си с дупенцето на криво, а?



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 11:43



Добър ден. Ето - обръщам се към теб с молба да не проявяваш безпричинно агресия... Аз например играя шах като ми е криво...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор tiha voda (непознат)
Публикувано01.07.07 11:44



И помага ли ти?



In love mith my car.

Тема Re: аз мисля...нови [re: tiha voda]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 11:45



Помага... Тъй като съм доста силен, рядко губя... И е удивително колко тъпанари има в нета, които като играят въпросната игра, се опитват да те дразнят, ругаят и пр.... И е яко да го натупаш такъв и да видиш как млъква...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: tiha voda]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 11:46



При мен не помага.



Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор tiha voda (непознат)
Публикувано01.07.07 11:48



Аз пък мислех, че шахът е за Ентелегенти.


(Сигурно за това си предпочитам таблата )

In love mith my car.

Тема Re: аз мисля...нови [re: tiha voda]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 11:50



Шахът е невероятна игра... И интересното е, че с успех може да я проектираш и в живота, че даже и в секса...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:51



Когато жена говори с факти е се опитва да спори с вас аргументирано, е станала "с дупенцето нагоре", когато не го прави, е куха лейка.



Я пак.
Проба, проба.
...
?



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 11:52



Ех сега, ти написа всичко, аз просто нямам какво да добавя към вече изразеното от теб.



Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:53



Това не е агресия, това е страстната ми природа, киселак.





Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор tiha voda (непознат)
Публикувано01.07.07 11:57



Мисленето с няколко хода напред ли имаш предвид или нещо друго?

[In love mith my car. yellow]


Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:57



Ама, разбира сА.
Всичко е кристално ясно.

До скоро и целувки:
Твой Прочетен Вестник.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 11:58



:)Забавно е с теб, но не бива да се прекалява.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 11:59



Ако не ме безпокоеше факта, че ще искаш да ми навреш квото ти е подръка, щях да те поканя на среща...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: tiha voda]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 12:00



Шахът не е просто пресмятане на няколко хода напред.
Това е игра, в която печели по-добрия стратег и по-изобретателния тактик...
Същото е и в секса.



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.07.07 12:01



Абе Карамелке, не е точно така. Мой братовчед, сега към 60-те е гей, а не съм забелязала да има проблеми с безконтролно изпускане вследствие разхлабване на мускула. Та явно всичко си е индивидуално на принципа - който му харесва, прави, който не му харесва - не прави.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор tiha voda (непознат)
Публикувано01.07.07 12:03



Разбирам.



In love mith my car.

Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:08



Дивото не зове.
Кой го е опитомил, мога ли да запитам?



Тема Re: аз мисля...нови [re: tiha voda]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:08



Шахът е игра с открити условия. Този вид игри са 100% предсказуеми, защото няма никакъв елемент на случайност. Проблемът при шаха е, че дървото му на състояния много бързо се разраства и хората все още не разполагат с достатъчна изчислителна мощ за да пресметнат всичките възможни състояния.

Правен е анализ на много игри от класа на шаха, при което са установили, че в крайна сметка, ако и двамата играчи играят оптимално накрая кой ще победи зависи единствено от това кой е играл първи.

Има и една лека несиметрия в шаха, а именно разменените позиции на царете и цариците.

Все пак, човешкият мозък не може да предвиди играта с повече от 7-8 хода напред и съответно тази игра ще бъде предизвикателство още много дълги години.

От същия клас е играта Tic Tac Toe, с малката разлика, че дървото на състоянията при нея не се разраства, а се стеснява и дори може да бъде начертано на лист хартия.



Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:09



Срещата би била доста забавлителна.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:09



Малко диваче си ти, ако някой тръгне да те опитомява ще ти отнеме чара.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 12:13



Питай Джек Лондон... С кристално кълбо...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 12:16



Определено би била такава... Ама в момента сърцето ми е заето и съм поел курс към моногамност... Иначе в петък можеше да те заведа на едно парти на покрива на един 12 етажен блок... Мега арт купон стана... С интересни хора и страхотна музика...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:17



Абе, на кой му пука в крайна сметка (освен на потърпевшия)?!



П.П. Разхлабването на мускула не е непременно и всеки път равносилно на изпускане.
Точно както и аналният секс не е равно на "укрепване" на сфинктера, както заключиха по-горе.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор tiha voda (непознат)
Публикувано01.07.07 12:17



Хубаво разяснение, благодаря!

In love with my car.


Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 12:19



Заради такива като теб ще узаконят клонирането...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:20



А аз се бях втурнала да завладявам сърцето ти!


Язък! Кой да завладявам сега?!



Тема Re: аз мисля...нови [re: tiha voda]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:21



Малко сухарско и доста теоретично, но за жалост самата реалност.

Има и други игри, също толкова сложни и също толкова трудни за разгадаване.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:22



Я сподели, ти колко личен опит имаш по отношение на това за което си говорим?



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:23



Малеййй, какъв си изопачител!!!



Аз питах за твоята опитомителка, ти ми риплайваш кой мен щял да ме...



Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:23



Мани, недей, че и мен ме е срам от себе си.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:24



Зарежи я тази моята, отдавна беше и само спомен остана.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:25



Не се отчайвай, задължително ще се намери подходяща "жертва".



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 12:26



То моето сърце е гигантско... може да има някое периметърче от него, което крещи: Карамел, Карамел, Карамел Му... Кой знае... Ти коя зодия си?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:27



Покажи ми сертификата си на изповедник и веднага ще излея сърцето си.
Без остатък, както се полага на доверено лице.



КетапЪТ, моля.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.07.07 12:28



Е, не знам, не съм спец.

Мен друго ме очуди - девойката не е имала нищо против да прави анален секс с младежа, но разгласяването на факта го приема като трагедия..

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:29



Стига с тия жертви, победител се търси.





Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 12:31



Сърце като сюнгер.



Киселак, днес ми харесваш.

Зодия кравешка съм. Ела да си поиграем на рогца и копитца.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:33



ОК, няма значение, забрави.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 12:33



Да подкрепим производството на мундщуци, викаш...



Може ли да ти пратя бележка?

Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:35



Съвсем нормално, не е толкова страшно какъв си, по-страшно е другите да не узнаят това. Данък обществено мнение (ДОМ) в България все още е много висок.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 12:36



Ин-Ян където има жертва има и победител, освен ако не си търсиш някой който тотално да те покори.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.07.07 12:53



Мен би ме подразнило отношението, че въпросният ме смята за поредната придобивка, с която си качва акциите в очите на слепците. Той сигурно така се е похвалил, и като я е изчукал "нормално", ама тя не е вдигала вой тогава.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 13:03



Днес ме избива къде на изтънчен, къде не чак толкова
орален екстремизъм.


Не ме чети буквално, че внезапно ще се окажеш подведен.

Айде, мир!




Тема Re: аз мисля...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 13:29



Мацето е унизено и то публично - няма 2 мнения за това. Така че разбирам реакцията й.
И бтв, чест й прави, че е толкова благородна да не му издере очите и/или да го направи евнух.





Тема Re: аз мисля...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 13:29



Хората са такива, поставят си цели, постигат ги, а след това сами разнасят славата за постиженията си. За жалост, това са правилата на играта ...



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 13:30



Защо да е унижена? Ако хората не знаеха, тя по-различна ли щеше да бъде. Просто се кефи да я праскат в дупето, но не се кефи другите да знаят за това.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 13:32



:)Спокойно, не съм на 13 години, зная че се занасяш с хората във форума на общи основания и нищо сериозно няма да направиш.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.07.07 13:33



Ооо, сещам се за една мноого по-неблагородна реакция - веднагически оповестявам пред същия кръг слушатели, че на въпросния супермен уреда му е толкоз малък, че само там се усеща.

. Уффф изби ме на пуберски простотии, от бирата нощес ще да е.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: аз мисля...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 13:35



Или пък, че има проблеми с ерекцията и ако не му се предложи нещо по-перверзно не му става.



Тема Не се опитвай да мислиш, за Бога!нови [re: дoбpичkaтa]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано01.07.07 13:52



Не виждаш ли, че не се получава!?





Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 14:02



Какви ги плещиш пак?!

Чети по-внимателно, за бога!

Тя съвсем ясно каза, че я боляло и не е изпитала удоволствие!



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 14:05



Какво значи "занасям се с хората във форума на общи основания"???



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано01.07.07 14:36



Означава това, което правиш редовно тук.

Съжалявам, че се намесвам така, но не мога да преглътна умна и хубава жена да не схваща елементарни неща.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 14:42



Благодаря, че го написа в место мен.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 14:43



Ти нещо пак ми умнееш, бейби.



Е, за разлика от теб аз тъпея и сигурно затова все така гледам недоумяващо.

Кажи ми, изобличи ме! Хайде!



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 14:44



Мъжката солидарност много ме респектира.





Тема Нищо няма да ти казвамнови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано01.07.07 14:47



Не, тъпееш, ооо, умната ми карамелена любимка. Имаше един лаф "...като теле в железница", може би това е причината така да гледаш.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано01.07.07 14:49



Не е мъжка солидарност.

Намесата е пряко следствие от твоята "любов" към аналния секс, комбинирана с вечните ти постове - винаги стандартни, винаги очаквани.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 14:56



:)Е, хайде де, и вие дамите се подкрепяте гласно и негласно.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 14:59



Да, предвидима съм и елементарна.



Боза отвсякъде.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано01.07.07 15:05



Не, не си, ето сега, виж как приятно ме изненада - мила и усмихната. Или не си?





Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 15:11



Докато съм мила и вече не съм.
Така че кво значение има ква съм?!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:05



Само не разбрах, ти защо му пусна въобще?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:08



Недей, ред сълзи и ред сополи ми текнаха, ама друг път. Ако те е яд, че си глупачка, не е нужно да го разтръбяваш на ляво и дясно.



Тема Re: Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:11



Я се стегни, да ти съчувстваме за глупостта е под достойноството ни. Да си казала НЕ бе душице.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:14



Знаеш ли, точно такива като теб си го заслужават най-много. Знаеш ли колко свестни момчета има около теб, които като богиня ще те гледат, ама ти тях сигурно ги смяташ за неудачници и смотаняци. Искати се мачо в кревата, ама да играе по твоята свирка. Е, такива мачовци идиоти няма, така че като искаш готин мъж, носи си последиците, мамка му. Свестните момчета ей заради такива като теб стоят сами, няма какво да ни се жалваш тук.



Тема а взима ли...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано01.07.07 20:30



стероиди?Защото ако е спортист,знам че такива неща са вредни и довеждат до импотентност и сърдечни проблеми...
Един мой познат почина от инфаркт



Не ме закачайте,че бой ще ядете!

Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано01.07.07 23:02



Благодаря ти fascinating oceanid !!!
Това е още един нов поглед върху който не бях се замислила.
Бях съсредоточена в това да му го върна тъпкано, за да почувства унижение и да му дам един добър урок. Но не измислих такова нещо.
А това което ме съветваш е наистина прекрасно.

За другите ще кажа, че историята ми е дълга. Не съм си легната нито в първата вечер , нито в първия месец от запознаването ни ( знаехме се по физиономия само от дълго време)
Ако желаете мога да разкажа кое как се случи. Всичко беше един дълъг процес на омайване от негова страна в който и за миг не се усъмних, че е било само и единствено за секса. Та нали си мислех, че ако не е сериозен щеше да се откаже?
Влюбих се , а не ми се иска да скрия, че винаги съм го харесвала. Просто си беше симпатичен.

Неможах да разбера намека на господина, който ме упрекна, че съм си падала по мачовци? Ще го помоля да не съди по хората за себе си. Момчето си беше съвсем обикновенно момче, със съвсем обикновенна професия. Но имаше чар, имаше нещо в погледа му, което ме грабна....

Намирам секса за нещо много интимно и лично! Това го казвам за тези, които ми написаха: "Какво толкова? Яд й е, че хората са разбрали. И да не бяха разбрали тя пак щеше да си е същата!"
Съмнявам се, да сте чак толкова разкрепостени, колкото се изкарвате, защото тук всички пишат зе секс а никой не се е показал как прави секс!!!
Нали сте отворени и не ви пука?
Нали казвате: "Голяма работа, че хората знаели?"
Е да, ама само го казвате. Или пък ако се снимате как правите секс, то ще бъде анонимно, без лица и прочие и прочие.....
Затова ви моля да си спестите тези коментари!



Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано01.07.07 23:36







Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 23:54



Гледай, скъпа, не си вече дете, крайно ремее да разбереш, че човек трябва да поема отговорност за постъпките си. Първо, това че те е праснал в дупето няма нищо лошо и не виждам причина да се тръшкаш толкова. Ако си прочела темата за предаването снощи по НТВ знаеш, че и по-лоши неща се случват в нашата държава.

Относно нас, знаем до колко се разпростират възможностите ни и съответно не правим неща, които не смятаме за редни или за които не искаме хората да научат. По този начин си спестяваме куп терзания от типа на твоите. Млада си още, има много неща да разбираш за живота.

За твоят "юнак" не се притеснявай, някой ден той сам ще си намери майстора. Относно праскането в дупето, не ти е харесало, но някой ден може да го преосмислиш и доста да се праскаш по този начин.

Според мен се чувстваш наранена, че те е зарязал, но ако му беше отказала секс дори нямаше да те погледне.



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 00:22



Дразниш ме вече!



Не стига, че постоянно се изказваш неподготвен, ами и разбрал-недоразбрал говориш с менторски тон.

Изказванията ти лъхат на мачизъм, отделно ти липсва и емпатия (а момичето определено я заслужава).
Стегни се и реализирай потенциала си!



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 00:23



Има значение за диагнозата ти.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 00:28



Ти да мълчиш, за да не започна да диагностицирам аз.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 00:29



Няма да мълча.





Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 10:05



Коте, какви са тези купешки думички?

Относно изказванията, споко, постигнах си целта, вече няма да се появявам из този форум.

Няколко бързи върпосчета:

1. Какво е мачизъм (нещо от мачо ли)?
2. Емпатия (тук направо ме заби в земята)?

Момичето нищо не заслужава, по-добре е да и покажем какъв е реланият свят, отколкото да й съчувстваме ненужно и след това тя да направи подобна глупост, отново.

Споко, нямам за цел да те дразня. Всъщност, никаква цел нямам, а най-малко ме интересува 19 годишната сладурана какви ги е вършила и ще ги върши.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано02.07.07 11:02



Хайде диагнозите си ги раздавай някъде другаде!

Welcome to the real world!




Тема Re: аз мисля...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 11:31



Ходи да си вършиш модераторската работа вместо да се включваш неадекватно при хора, които се шегуват.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: eFFeXX]  
Автор WebMister (content)
Публикувано02.07.07 12:38



Защо, съпреживяването е страшна терапия,
да му навре и тя нещо да види какво е с подхода "бързо и яростно"
следващия път ще бъде внимателен





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: WebMister]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано02.07.07 14:13



Да де,
ама при това положение рискува на нея да и теглят един бой !

а освен ако не си пада по садо -мазо, това едва ли ще и хареса ...





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (даврандисан)
Публикувано02.07.07 16:44



Темата е станала грамадна, сори, че се намесвам накрая, проблемът ти е не, че си правила анален секс с някого, а че вероятно се занимаваш с кварталните келеши и простаци.
Такъв винаги ще те направи за смях, даже и нищо да не си правила с него, той си е мелез и боклук. Ако не искаш повече неприятни изненади от тоя сорт, далеч оттам. А пък анален секс правИ, ако ти харесва.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Ckaпaния_тъпaнap_Джo]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано02.07.07 20:42



Искам да ви попитам нещо. Казвате:"Остави го, ще си намери майстора". Ама защо аз да не съм майстора, да му го върна тъпкано, да му се присмиват, да го направя за смях! Да го е срам да се покаже?
Е, дайте идеи.....Искам, много искам да го унизя, да се почувства нищожество!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано02.07.07 20:47



няма как да стане - дали един човек ще се почувства унижен си зависи само от него





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Дaниeл_]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано02.07.07 21:44



Добре Даниеле, но ето какво си написал преди:

"Да се похвалиш също си е много голям кеф... на някои хора удоволствието им идва от прецакването/унижаването на други хора - такива са си и толкова - напълно нормално си е "

А сега казваш :

"няма как да стане - дали един човек ще се почувства унижен си зависи само от него "


Нещо си противоречиш.
А унижението е публично компрометиране на дадена личност. Няма идеални хора и всеки може да бъде унизен стига да се знае точно как!



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 22:27



Един човек има дефицит на емпатия, когато е твърде рационален, липсва му съпричастност и не иска/не може да разбере чувствата на другите.
За мачизма сам си се ориентирал.


И недоумявам как така малко по-критично мнение на непозната те хвърли в крайност като: "споко, постигнах си целта, вече няма да се появявам из този форум"?


Какви са тези реакции на обидено и нацупено дете,
нали си зрял мъж със самочувствие и сериозен опит зад гърба си?!



Тема Re: аз мисля...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 22:29



Морфи, нямаш никакъв повод за притеснение.





Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано02.07.07 22:37



Що за мъж е човек, който използва ник МАТА КОСМАТА?????????????????

Все пак ника е лицето на анонимния човек в интернет пространството!



Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 22:47



Малко ексцентричен избор, съгласна съм.



Предполагам, има някаква връзка там - я космена, я агентурска ,
или пък ... едноименната "героиня" му е дотолкова симпатична, че да се кръсти на нея.

Редактирано от Caramel на 02.07.07 22:54.



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 22:50



Говориш за постигната цел,
любопитно ми е каква е тя, т.е. беше.



Тема Re: Ааааа....нови [re: Gripen]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано02.07.07 22:51



Ее, значи и аз да направя един идеален вариант в леглото .









Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:35



Хората те подценявят, ти си интелигентно момиче и въпреки всички негативи, които ти приписват все пак си мислещ човек, което е много достойно в наше време.

Когато аз бях в училище емпатията бе дефинирана като способност да съпреживяваш усещанията на хората около теб. Не зная какво е било твоето детство или какъв е живота ти, но на мен ми се налагаше и все още ми се налага да живея в много сурова среда. Може да се каже, че средата и моите вътрешно-личностни проблеми убиха голяма част от човещината вътре в мен.

Трудно ми е да изпитам емпатия точно към момичето, което започна темата, защото тя е направила ред погрешни ходове, които аз никога не бих направил. А зная, че не бих ги направил, защото съм изпадал в ситуации, когато от мен са искани неща, на които не съм склонен да се съглася.

