Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ба ха ха ха...нови [re: /svetlana/]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано26.06.07 20:21



Абе има ли още такива тъпелни същества като теб на земята???



Ти на колко си години всъщност?



Тема На 19нови [re: Цap Изpoд]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано26.06.07 20:51



Ти кога ще се научиш да четеш? А лееекинко да задържаш коментарите се за себе си?

Нивгаш, знам. Оно в чуждо дупе и 100 хуя едновременно са малко. За твоето как е не знам



Девойчето е постъпило наивно. Ми ... аре да й ебем мамата с подигравки, кво ш кайш? Некакси е съвсем малко по-тъпо от каквато тя е е свършила, струва ми се.

Честно, не разбирам народеца, на който му става по-корав от ехидничене с чуждите проблеми. Инфантилна история. После що жените били такива или онакива. Въпрос за милион долара.

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано26.06.07 20:59



ако си мислиш, че това е най-голямата глупост, на която е склонен човек от любов, бъркаш. Почти всички тук сме вършили къде по-големи.

Ще оживееш. Заради един калпав Илия не намразвай Свети Илия.

Мъжете ти хвърлят странни погледи не защото ти се подиграват, а защото си мислят, че ей това хубаво дупе дава мечтания анален секс и то със завидна честота. Може да те бъзикат един пред друг, но в мокрите им сънища познай какво има. Хех ...

Принципите ... обмисли ги пак. И не забравяй, че всеки има точка на пречупване - дали заради слабост, дали заради желание по нещо ... Пак ти казвам - спокойно. Нищо срамно не си направила. Срамно би било да му се влачиш по колене ... срамното е в главата. В секса срамни неща няма.

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: Дечконови [re: Masklin]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано26.06.07 21:19



Благодаря Мasklin и O!Sag ,
а "цар Изрод" - мога да бъда безкрайно цинична, но ще му е малко!

Да, аз се влюбвам и правя и бих направила всичко за един мъж от любов! Нещо което мъжете не биха направили за една жена, защото не се влюбват и винаги ще има някоя като мен да се влюбва и да ги занимава, докато жените им перат, чистят, готвят, изкарват пари.... и т.н.

Е, вече не бих го направила!
Каквото и да говорите гаврата си е гавра и не се заличава. Приемам нещата твърде лично. За съжаление нямам манталитета на курва и да кажа майната му, че и да се гордея с това! Да за съжаление нямам такъв манталитет за да ми е по-лесно.
Благоадря за подкрепата.
Момичета, внимавайте с кого си имате работа. Това исках ад кажа с постинга си тук.



Тема Дооостанови [re: /svetlana/]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано26.06.07 21:31



си крайна.

Въпрос на време е да го преболедуваш и да погледнеш по филосовски. Можеш да му кажеш "майната ти" и без да се гордееш, просто го приеми като горчив опит.

За мъжете - има такива, които си заслужават и които биха ти отговорили на любовта с любов. Струва ми се, че ти е раничко да генерализираш и обобщава, ако това въобще, когато и да било е правилен подход. И още нещо отношението, което получаваме, доста често е отражение на начина, по който ние самите се поставяме пред човека отсреща.

Късмет





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано26.06.07 21:31



горе главата и смело напред.
ако погледите ти ги хвърлят неговите приятели, той е долното същество.
цялата случка я приемаш за опит, за обеца на ухото да не се доверяваш толкова лесно и правиш това което ти харесва и смело напред.
Маскина правилно ти е казал, че всички тук сме големи отворковци, ама всички си имаме подобна случка.





Тема аз лично не...нови [re: /svetlana/]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.07 22:42



...виждам нищо лошо или нередно да си направила за да те е срам. Било ти е мерак (дали да задоволиш неговата прищявка) и си го направила....
Мъжете как те гледат може би си въобразяваш (ние често гледаме жените просто защото ни харесват без някаква задна цел)...
Това че си попаднала на тъп идиот... не те прави половин жена... или нещо срамно.. та горе главата заплюй го и върви напред...
Междо другото провинциалния ебач (сигурен съм че е подобен)... ще си намери майстора и сам... ей така от цвете на цвете... ще кацне на горския на фаса



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Люб ()
Публикувано26.06.07 23:15



Може би си млада, или/и нямаш опит.
В България проблемът е че никой навремето не ни даваше сексологично просвещение (вкл. родителите), и си мислим нещата за такива каквито не са.

Я се освести и се интересувай малко от секса !

PS: А любовта е хубаво, но уви рядко щастие.

Редактирано от Люб на 26.06.07 23:16.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор a|iaS ()
Публикувано26.06.07 23:41



Е, каквото и да си говорим ситуацията си е страшно неприятна, най-малкото защото ти там живееш и си принудена да се сблъскваш с това отношение всеки ден, няма как да избягаш... Иначе - с времето ще забравят, ще изникне някаква нова клюка, а ти като не се поддаваш и демонстрираш, че не ти пука, не реагираш по никакъв начин, всъщност ще обезсилиш всичко.



Накрещи се.... и продължи Това е, друго няма. Не си вади изводи за мъжете по принцип, защото има и такива жени. Не е до пол, до човек си е. Просто с времето ще се научиш да ги познаваш. Но то човек като е влюбен - вижда всичко в розово, не може да мисли трезво... та ти не си имала особен избор, помисли за хубавото, което си извлякла от цялата история - малко опит А явно е, че такъв ти е липсвал. Което впрочем е много хубаво, защото е тежко в една по-крехка възраст да се изправяш пред пороците на хората и да ставаш тяхна жертва. Лошото е, че тепърва ще има да се учиш. Но то това си е животът, де, а ти сега започваш да живееш, та... що да е лошо, можеш и хубаво да си го направиш Наистина е факт, че събития, хора, болка... ние ги правим такива, каквито са в нашето съзнание с нашето сърце, как ги възприемаме е важното, а това си зависи само от теб и в този смисъл ще имаш винаги една опора - че може да не ти пука, да теглиш една или няколко майни на съдбата, на любовта, на секса... а после отново да си на тяхна страна в търсене на щастието. Абе общо взето - много кофти неща има да ти се случват, но от теб си зависи дали ще се смееш през сълзи или ще плачеш през смеха си. Препоръчвам ти първото.



you had blood on your face;
I had blood in my eyes


Тема Re: Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано27.06.07 00:31



:-) Няма смисъл от крайности. Ако толкова ти горчи, иди и му кажи пред всички че му е мека пишката и всъщност заради това трудно те е обладал анално :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.