Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:35



Хората те подценявят, ти си интелигентно момиче и въпреки всички негативи, които ти приписват все пак си мислещ човек, което е много достойно в наше време.

Когато аз бях в училище емпатията бе дефинирана като способност да съпреживяваш усещанията на хората около теб. Не зная какво е било твоето детство или какъв е живота ти, но на мен ми се налагаше и все още ми се налага да живея в много сурова среда. Може да се каже, че средата и моите вътрешно-личностни проблеми убиха голяма част от човещината вътре в мен.

Трудно ми е да изпитам емпатия точно към момичето, което започна темата, защото тя е направила ред погрешни ходове, които аз никога не бих направил. А зная, че не бих ги направил, защото съм изпадал в ситуации, когато от мен са искани неща, на които не съм склонен да се съглася.

В този форум започнах да пиша със съсвем друга идея. Просто тук хората най-отзивчиви и успях да участвам в най-смислени за мен дискусии.

Не са реакции на обидено или нацупено дете, постигнах целта си и просто вече нямам интерес да пиша тук.

Не ме познаваш, бих се определил като зрял човек, но за сериозен опит дори не бих споменал.



Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:38



:)Опитваш се да ме дразниш или да ме нападаш? Тъпо, особено след всичко, което ни разказа за себе си. Каквото и да си говорим, малко по-дълго съм поживял от теб на този свят и малко повече неща съм видял. А ако ще се обиждаме на кой какъв мъж е или каква жена е, то не забравяй, че не мен ме праскат в дупето.



Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:40



Прав бях, по-умна си отколкото хората предполагат.

Съвсем честно, не зная какво означава никът.



Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:41



:)Любопитството е убило котката. Не ни е писано да знаем всичко на този свят.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:47



Много искаш единствено да паднеш на неговото ниво.

Първо, скъпо коте, ти не си дозряла да бъдеш майстор на когото и да било.

Второ, докато губиш време да си го връщаш ще пропуснеш прекрасни мигове някъде другаде с някой друг.

Трето, не започвай игра, която е почти сигурно, че ще загубиш.

И последно, я си помисли ти всъщност въобще влюбвала ли си се в него? Много ти е крехка любовчицата, след като не може да устои на проблемите, които са се получили. Май просто си се "докопала" до мачото за 2 седмици и сега ти е криво, че мачото ходи и клати други, а?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор чepeп ()
Публикувано02.07.07 23:50



Аналният секс се харесва на мъжете,защото това е единствената дупка при тях,при която може да се завре нещо.Завирането,по принцип представлява проникване в "нещо".А физиологически проникването е вътрешно навлизане,което пък е много свързано(като акт) с женския полов орган.
Има някои психологически твърдения,които подкрепят идеята,че аналният секс предпочитат мъжете,които са твърде доминиращи.Това било така,поради факта,че при секс мъж-жена е ясно кой доминира,чрез проникването-приемането,а при секс мъж-мъж е същата идея,само че се различава "дупката".
И когато един мъж желае анален секс от партньорката си значи,че иска да я има навсякъде,което пък от своя страна значи,че,като я има,има власт над нея,щото,ако тя му отказва значи,че не е способен да я "навие".
Надявам се,че се изразих смислено,че понякога се случва и да не успяввам.

В отговор на:

Искам да ви попитам нещо. Казвате:"Остави го, ще си намери майстора". Ама защо аз да не съм майстора, да му го върна тъпкано, да му се присмиват, да го направя за смях! Да го е срам да се покаже?
Е, дайте идеи.....Искам, много искам да го унизя, да се почувства нищожество!




А защо е нужно да му го връщаш?Щото те е наранил?Ама как те е наранил?Щото,ако аналния секс е раняване,то...!
Мисля,че проблема не е в аналния секс,а в отношението.Което,вече е съвсем друга тема на разговор.

Продавам души!Ти искаш ли да си купиш една?

Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:52



Разсъждваш по много лош и пагубен начин, а не бива.

Разбира се, че всеки един човек може да бъде унизен. Отиди и му отрежи на твоя пишката, това достатъчно ли ще ти е? Ако го направиш, той цял живот, ако иска да прави секс, ще трябва да го прави както го е правил с теб, но да е на твоето място. Това достатъчно унизително ли е по твоите критерии?

Абе, момиченце, вземи порастни, попаднала си на тъпанар, преживейго! Още колко тъпанари има да те клатят, преди да си намериш мястото в този живот. За какъв дявол си ги слагаш тези неща на сърцето?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: чepeп]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 23:54



Какви пари им искаш?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор чepeп ()
Публикувано03.07.07 00:07



В отговор на:

Какви пари им искаш?




На кого?

п.п.:Аха,за душите ставало въпрос.Не се досетих.
Както казват-според зависи.

Продавам души!Ти искаш ли да си купиш една?

Редактирано от чepeп на 03.07.07 00:09.



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано03.07.07 00:13



Защо пък "да не е дозряла да бъде майстор, на когото и да било" ? Според мен довчерашните девственици могат да се справят много добре, ако наистина поискат. Което, разбира се, ги прави още по-малко девственици, но в други отношения. Нали това е целта.


И изобщо няма да й отнеме толкова много време.

Ти да не си от квартала на оня, че така го защитаваш? "Кой каквото си е надробил, това ще сърба."

Давай, момиче, направи това, което ще те накара да се усмихнеш не само сега, но и винаги, когато се обърнеш назад. Но просто гледай да е човешко и адекватно на причинената вреда.








Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.