Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 23:54



Гледай, скъпа, не си вече дете, крайно ремее да разбереш, че човек трябва да поема отговорност за постъпките си. Първо, това че те е праснал в дупето няма нищо лошо и не виждам причина да се тръшкаш толкова. Ако си прочела темата за предаването снощи по НТВ знаеш, че и по-лоши неща се случват в нашата държава.

Относно нас, знаем до колко се разпростират възможностите ни и съответно не правим неща, които не смятаме за редни или за които не искаме хората да научат. По този начин си спестяваме куп терзания от типа на твоите. Млада си още, има много неща да разбираш за живота.

За твоят "юнак" не се притеснявай, някой ден той сам ще си намери майстора. Относно праскането в дупето, не ти е харесало, но някой ден може да го преосмислиш и доста да се праскаш по този начин.

Според мен се чувстваш наранена, че те е зарязал, но ако му беше отказала секс дори нямаше да те погледне.



Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 00:22



Дразниш ме вече!



Не стига, че постоянно се изказваш неподготвен, ами и разбрал-недоразбрал говориш с менторски тон.

Изказванията ти лъхат на мачизъм, отделно ти липсва и емпатия (а момичето определено я заслужава).
Стегни се и реализирай потенциала си!



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 00:23



Има значение за диагнозата ти.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано02.07.07 00:28



Ти да мълчиш, за да не започна да диагностицирам аз.





Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 00:29



Няма да мълча.





Тема Re:нови [re: Caramel]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано02.07.07 10:05



Коте, какви са тези купешки думички?

Относно изказванията, споко, постигнах си целта, вече няма да се появявам из този форум.

Няколко бързи върпосчета:

1. Какво е мачизъм (нещо от мачо ли)?
2. Емпатия (тук направо ме заби в земята)?

Момичето нищо не заслужава, по-добре е да и покажем какъв е реланият свят, отколкото да й съчувстваме ненужно и след това тя да направи подобна глупост, отново.

Споко, нямам за цел да те дразня. Всъщност, никаква цел нямам, а най-малко ме интересува 19 годишната сладурана какви ги е вършила и ще ги върши.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано02.07.07 11:02



Хайде диагнозите си ги раздавай някъде другаде!

Welcome to the real world!




Тема Re: аз мисля...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано02.07.07 11:31



Ходи да си вършиш модераторската работа вместо да се включваш неадекватно при хора, които се шегуват.





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: eFFeXX]  
Автор WebMister (content)
Публикувано02.07.07 12:38



Защо, съпреживяването е страшна терапия,
да му навре и тя нещо да види какво е с подхода "бързо и яростно"
следващия път ще бъде внимателен





Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: WebMister]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано02.07.07 14:13



Да де,
ама при това положение рискува на нея да и теглят един бой !

а освен ако не си пада по садо -мазо, това едва ли ще и хареса ...






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.