В този форум започнах да пиша със съсвем друга идея. Просто тук хората най-отзивчиви и успях да участвам в най-смислени за мен дискусии.

Не са реакции на обидено или нацупено дете, постигнах целта си и просто вече нямам интерес да пиша тук.

Не ме познаваш, бих се определил като зрял човек, но за сериозен опит дори не бих споменал.



Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:38



:)Опитваш се да ме дразниш или да ме нападаш? Тъпо, особено след всичко, което ни разказа за себе си. Каквото и да си говорим, малко по-дълго съм поживял от теб на този свят и малко повече неща съм видял. А ако ще се обиждаме на кой какъв мъж е или каква жена е, то не забравяй, че не мен ме праскат в дупето.



Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:40



Прав бях, по-умна си отколкото хората предполагат.

Съвсем честно, не зная какво означава никът.



Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:41



:)Любопитството е убило котката. Не ни е писано да знаем всичко на този свят.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:47



Много искаш единствено да паднеш на неговото ниво.

Първо, скъпо коте, ти не си дозряла да бъдеш майстор на когото и да било.

Второ, докато губиш време да си го връщаш ще пропуснеш прекрасни мигове някъде другаде с някой друг.

Трето, не започвай игра, която е почти сигурно, че ще загубиш.

И последно, я си помисли ти всъщност въобще влюбвала ли си се в него? Много ти е крехка любовчицата, след като не може да устои на проблемите, които са се получили. Май просто си се "докопала" до мачото за 2 седмици и сега ти е криво, че мачото ходи и клати други, а?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор чepeп ()
Публикувано02.07.07 23:50



Аналният секс се харесва на мъжете,защото това е единствената дупка при тях,при която може да се завре нещо.Завирането,по принцип представлява проникване в "нещо".А физиологически проникването е вътрешно навлизане,което пък е много свързано(като акт) с женския полов орган.
Има някои психологически твърдения,които подкрепят идеята,че аналният секс предпочитат мъжете,които са твърде доминиращи.Това било така,поради факта,че при секс мъж-жена е ясно кой доминира,чрез проникването-приемането,а при секс мъж-мъж е същата идея,само че се различава "дупката".
И когато един мъж желае анален секс от партньорката си значи,че иска да я има навсякъде,което пък от своя страна значи,че,като я има,има власт над нея,щото,ако тя му отказва значи,че не е способен да я "навие".
Надявам се,че се изразих смислено,че понякога се случва и да не успяввам.

В отговор на:

Искам да ви попитам нещо. Казвате:"Остави го, ще си намери майстора". Ама защо аз да не съм майстора, да му го върна тъпкано, да му се присмиват, да го направя за смях! Да го е срам да се покаже?
Е, дайте идеи.....Искам, много искам да го унизя, да се почувства нищожество!




А защо е нужно да му го връщаш?Щото те е наранил?Ама как те е наранил?Щото,ако аналния секс е раняване,то...!
Мисля,че проблема не е в аналния секс,а в отношението.Което,вече е съвсем друга тема на разговор.

Продавам души!Ти искаш ли да си купиш една?

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:52



Разсъждваш по много лош и пагубен начин, а не бива.

Разбира се, че всеки един човек може да бъде унизен. Отиди и му отрежи на твоя пишката, това достатъчно ли ще ти е? Ако го направиш, той цял живот, ако иска да прави секс, ще трябва да го прави както го е правил с теб, но да е на твоето място. Това достатъчно унизително ли е по твоите критерии?

Абе, момиченце, вземи порастни, попаднала си на тъпанар, преживейго! Още колко тъпанари има да те клатят, преди да си намериш мястото в този живот. За какъв дявол си ги слагаш тези неща на сърцето?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: чepeп]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:54



Какви пари им искаш?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор чepeп ()
Публикувано03.07.07 00:07



В отговор на:

Какви пари им искаш?




На кого?

п.п.:Аха,за душите ставало въпрос.Не се досетих.
Както казват-според зависи.

Продавам души!Ти искаш ли да си купиш една?

Редактирано от чepeп на 03.07.07 00:09.



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 00:13



Защо пък "да не е дозряла да бъде майстор, на когото и да било" ? Според мен довчерашните девственици могат да се справят много добре, ако наистина поискат. Което, разбира се, ги прави още по-малко девственици, но в други отношения. Нали това е целта.


И изобщо няма да й отнеме толкова много време.

Ти да не си от квартала на оня, че така го защитаваш? "Кой каквото си е надробил, това ще сърба."

Давай, момиче, направи това, което ще те накара да се усмихнеш не само сега, но и винаги, когато се обърнеш назад. Но просто гледай да е човешко и адекватно на причинената вреда.







Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: чepeп]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано03.07.07 00:15



А за да си по-успешно пробиващ... Научи се да слагаш интервали след препинателните знаци... Нямаш представа как се кефят жените на правилен правопис...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: acid948]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано03.07.07 01:37



Благодаря Лъчезара! Имам нужда, по дяволите , от подкрепа, от съвети от момичета за да мога някак си да превъзмогна състоянието си.


До МАТА КОСМАТА, цитирам: "Май просто си се "докопала" до мачото за 2 седмици и сега ти е криво, че мачото ходи и клати други, а?"

Стига вече гледа на моя случка през твоята призма! Разсъждаваш не като мъж, а като жена което лично мен ме озадачава. Не искам да те обидя, просто констатирам.
Проблема е, че именно аналния секс го накара да се похвали, че е направил голямо геройство! При вагинален секс едва ли щеше да се перчи. Просто осъзнавам все повече ситуацията! Ако не беше се изрепчил пред приятелите си , естествено, че пак бих била наранена, пак бих плакала, но щях да бъда изоставена и наранена, а сега се прибави и унизена!
Пак повтарям не е мачо и дано никоя не му се върже. Пука ми, но не за него а за онези наивни момичета като мен.
Криво ми е, че ми подсвирква отдалече - нещо което никога не си го е позволявал преди!
Но как да очаквам да ме разбере мъж, който се предтсвя с ник МАТА КОСМАТА????


