Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Как искате да ви изневеряват?нови  
Автор thebeliever (член)
Публикувано19.06.07 10:58



Ок, ясно е, че не искате, но се случва/неизбежно е/човешко е....и т.н. Та как искате да го правят ако/когато го направят? Мъжете да не ми обясняват, че при мъжете е само хвърляне на сперма, а при жените разкъсване на сърцето...След толкова теми стана ясно, че сме еднакво ебливи/морални/двойностандартни))))

- Само платено? ( бе жените едва ли ще си плащат на някой да ги чука...ама знам ли...)
- Само инцидентно? ( Бейби много се напих... Тая беше баси трепачката и евнух да си...Теб те нямаше два месеца и то...човещинка )
- Все тая, стига да не разбирате? ( тук гаранция франция, ама... )
- Само ако нещата са излезли от релси и е неизбежно ( Тоест не можете да приемете да вдига краката/пишката на коя да е...трябва да се е опитал(а) да устои на импулси/моменти/тръпки и чак тогава? )
- Стига да се сподели после? ( Бррр тук малко....оптимистично )
- Стига да няма значение ( Тук се чудя кой може да каже кое ЩЕ има значение, когато го прави или някои успяват да управляват себе си толкова добре? )
- Стига да не влага чувства/ да не се влюбва ?
- Стига да дава всичко на мен, пък ако има още за даване - да дава..Тоест да не усещате никакви липси - сексуални, емоционални, времеви ( темата на лейдито тоест )

Изобщо какви са приемливите за вас граници/принципи? Айде само без тия двете:
- Никога не бих простил(а)
- Аз може, а той(тя) не може

щото са леко...несериозни/глуповати...Идиотката може да мълчи, почти е задължително да не се изказва





Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано19.06.07 11:05



Абе, ако ще става ( а то явно всички спрягат, че било неизбежно щот природата човешка нали..)...да не зная - т.е. той да знае как.


Да няма последствия за нас - физическата измяна не ми е толкоз мъка, ама емоционалната - ще ме изяде.
И да - може и глуповато да ти е, ама науча ли - къш за птицата проклета. Болка и напримирение ше ме умОрят и ще ме остържат вътрешно малко по малко - от там и нас - взаимоотношения, и всичко. Гаранция!
Та така.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано19.06.07 11:06



Искам да ми изневеряват толкова ловко и неразбираемо, че и хабер да си нямам и въобще да не се налага и да подозирам!


Няма значение дали ще е платено, влюбчиво, еднократно и т.н. По никакъв начин не бива да разбирам! Също така държа да бъде задължително с презерватив, мацето да е готино, качествено и да не създава проблеми, тръшканици и т.н.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано19.06.07 11:09



подписвам се ...
има някои жени .. дето ги гложди от вътре и с нетърпение чакат да ти съобщят ... и това е голямото геройство ... и мъже има такива ...




Бъдете живи и здрави!


Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор Jitterbug (глезла :-))
Публикувано19.06.07 11:10



По опциите...

Ами ОК, изкръшкал ми е, ама айде моля, да ме кара да се чувствам все така хай, както допреди да си завре онова си някъде в чужда... Не знам как мозъка ми ще преодолее ситуацията, дали изобщо ще... И да му се невиди - просто не искам да разбирам, да подозирам, да ме яде отвътре...Защото веднъж да ми се сведе до знанието подобна информация и съм в състояние, и до ден днешен да късам, и да дера не до кръв а до кокал... Нищо че е минало и заминало. Боли и туйто. Не го приемам и това е - да споделя любимото си и после да съм със същите жизнени показатели.... Прощавам обаче - факт.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Poшko]  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано19.06.07 11:12



Ъъ.. всмисъл гаджето ти да ти признае изневярата си??? Оле! Доводът да не би е, че й олеква, а пък ти от своя страна да оцениш искреността й???



Иначе направо ми се вижда ужасяващо изборът за изневяра да е някоя истерична мадама, която го скъсва от смс-и, позвънявания, която примерно да звъни и вкъщи и т.н. ... Леле, ще откача казвам ти! Определено си има коректност в този вид отношения!



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано19.06.07 11:15



Не искам да разбирам за изневярата. Да не си признава изобщо, да го прави умело, така че да не разбера и никога след това по никакъв повод да не си признава, дори да се усъмня - да отрича. Смятам, че в този случай несподелянето или лъжата е оправдана и тя въпреки всичко ще говори за това, че човекът е кривнал встрани, но не ме е отписал и аз съм пристан за него.

Р.S. Чудя се как при мюсюлманите го има многоженството. Аз не бих го изтърпяла по никакъв начин. Техните жени различни ли са, изпадала в размисъл как една жена понася това, става ми гадно за техните жени, вярно възпитание, но не ревнуват ли.





Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано19.06.07 11:15



Не знам... сложен ми е тоя въпрос...
От една страна - ако не знам, не науча никак, не подозирам, няма нито намек от следа - хубаво. Няма да има за какво да се тормозя.

Ама от друга страна - нали се предполага, че това ми е най-близкият човек. Че би трябвало всичко да можем да си кажем и да го преодолеем заедно. Аз поне не съм от хората, които биха се разделили заради изневяра. Бих се опитала да разбера другия. Дали е еднократно/спорадично, дали е било импулс или потребност, дали го е направил, защото аз не му давам нещо, от което се нуждае... или просто ме е разобичал.

Ако не знам - няма как да разбера всичко това. И нещата като че ли по-лесно могат да излязат от контрол. Знанието по принцип дава някакво усещане, че имаш (някакъв) контрол над ситуацията, че можеш да направиш (поправиш) нещо, ако има проблем - колкото и илюзорно да е това.

Има и трета страна - няма ли право всеки на малко лично пространство, на своите тайни? Дали това наистина е толкова страшно? Дали това понякога не ги кара даже да ни обичат повече в последствие? Нямам предвид да компенсират грешката си с извънредни усилия/ухажаване. А просто да видят, че "у дома все пак си е най-хубаво".

Въпроси, въпроси...

Колкото до мен - още не ми се е случвало. Мисля, че би ми било много тежко, ако аз изневеря. И май рано или късно бих си признала. Но това си остава в сферата на хипотезите. Просто знам, че не е реално да се заричам "аз - никога!". Човек не знае кога ще прояви слабост...



Тема Така, че без да ми набива в очитенови [re: thebeliever]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.06.07 11:22



признаци за това, да не променя отношението си към мен, и разбира се - с презерватив. С други думи, да го прави умно, защото аз самата никога не търся и не проверявам. Ако нещо ми се набие на очи, тогава. Досега не ми се е случвало да трябва да отреагирам в подобна ситуация, не ми се е налагало дори да ревнувам. Нямам представа как бих реагирала, но имайки предвид, че съм попораснала вече, сигурно ще е доста хладнокръвно - познавам се отлично.

Редактирано от Bambi* на 19.06.07 11:23.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Veronic]  
Автор Jitterbug (глезла :-))
Публикувано19.06.07 11:25



Предполагам някои нямат особен избор и търпят.
Нещо, което аз не бих могла да сторя.
Но като се замисля, ако браковете им се уреждат не по емоции, в крайна сметка какво й пука на Жена1, че благоверният й се чука ей в тоз моент в Жена 12, примерно.

Или нещо, което ми се струва доста по-вярно - ценностната й система не допуска да се разридае точно за това, че тя е една от многото... Тя е благодарна, както каза ти - възпитание, религия, че е избрана за една от многото но негови... Абе....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.