Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: чepeп]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано03.07.07 00:15



А за да си по-успешно пробиващ... Научи се да слагаш интервали след препинателните знаци... Нямаш представа как се кефят жените на правилен правопис...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: acid948]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано03.07.07 01:37



Благодаря Лъчезара! Имам нужда, по дяволите , от подкрепа, от съвети от момичета за да мога някак си да превъзмогна състоянието си.


До МАТА КОСМАТА, цитирам: "Май просто си се "докопала" до мачото за 2 седмици и сега ти е криво, че мачото ходи и клати други, а?"

Стига вече гледа на моя случка през твоята призма! Разсъждаваш не като мъж, а като жена което лично мен ме озадачава. Не искам да те обидя, просто констатирам.
Проблема е, че именно аналния секс го накара да се похвали, че е направил голямо геройство! При вагинален секс едва ли щеше да се перчи. Просто осъзнавам все повече ситуацията! Ако не беше се изрепчил пред приятелите си , естествено, че пак бих била наранена, пак бих плакала, но щях да бъда изоставена и наранена, а сега се прибави и унизена!
Пак повтарям не е мачо и дано никоя не му се върже. Пука ми, но не за него а за онези наивни момичета като мен.
Криво ми е, че ми подсвирква отдалече - нещо което никога не си го е позволявал преди!
Но как да очаквам да ме разбере мъж, който се предтсвя с ник МАТА КОСМАТА????


И как да не съм бясна, когато постъпи така мъж в когото съм влюбена! Защо не ми каза: " Искам само да те чукам отзад и нищо повече". Нали това му е била целта? Ясна, последователна цел! И накрая какво? Да кажа майната му, ще бъда по-предпазлива? Не, просто не е честно така!
Има си курви и платени и свободни и като иска да чука да ходи при тях! За мен постъпката му е престъпление. Няма прошка за такова умишлено действие. Крайна съм, но мисълта за случката ми е в главата ми.
Да, както каза Лъчезара, единственото нещо което би ме направило наистина щастлива е той да се почувства като мен! Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Фpeди ()
Публикувано03.07.07 01:51



единственото нещо което би ме направило наистина щастлива е той да се почувства като мен! Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!

Тогава има само едно решение и то е следното:

1, Събираш няколко яки приятелчета.
2, Довличате въпросния младеж в предварително приготвено за целта помещение. Желателно леко извън населени райони за да не се налага да му запушвате устата, докато крещи.
3, Подсигурявате си една камера.
4, Намирате един як манаф да го шиба а през това време снимате.
5, Пускаш снимките в интернет и даваш на някой от приятелчетата му адреса, където е качен филма.

След това би могла да му подсвиркваш, ако не те е страх, че ще се опита да те пребие. И ако смяташ, че подобно нещо е осъществимо изобщо. Смятам обаче, че е повече от очевадно, че това е нереално.

Ебал съм ви... през оная работа сте ми! Поне повечето...


Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.07 03:17



Учудва ме, че на няколко пъти вече повтаряш колко негативно било мнението на хората за мен. Честно казано, разочарована съм как човек като теб, който очевидно има ай-кю над средното, може толкова лековато и повърхностно да се осланя на изводите на хора, които не ме познават и не са ме срещали дори.
Как смяташ, това нормално ли е?



Все пак оценявам, че поне се опита и отчасти успя да направиш някаква собствена преценка. Дано някога проумееш, че матрицата, в която толкова добре се вписваш (не говоря само за споделеното горе, а и др. подобни тенденции, които забелязвам у теб), е безкрайно удобна, само че има един страничен ефект - с нейна помощ и активно съдействие закърнява способността да мислиш със собствената си глава, да не говорим, че в социален аспект те превръща в добре смазана (и лесно заменяема) бурмичка.

Що се отнася до "постигната ти цел", въпреки че не я знам със сигурност, мога да предполагам. Точно това предположение междудругото, ме накара да приключа дискусията ни в авторската ти тема.

И накрая...
Доста се двоумих дали да споделя усещането си за теб, но в крайна сметка реших да не изневерявам на себе си и стила си.

Човеко, знаеш ли, ти просто "миришеш" на trouble!
Извинявай, ако откровенността ми те засяга, нямам за цел.