И как да не съм бясна, когато постъпи така мъж в когото съм влюбена! Защо не ми каза: " Искам само да те чукам отзад и нищо повече". Нали това му е била целта? Ясна, последователна цел! И накрая какво? Да кажа майната му, ще бъда по-предпазлива? Не, просто не е честно така!
Има си курви и платени и свободни и като иска да чука да ходи при тях! За мен постъпката му е престъпление. Няма прошка за такова умишлено действие. Крайна съм, но мисълта за случката ми е в главата ми.
Да, както каза Лъчезара, единственото нещо което би ме направило наистина щастлива е той да се почувства като мен! Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Фpeди ()
Публикувано03.07.07 01:51



единственото нещо което би ме направило наистина щастлива е той да се почувства като мен! Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!

Тогава има само едно решение и то е следното:

1, Събираш няколко яки приятелчета.
2, Довличате въпросния младеж в предварително приготвено за целта помещение. Желателно леко извън населени райони за да не се налага да му запушвате устата, докато крещи.
3, Подсигурявате си една камера.
4, Намирате един як манаф да го шиба а през това време снимате.
5, Пускаш снимките в интернет и даваш на някой от приятелчетата му адреса, където е качен филма.

След това би могла да му подсвиркваш, ако не те е страх, че ще се опита да те пребие. И ако смяташ, че подобно нещо е осъществимо изобщо. Смятам обаче, че е повече от очевадно, че това е нереално.

Ебал съм ви... през оная работа сте ми! Поне повечето...


Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.07 03:17



Учудва ме, че на няколко пъти вече повтаряш колко негативно било мнението на хората за мен. Честно казано, разочарована съм как човек като теб, който очевидно има ай-кю над средното, може толкова лековато и повърхностно да се осланя на изводите на хора, които не ме познават и не са ме срещали дори.
Как смяташ, това нормално ли е?



Все пак оценявам, че поне се опита и отчасти успя да направиш някаква собствена преценка. Дано някога проумееш, че матрицата, в която толкова добре се вписваш (не говоря само за споделеното горе, а и др. подобни тенденции, които забелязвам у теб), е безкрайно удобна, само че има един страничен ефект - с нейна помощ и активно съдействие закърнява способността да мислиш със собствената си глава, да не говорим, че в социален аспект те превръща в добре смазана (и лесно заменяема) бурмичка.

Що се отнася до "постигната ти цел", въпреки че не я знам със сигурност, мога да предполагам. Точно това предположение междудругото, ме накара да приключа дискусията ни в авторската ти тема.

И накрая...
Доста се двоумих дали да споделя усещането си за теб, но в крайна сметка реших да не изневерявам на себе си и стила си.

Човеко, знаеш ли, ти просто "миришеш" на trouble!
Извинявай, ако откровенността ми те засяга, нямам за цел.

Редактирано от Caramel на 03.07.07 08:07.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.07 03:39



Като хладно оръжие си.
Хладно и конвенционално.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор чepeп ()
Публикувано03.07.07 04:21



В отговор на:

...единственото нещо което би ме направило наистина щастлива е той да се почувства като мен! Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!




Какво чакаш тогава?

Продавам души!Ти искаш ли да си купиш една?

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано03.07.07 10:04



Мисля си няколко неща, а понеже искаш женско мнение, може би ще ти е интересно да прочетеш точно какви са те...
1. Мисля, че човек, още повече една жена не се влюбва толкова бързо. Все още си млада, в никакъв случай не омаловажавам годините ти, но по-скоро все още не си се научила да правиш разлика между страхотен секс и влюбване. Няма как да се влюбиш така пагубно, че чак да ти разбият сърцето за 2 седмици. Невъзможно е! Просто съдейки от поста ти нямаш достатъчно сексуален опит и напълно вероятно е да бъркаш чувството на влюбване със страхотното чувство на добрия секс.
2. Няма нищо лошо в аналният секс, но защо не обърнеш нещата в своя ползва. Колкото той те е ползвал, толкова си ползвала и ти него. Изненада ме с репликата, че си потъпкала принципите си и си легнала с него на първата седмица... Мисля, че си постъпила правилно! Я си представи да се ухажвахте 2-3 месеца, да ти се подкосяват коленете и изведнъж... пълен сакатлък да е сексът между вас! Натрупала си опит, задоволила си някакъв сексуален нагон и изведнъж отричаш секса във всичките му форми, защото някой те бил използвал. Не те е използвал. Взаимно сте се употребили!
3. Няма да правиш секс казваш... Интересно, само ми се струва, че ако се отречеш от плътските сладости ще станеш невротична. По-скоро се опитай да тушираш негативните си емоции, като ги приемеш за ценен житейски урок и се ориентирай към някой младеж, който ще оцени какво му даваш!



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано03.07.07 10:36



Във всеки случай клонирането на съществуващ ник се счита за липса на Интернет култура.

Welcome to the real world!




Тема Жени, защо харесвате ГОЛЕМИ ПИШКИ?нови [re: /svetlana/]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано03.07.07 10:46



Е, немога и немога да ви разбера какво толкова ви харесва в това. Заради една такава станах за смях в блока и никога, ама никога няма да й го простя!
Не ви разбирам жените за вашите грандомански желания спрямо нас, мъжете.
На 19 съм и съм сигурен какво ви минава през главите. Но вече знам, че не го правите за удоволствие, а за да се похвалите пред приятелките си!
Голямо геройство, няма що!


Еми, като ми е малка пишката (4,5 см.) и така ми се иска жените да ги харесвате малки, дори незабележими... а вие ...!?

Да били големи!? Защо!? - за да ни унижавате!?

Или иначе казано: Ако някой харесва нещо, едва ли ще можеш да му го забраниш.

Суетата - любимият ми грях!

Тема как да го унижиш ?!нови [re: /svetlana/]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано03.07.07 10:52



искаш да го унизиш а ?

но отмъщението не винаги може да те направи щастлива ... дори напротив, освен ако не си с доста изкривена психика.

най - лесният начин е да му го върнеш по същият начин - т.е немаш 2- 3 пияндурници да го гепят някоя вечер и да му няправят същото ... а след това да се хвалят !
НО няма да си права, защото ти си се съгласила самоа, дори ти е доставяло удоволствие, а при него ще бъде изнасилване! .. и после могат да те осъдят даже .........

другият вариант е да кажеш че не се е справил добре и че не е можел да те задоволи и за това сте се разделили. Пробвал отпред - не усшпял, пробвал отзад - пак не се справили и се отчаял и си е тръгнал ... опозорен ! ... но пак няма да си права, май ?

