Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 14:59



Да, предвидима съм и елементарна.



Боза отвсякъде.



Тема Re: аз мисля...нови [re: Caramel]  
Автор Oниkc (черен)
Публикувано01.07.07 15:05



Не, не си, ето сега, виж как приятно ме изненада - мила и усмихната. Или не си?





Тема Re: аз мисля...нови [re: Oниkc]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано01.07.07 15:11



Докато съм мила и вече не съм.
Така че кво значение има ква съм?!



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:05



Само не разбрах, ти защо му пусна въобще?



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:08



Недей, ред сълзи и ред сополи ми текнаха, ама друг път. Ако те е яд, че си глупачка, не е нужно да го разтръбяваш на ляво и дясно.



Тема Re: Дечконови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:11



Я се стегни, да ти съчувстваме за глупостта е под достойноството ни. Да си казала НЕ бе душице.



Тема Re: Мъже, защо харесвате аналния секс?нови [re: /svetlana/]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано01.07.07 16:14



Знаеш ли, точно такива като теб си го заслужават най-много. Знаеш ли колко свестни момчета има около теб, които като богиня ще те гледат, ама ти тях сигурно ги смяташ за неудачници и смотаняци. Искати се мачо в кревата, ама да играе по твоята свирка. Е, такива мачовци идиоти няма, така че като искаш готин мъж, носи си последиците, мамка му. Свестните момчета ей заради такива като теб стоят сами, няма какво да ни се жалваш тук.



Тема а взима ли...нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано01.07.07 20:30



стероиди?Защото ако е спортист,знам че такива неща са вредни и довеждат до импотентност и сърдечни проблеми...
Един мой познат почина от инфаркт



Не ме закачайте,че бой ще ядете!

Тема Re:нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор /svetlana/ (непознат)
Публикувано01.07.07 23:02



Благодаря ти fascinating oceanid !!!
Това е още един нов поглед върху който не бях се замислила.
Бях съсредоточена в това да му го върна тъпкано, за да почувства унижение и да му дам един добър урок. Но не измислих такова нещо.
А това което ме съветваш е наистина прекрасно.

За другите ще кажа, че историята ми е дълга. Не съм си легната нито в първата вечер , нито в първия месец от запознаването ни ( знаехме се по физиономия само от дълго време)
Ако желаете мога да разкажа кое как се случи. Всичко беше един дълъг процес на омайване от негова страна в който и за миг не се усъмних, че е било само и единствено за секса. Та нали си мислех, че ако не е сериозен щеше да се откаже?
Влюбих се , а не ми се иска да скрия, че винаги съм го харесвала. Просто си беше симпатичен.

Неможах да разбера намека на господина, който ме упрекна, че съм си падала по мачовци? Ще го помоля да не съди по хората за себе си. Момчето си беше съвсем обикновенно момче, със съвсем обикновенна професия. Но имаше чар, имаше нещо в погледа му, което ме грабна....

Намирам секса за нещо много интимно и лично! Това го казвам за тези, които ми написаха: "Какво толкова? Яд й е, че хората са разбрали. И да не бяха разбрали тя пак щеше да си е същата!"
Съмнявам се, да сте чак толкова разкрепостени, колкото се изкарвате, защото тук всички пишат зе секс а никой не се е показал как прави секс!!!
Нали сте отворени и не ви пука?
Нали казвате: "Голяма работа, че хората знаели?"
Е да, ама само го казвате. Или пък ако се снимате как правите секс, то ще бъде анонимно, без лица и прочие и прочие.....
Затова ви моля да си спестите тези коментари!



Тема Re:нови [re: /svetlana/]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано01.07.07 23:36








Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.