Редактирано от Caramel на 03.07.07 08:07.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано03.07.07 03:39



Като хладно оръжие си.
Хладно и конвенционално.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор чepeп ()
Публикувано03.07.07 04:21



В отговор на:

...единственото нещо което би ме направило наистина щастлива е той да се почувства като мен! Искам аз да му подсвирквам и да му пращам подигравателни погледи!




Какво чакаш тогава?

Продавам души!Ти искаш ли да си купиш една?

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано03.07.07 10:04



Мисля си няколко неща, а понеже искаш женско мнение, може би ще ти е интересно да прочетеш точно какви са те...
1. Мисля, че човек, още повече една жена не се влюбва толкова бързо. Все още си млада, в никакъв случай не омаловажавам годините ти, но по-скоро все още не си се научила да правиш разлика между страхотен секс и влюбване. Няма как да се влюбиш така пагубно, че чак да ти разбият сърцето за 2 седмици. Невъзможно е! Просто съдейки от поста ти нямаш достатъчно сексуален опит и напълно вероятно е да бъркаш чувството на влюбване със страхотното чувство на добрия секс.
2. Няма нищо лошо в аналният секс, но защо не обърнеш нещата в своя ползва. Колкото той те е ползвал, толкова си ползвала и ти него. Изненада ме с репликата, че си потъпкала принципите си и си легнала с него на първата седмица... Мисля, че си постъпила правилно! Я си представи да се ухажвахте 2-3 месеца, да ти се подкосяват коленете и изведнъж... пълен сакатлък да е сексът между вас! Натрупала си опит, задоволила си някакъв сексуален нагон и изведнъж отричаш секса във всичките му форми, защото някой те бил използвал. Не те е използвал. Взаимно сте се употребили!
3. Няма да правиш секс казваш... Интересно, само ми се струва, че ако се отречеш от плътските сладости ще станеш невротична. По-скоро се опитай да тушираш негативните си емоции, като ги приемеш за ценен житейски урок и се ориентирай към някой младеж, който ще оцени какво му даваш!



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано03.07.07 10:36



Във всеки случай клонирането на съществуващ ник се счита за липса на Интернет култура.

Welcome to the real world!




Тема Жени, защо харесвате ГОЛЕМИ ПИШКИ?нови [re: /svetlana/]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано03.07.07 10:46



Е, немога и немога да ви разбера какво толкова ви харесва в това. Заради една такава станах за смях в блока и никога, ама никога няма да й го простя!
Не ви разбирам жените за вашите грандомански желания спрямо нас, мъжете.
На 19 съм и съм сигурен какво ви минава през главите. Но вече знам, че не го правите за удоволствие, а за да се похвалите пред приятелките си!
Голямо геройство, няма що!


Еми, като ми е малка пишката (4,5 см.) и така ми се иска жените да ги харесвате малки, дори незабележими... а вие ...!?

Да били големи!? Защо!? - за да ни унижавате!?

Или иначе казано: Ако някой харесва нещо, едва ли ще можеш да му го забраниш.

Суетата - любимият ми грях!

Тема как да го унижиш ?!нови [re: /svetlana/]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано03.07.07 10:52



искаш да го унизиш а ?

но отмъщението не винаги може да те направи щастлива ... дори напротив, освен ако не си с доста изкривена психика.

най - лесният начин е да му го върнеш по същият начин - т.е немаш 2- 3 пияндурници да го гепят някоя вечер и да му няправят същото ... а след това да се хвалят !
НО няма да си права, защото ти си се съгласила самоа, дори ти е доставяло удоволствие, а при него ще бъде изнасилване! .. и после могат да те осъдят даже .........

другият вариант е да кажеш че не се е справил добре и че не е можел да те задоволи и за това сте се разделили. Пробвал отпред - не усшпял, пробвал отзад - пак не се справили и се отчаял и си е тръгнал ... опозорен ! ... но пак няма да си права, май ?

Виж ако зарежеш идеята за унижението и просто си направиш някой по-груб майтап с него ... и после го разнесеш из квартала - тогава има идеи !
На прима виста се сещам за "ПИНГВИН" заснет с камера отдалече


или за майтап с някой травестит !




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.