Виж ако зарежеш идеята за унижението и просто си направиш някой по-груб майтап с него ... и после го разнесеш из квартала - тогава има идеи !
На прима виста се сещам за "ПИНГВИН" заснет с камера отдалече


или за майтап с някой травестит !



Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано03.07.07 11:16



Старая се да не си градя престава за хората. С теб е интересно да се дискутира, за мен това е достатъчно.

Остави го IQ-то ми, то не е нещо с което се гордея, а и далеч не е над средното, но това е друга тема и едва ли си струва да я зачекваме.

Понякога животът е такъв, до колко имах възможност сам да избера собствената си матрица е интересен въпрос. Безброй неща в ежедневието ми не ми допадат, но да разчупиш рамките на матрицата в която си попаднал е изключително трудно нещо и малцина са способни да го направят.

Темата беше off-topic и дори не разбрах, защо хората подеха дискусията в подобна насока. Предаването по НТВ определено заслужаваше коментар, а то на къде отидоха нещата.

Да се споделят лични неща в Интернет не е особено умно, никога не знаеш кой “стои” срещу теб.

Може би имаш право и аз действително си падам trouble maker, но какво да се прави и такива хора трябва да има на този свят.



Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано03.07.07 11:20



Ами ако беше майстор, нямаше да ни пита нас как да си направи отмъщението. А ако беше истински майстор, щеше да знае, че от отмъщение ползи няма, има само негативизъм.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: чepeп]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано03.07.07 11:21



Питам защото не бих отказал една, но първо трябва да зная на каква цена.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано03.07.07 11:32



Така както те чета, мисля че приемаш нещата доста добре. Не ти е проблем да говориш за случилото се и то пред толкова много хора в Интернет, макар и да сме анонимни. Според мен много скоро цялата тази история ще ти остане само бегъл спомен. Не виждам смисъл да се товариш с негативни емоции, особено като си отмъщаваш. А ако евентуално все пак решиш да направиш подобна глупост, никога не забравяй, че ние българите сме доста лоши по душа и реваншизма ни е стабилно заложен в душицата. Това което искам да кажа е, че ти ще направиш нещо гадно на онова момче, то най-вероятно ще го приеме тежко и ще ти направи още нещо гадно и така ще се завъртите в един водовъртеж от погрешни постъпки. Не си струва, повярвай ми ...

Ами ще подсвирква, той е победителя. Това е част от ролята да бъдеш възрастен, понякога да губиш и да се научиш да губиш.

Ако ти беше казал: “Искам да те чукам отзад и нищо друго!” ти щеше ли да му дадеш да те чука отзад? Не бъди наивна, ако той беше честен и откровен с теб, щеше да го отрежеш още на първата дума. Той добре е знаел, че за да има това от което се нуждае трябва да постъпи точно по начина по който е постъпил, а ти сега се сърдиш, че те е надхитрил.

Скъпо момиче, животът не е честен, разбери го. Както си има курви, платени и свободни, така има и момичета като теб, защо да си харчи парите тогава? Ако смяташ, че е извършил престъпление, знаеш вашето РПУ, пускаш си жалба, правиш си медицински преглед и след това прокуратура, съд, затвор и т.н.

Еми хубаво, наеми си тогава двама манафи, направи така че той да се почувства като теб и след това му подсвирквай по улицата. Толкова ли не осъзнаваш колко погрешен е начинът ти на мислене? Да накараш да страда човек, когото твърдиш, че си обичала, много несериозно и много детинско.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано03.07.07 11:40



:)Твоите думи ме ласкаят. Ако все пак съм оръжие, дано употребата е с добри намерения.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор мapдyk (Аз)
Публикувано03.07.07 11:52



представила си се като курва пред друг обект, което е реалната причина за гнева ти.

в резултат на хвалбите му

някой ти е отказал

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема виж какво...нови [re: Oниkc]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано03.07.07 13:39



Не ми казвай как да живея!Аз,ако не мислех,щях да бъда с най-неподходящия човек за мен,което щеше да доведе до отказване на моето семейство от мен,и отказване на кариера!Защото,когато човек има намерение да стане известен,жълтата преса това и чака...Ако не мислех,нямаше да се влюбя в друг,който няма да ми създава проблеми,и който е поел отговорността да дойде в общия ми град с предишния.Така че ме остави на мира!

Не ме закачайте,че бой ще ядете!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Aйшa ()
Публикувано03.07.07 14:51



Защото им е по-тясно там.
Освен на мъжете с по-тънки пишки, на които всяка вагина им хлопа и хлъзга, това се харесва повече и на закоравелите чекиджии, които дълго време не са имали алтернатива на чекията, съответно от вулва не може да им стане толкова лесно, понеже с ръка се създава повече и по-тясно триене.
А пък и заради атавистични остатъци от дългите времена, през които нашите мъже са чукали овце и кози.
Това им е запечатано в мозъците и не се изтрива толкова лесно.
Шегата настрана, Джонсъна е прав.
Защо се занимаваш с разни гаменьори и келеши от кварталната градинка?
Колкото до това как да му отмъстиш - някой правилно те е посъветвал - ако стане дума, отричай до дупка. Или кажи, че още щом си го видяла/пипнала колко е нищожен, си се отказала да имаш секс с него.

Но все пак, лично мнение, това са абсолютни глупости и губене на време!!!
Ебати и репутацията, ако зависи или се определя/съответно издига/срива от някакви смотани прости безделници, дето цял ден кибицат в кварталното капанче и льокат бира. Или тестват голфа двойка по правите отсечки.

Редактирано от Aйшa на 03.07.07 15:12.



Тема А?нови [re: /svetlana/]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (даврандисан)
Публикувано03.07.07 15:19



Извинявай, ако някъде по-долу си споменала точно каква е историята, аз не съм я чел. Но от това, че си станала за смях, допуснах, че някакъв гъз се е похвалил какво е правил с теб. За твое душевно здраве и спокойствие далеч от такива хора. Кво ти пука какво ще се случи с него, той е отписан и в кошчето, не човъркай там, че мирише. Пък и пред кого искаш да го унижиш, пред другарчетата му? ами те са стока като него, предполагам... щом се хилят на такъв род хвалби...

А и защо ми прозвуча, че сякаш си падаш по тогова, инак нямаше толкова емоционално да искаш да го унизяваш?



