Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Светланкеееенови [re: /svetlana/]  
Автор Sarayah (чете Джеми ...)
Публикувано27.06.07 01:29



а ти на какво се надяваше бе!? Че като му дадеш дупе почти веднага, ще го вържеш за сериозно гадже!? Че след интензивното анално обучение /без да пропускаме вагиналното уважение/ ще изпраща по куриер цветя два пъти дневно, а на една романтична вечеря ще ти поднесе пръстен с брачно предложение / или поне само пръстен/??
Ма недей така бе, кака...
Приеми, че си мината и следващия път: по-дискретен любовник. А със здраве :)

...и си води записки.


Тема Re: Дечконови [re: Masklin]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 01:37



Ти каква глупост от любов направи? Стана философ?

Как успяваш да напишеш в 100 реда това, което се описва с 2? Дано не програмираш така, както пишеш.



Тема О-ле-леенови [re: /svetlana/]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 01:45



Слез на земята, глупости говориш. Наистина ли си на 19?





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано27.06.07 01:59



1. Всички падаме, докато вървим, целта е да се изправим по-бързо.
2. Ще падаш още доста.
3. Ако имаш късмет, след години няма да падаш почти или ще се изправяш бързо.
4. Успех!



Тема Ха-ханови [re: Oниkc]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано27.06.07 11:54



То и аз това казвам по-горе, та не мога да разбера Масклина къде се върза?



Обаче хитове като:

"Нещо което мъжете не биха направили за една жена, защото не се влюбват"

и

"Сега на мъж и свирка не бих направила а секс пък въобще! Да го духат!"

просто ще останат в аналите... ха-ха-ха... честно, изобщо не мисля лошото на момичето, но дано някой ден и тя може да се смее на това.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Бyтилka c мacтиka ;) (непознат )
Публикувано27.06.07 16:48



Аз не го харесвам, харесвам оралния груповия, ама анален блях, егати гадорията





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Бyтилka c мacтиka ;)]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано27.06.07 18:55



Е, добре!
Странно ми звучи това за падането и ставането! Бих го приела ако сами падаме и сами се изправяме! Но когато някой друг ни бутне, този същия се подминава и трябва сами да станем и да забравим всичко, че и да се смеем над това. Е, що за мислене е това?
Аз не съм съгласна!
Неможе да се мисли по този начин, защото както се убедих "бутащите" така условно да ги нарека, приемат това за нормален начин на живот, без да се интересуват как и по-какъв начин падналия по-тяхна вина ще се съвземе.
Е, не сте ли съгласни?



Тема Девойконови [re: /svetlana/]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.07 19:12



в аналния секс няма нищо курвенско. Това е тоталната ти грешка. Секс като всеки друг. Само в тъпите тикви на нЕкои недорасляци това е курвенско.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема ей шшш...нови [re: /svetlana/]  
Автор new_new (once )
Публикувано27.06.07 19:32



виж ся очевидно си се преебала...дали ще ревеш ,дали ще мрънкаш и ще се тръшкаш и ще се кривиш на света,ситуацията си остава същата...тъй да се каже вероятно не си единствената дето е минала оттам....и оттук нататък в живота ще забележиш че всеки върви и го хака в нечий *** ,а света продължава да си се върти .. най- много за секунда да се спре да се изхикоти или да се възмути ..ма не виждам на теб какво ти помога или вреди това..туй да вървиш и да го вкарваш анално-емоционално на някой в буквален и най вече небуквален смисъл всеки го може ..важното е да се научиш да си го вадиш и да им го хакаш обратно..като за начинаеща започни с ваденето....
та съвета ми е вместо да се пънеш да мразиш половината свят вземи го преживей и продължи нататък..извади си поуки-моуки и го карай по полека ама не чак толкоз колкото се ежиш ,щото средната продължителност на живота и 100 г да я сложа ...1/5 е заминала пък последните 2/5 на са много бурни...като станеш на 60 тогава се върни да ги мислиш тия работи пак на свеж мозък... пък сега пий една студена и продължавай 'щото времето не чака никой ..





Тема Оооо, момиче........нови [re: /svetlana/]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано27.06.07 19:52



струва ми се пропускаш нещо много важно - човек, каквото може сам да си причини, никой друг не може.

В твоя случай всичко е в глава ти, във възприятията ти - паднала си, защото ти се възприемаш за паднала, унизена си, защото позволяваш. Просто трябва да преодолееш себе си. Случилото ти се е неприятно, но в него няма нищо срамно и унизително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.