Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Дечконови [re: Masklin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано01.07.07 00:00



срамното е в главата. В секса срамни неща няма. Това беше първото смислено нещо, което прочетох в клубовете днес!


Браво!



Тема Re: Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано01.07.07 00:06




Да, аз се влюбвам и правя и бих направила всичко за един мъж от любов! Нещо което мъжете не биха направили за една жена, защото не се влюбват и винаги ще има някоя като мен да се влюбва и да ги занимава, докато жените им перат, чистят, готвят, изкарват пари.... и т.н.
По - скоро ще порастенш...ще добиеш опит...ще видиш, че в живота има невероятно прекрасни неща и едно от тях е и секса...ще видиш, че мъжете също могат да обичат...ще видиш, може би, че жените могат да бъдат много по - големи кучки и да нараняват много повече, от колкото твоя елементарен дърварин.
Ще разбереш, че елементарният човек удря и причинява болка, а перфидният - с един удър убива.
Ще видиш и много други отвратителни неща...и, накрая, животът ще те научи, да разпознаваш едните от другите и от третите...преди да са скъсили дистанцията....До съответното място, което ти е пострадало и до други, много по - опасни и по - раними места. Всичко е наред, спокойно!





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Gripen]  
Автор Фpeди ()
Публикувано01.07.07 10:19



...... пък и е свършил за 5 мин. ....

НЕ!!! Това пак си е похвала, защото 5 минути според статистиката са си доста. Средностатистическият полов акт продължава, поне според американските статистици около 2-3 минути.
Друга работа си е да спомене под сурдинка, не пред блока, защото това би показало на здравомислещите, че нещо не е читаво, а под сурдинка на някоя от клюкарките, че младежа е свършвал на петото движение, и тогава наистина ще му ебе бойната слава.


Останалото нека остави на тази, на която го е "споделина" като върховна тайна.

Ебал съм ви... през оная работа сте ми! Поне повечето...

Тема Re: Ааааа....нови [re: Gripen]  
Автор Фpeди ()
Публикувано01.07.07 10:23



а и не се разколебавай от сефтето - не познавам хора, при които е било перфектно

Аз съм един от късметлиите в това отношение, но не си прави труда да питаш - нямам навика да споделям подробности.



Ебал съм ви... през оная работа сте ми! Поне повечето...

Тема Re: Ааааа....нови [re: Фpeди]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано01.07.07 10:57



Е значи вече поне виртуално познавам един





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Фpeди]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано01.07.07 11:00



Забележките се приемат





Тема Re: аз мисля...нови [re: дoбpичkaтa]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 11:03



Това са мускули и точно както другите мускули не е нужно да отслабват, а дори може да укрепват.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:30



По-голяма безмислица скоро не бях чувала.



И как точно се "тренират" мускулите, при положение, че за да е нормален аналния секс, те трябва да са максимално отпуснати и то съвсем не за кратко????


Бтв, би ли пробвал като се изказваш следващия път, да се поподготвиш преди това.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано01.07.07 11:35



За жалост необоснованата агресия се наблюдава не само у българина, а и у българката... Справка - Карамел. И такива ни "разнасят славата" в чужбина...

Тъжно...

Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: аз мисля...нови [re: acid948]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 11:39





Бъди мъж и имай смелостта когато говориш за мен да се обръщаш към мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.