Тема ...хахах :)нови [re: дoбpичkaтa]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано03.07.07 16:24



..значи според твоята теория така може да се разпознават "педалите"

... по кафявото отзад

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема буахахахахнови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Ckaпaния_тъпaнap_Джoнcън (даврандисан)
Публикувано03.07.07 18:59



Бива си го клубчето, флизаме във форма





Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 20:07



Ее, важното е да се справи, никой не е майстор от първия път.

Пък ти ако беше майстор, щеше да знаеш, че е важно хората да нямат чувство за безнаказаност и да получават съответната реакция на поведението си .







Тема Re:нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано03.07.07 20:16



Никога не съм твърдял, че съм майстор, не и по отношение на интимните отношения.

Тоталната наказуемост не е реална и по-скоро е филмова заблуда, отколкото реалност.

Погледни колко момичета бяха убити в България, колко изчезнали деца има в нашата държава. Познавам изнасилени момичета на които полицаите им се присмиваха, а насилниците им все още си ходят на свобода.

Повярвай ми, нашата кукличка, от мухата слон прави и то абсолютно ненужно.



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 20:27



Това не пречи всеки да прави, каквото може. И тогава ще бъде по-различно.

И ти не можеш да определиш вместо нея, дали е засегната и как да реагира. По-добре и тя, и всеки друг да се учи да реагира, така на гадовете ще им е все по-неуютно.







Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 20:57



" Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!" Ее, слава Богу, че си по-добра от мен и се задоволяваш само с реакции. Но пък си и била влюбена. А може би и още си - тъпичък е , но какво да се прави.
Та това, което искаш е доста лесно. Можеш да развиеш всякакви теории и хиперболи: мъж, който е свикнал само на анален секс (всичките варианти на тази версия) и т.н. ... 'Детска радост, бенгалски огън' е това, но явно възрастта ви е такава. Можеш и да се поразходиш с 'истински мъж', ако ревнува или пък да покажеш на другите каква е разликата и т.н. Версии, вариации, истории и трактовки много, хъс да има . Това е най-лесното .



А между другото , по повод началния ти постинг, "мъжете не правят анален секс, само за да се похвалят". Никой от тези (те май са само двама, но с едния съм живяла 1/3 от живота си), с които аз съм го правила, не се е хвалил. Би било голямо шоу, ако опита. Е и какво, нали ще го скъсам от майтап .

Но има мъже, които правят нещо, само за да разправят. И аз ги срещам, дори и днес. Толкова са жалки /извинявай, че си била влюбена/, ама от продажност обикновено нито за мъж, нито за човек става.







Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано04.07.07 09:51



"Да се споделят лични неща в Интернет не е особено умно, никога не знаеш кой “стои” срещу теб."

Ти си показателен пример, мисля.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Aйшa]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано04.07.07 14:13



Вече имате по-ясна представа за случилото се и за обстановката. Не деля мъжете на мачовци или квартални гаменьори, както и дали имат ЕС-класа или голфче. Просто всичко опира до симпатии, чувства и т.н.
От вчера съм по-спокойна някак си, напусна ме чувството за отмъщение. Но изпитвам неприятно чувство когато го засека пред блока сам или с приятелите си. Все ми се иска да се прибирам по-рано за да не го засичам, защото работното ни време е почти еднакво.
Незная как трябва да внимавам за да отсея житото от плявата. Винаги съм внимавала, но за първи път така се отнасят с мен.
Мисля , че няма какво да добавя по темата.

А колкото до господина, който ми пунтира постинга и запита, защо жените искали големи пишки, ще му отговоря на въпроса с въпрос: "Защо мъжете искат големи цици"!
Аз не съм от надарените, но това никога не е било комплекс за мен.
При него явно е комплекс!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Aйшa ()
Публикувано04.07.07 14:47



Трябва да ти кажа, че далеч не всички мъже харесват аналния секс.
Напротив, даже с повечето мъже, с които съм правила секс, и то в дълги връзки, дори изобщо не са си искали анален, а пък сексът си е бил съвсем добър. И това, че не е имало анален по никакъв начин не се е отразявало на хубавите отношения.
А пък който харесва този вид секс, то харесва И него, без да фетишизира, врънка, напира, шантажира, принуждава, тормози и, общо взето да усещаш, че все това му е в главата и намеренията.
ТАКА правят и се държат СВЕСТНИТЕ мъже.
ВСИЧКИ останали, които не правят така, са БОКЛУК.

Не деля мъжете на мачовци или квартални гаменьори,
А трябва, много ще ти е необходимо да се научиш да ги разграничаваш, за да се пазиш от тях и да реагираш адекватно и в свой интерес.
Защото, колкото и да ни се иска индивидуалност и неповторимост, колкото и да ни се струва, че нашият случай е точно такъв, все пак, за щастие, доста от нещата, които ни се случват, се вместват в определени схеми, а пък "заболяванията" на връзките - включително и от описания от теб тип - отдавна са диагностицирани.
В противен случай, може да наблегнеш на романтизма и идеализма, и храбро да ги отстояваш, но, както виждаш, когато те са лишени от чувство за самосъхранение, не привличат възторк и съчувствие, а по-скоро насмешка.
Значи, уви пак, хората са склонни да ценят повече собствените си жертви, отколкото чуждите. Особено ако вторите се тълкуват по-скоро като глупост и неопитност, отколкото като съзнателен акт.

Ай сиктир, аз съм дама ;) ... цитат от анонимна чатърка

Редактирано от Aйшa на 04.07.07 14:48.



Тема Абе...нови [re: /svetlana/]  
Автор TPECKATA (лятна жега)
Публикувано04.07.07 15:22



Защо някои харесват BDSM?
Защо някои харесват pissing/golden shower?
Защо някои харесват секса с хора от същия пол?

***

На вкус и цвет...



В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.

Тема Евала...нови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор TPECKATA (лятна жега)
Публикувано04.07.07 15:24



имах предвид същото, макар и да го казах по друг начин



В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.

Тема Re: Евала...нови [re: TPECKATA]  
Автор Aйшa ()
Публикувано04.07.07 15:28



Не е същото, защото "голяма пишка" и "големи цици" подсъзнателно означават за едните "добра оплодителна способност", а на другите "плодовитост".
Култът към гъза не влиза в тази графа, щото - какво плодородие, каква плодовитост.
Просто въпрос на вкусове. Но тук бъгавото не е в различния вкус, а в бясно гадния и брутален начин, по който се налага.

Ай сиктир, аз съм дама ;) ... цитат от анонимна чатърка


Тема А, с това съм съгласеннови [re: Aйшa]  
Автор TPECKATA (лятна жега)
Публикувано04.07.07 15:30



Кой каквито вкусове си има - ок, но ако ги налага брутално вече никак не е ок.
Дето има един лаф - "нямам нищо против циганите, ама да не минават по нашата улица". (това е цитат от един познат)

В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.


Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Aйшa]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано04.07.07 17:03



Винаги съм подозирал, че има някаква основателна причина да харесвам толкова аналния секс. Благодаря ти, просветителко!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: O!Sag]  
Автор Aйшa ()
Публикувано04.07.07 17:10



Може и аз да харесвам, ама не те гоня с пишка да ти го бучна, нали, щото иначе няма да те обичкам вече, миличко



Ай сиктир, аз съм дама ;) ... цитат от анонимна чатърка

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Aйшa]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано04.07.07 17:21



Тъпанари и тъпанарки винаги ще има :-)
Аз съм нежно-упорит и по принцип, и като се стигне до култа към гъза.

Досега нямам регистрирани неуспехи в дългата ми и плодовита история на аналиер :-)



Тема Давам две камилинови [re: Aйшa]  
Автор Дъpтo Циничнo Koпeлe (А стига бе! )
Публикувано04.07.07 18:17



само да те видя как гониш Саг с пишка в ръка.

Ама твоя лична, а не купешка.

А на подсъзнателно ниво почти осезателно асоциирам големите цици с удобна поставка за чаши. Ама аз сигурно съм повреден.

Редактирано от Дъpтo Циничнo Koпeлe на 04.07.07 18:19.



Тема Re: Давам две камилинови [re: Дъpтo Циничнo Koпeлe]  
Автор TPECKATA (лятна жега)
Публикувано04.07.07 18:51



Демек големи цици = плоска глава, като в оня виц... То не бяха ли големи УШИ във вица?

В Интернете много психов,
Каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо,
Может я один из них.


Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано04.07.07 19:02



прочетох по-голямата част от мненията, всички неуспях


искам само да ти кажа,че те разбирам отлично. срама няма как да го подминеш. знай,че не си направила нищо срамно, само дето не си преценила,че не е това начина да се харесаш на някого, т. е ако някой държи на теб, то щ е е и без това. и когато вече установиш,ч ечовека може да бъде дипломатичен, че това е"твоя" човек, тогава прави с него каквото искаш. просто случката ще ти е като обица на ухото.когато иамш работа с пубери е така. по-горе една клубарка беше права,че този вид секс предугажда по-други отношения.не можеш да го правиш с всеки, с който ти се поиска или ти го поиска.
успех,мила, ще видиш,че в живота има много по-съществени неща от злобните клюки на един пубер.



Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: TE_DDA]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано04.07.07 21:51



Благодаря TE_DDA, за съвета и милите думи!
Благодаря Айша! Имах нужда да споделя, да разкажа за да ми олекне и да почувствам, че някой ме подкрепя!

О!Sag защо харесваш аналния секс? Ама честно!

Аз бих направила всичко за човека когото обичам, не само в секса но и в живота. Такъв характер съм и мислех, че когато го покажа отсрещната страна ще ме уважава поне малко, но....
Наистина вярвах, че мъжете искат анален секс за да се похвалят. А това е ужасно!
Наистина не съм се сблъсквала с живота, с хора с проблеми.... Просто родителите ми и истинския ми бивш приятел са ме предпазвали от доста неща.
Радвам се за подкрепата тук! Чувствам се, сякаш съм била на психоаналитик.
Дори и се позасмях на някои постинги, което ме накара да се почувствам добре!



Тема не разбирамнови [re: /svetlana/]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано05.07.07 12:17



Не разбирам първата дума от заглавието на темата ти - "мъже". Защо смяташ, че само мъжете харесваме аналния секс? Аз ако знам, че жената, с която го правя я боли или не й харесва изобщо не мога да продължа, губя ерекция и т.н. Но ако ме гледа в очите и ми казва как "нищо не усеща", как иска да й "свърша в малкото дупенце", как сама ми натиска пръстите в дупето си и ме пита, защо не съм по-смел... в такива ситуации просто полудявам. Супер мръснишко е. А donPablo е написал останалото.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор lP51 (лесбиец)
Публикувано08.07.07 22:43



Мисли когато си подлагаш гъзъ



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано10.07.07 18:16



Много пъти съм казвал защо го харесвам -- за мен е особена интимност, дава силни усещания и емоции.

Ориенталските простотии, свързани с комплекс за надмощие и прочие мъжки глупости са ми съвсем далечни. Просто ми харесва. Съвсем съзнателно, не подсъзнателно :-)



Тема Re: Давам две камилинови [re: Дъpтo Циничнo Koпeлe]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано10.07.07 18:17



Ако пишката не е голяма, съм навит :-)



Тема Re: Ааааа....нови [re: Лъчeзapa_]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано10.07.07 18:32



Еее дразниш ли ни тук сега .... кво ли?



Редактирано от Gripen на 10.07.07 18:32.



Тема Re:нови [re: Gripen]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано10.07.07 20:35



Ама ти дразниш ли се от това ?

Ако може да те успокои, много по-важни моменти от живота ми (също и сексуалния) са били върло кошмарни. Дотам, че единствената мисъл, която е оставала за известно време в главата ми е: "това няма да ме увреди, това няма да ме промени, това няма да съсипе живота ми, това няма да ме накара да намразя секса и т.н." Всеки знае себе си.
Дано сега си се почувствал по-добре.

... Така че имам право да се зарадвам, че нещо ми се е получило добре в дните .







Тема Re: Давам две камилинови [re: O!Sag]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано10.07.07 22:39



браво бе,поне си искрен





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: lP51]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано11.07.07 01:04



Калъпа на хуя е гъза...
Путката е за разплод!!!



Наздраве...



Тема Re: Давам две камилинови [re: nyctea]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано11.07.07 15:01



Има задължителни условия -- да е жена, тя да ми харесва много, и предпочитам с пръсти, докато ми го лапа и лиже топките :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.