Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ами,нови [re: Masklin]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано19.06.07 12:56



“едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш...", Най-лошото е да има разминавания между представи и действителност, това води до драстични душевни катаклизми, стига да се замисляш достатъчно.
Дали съществува Ад не знам и дали добрите намерения ни изпровождат от него също, зная само че за всеки добрите намерения са абсолютно несъпоставими измежду отделните индивиди.

Редактирано от Veronic на 19.06.07 13:21.



Тема Re: Ами,нови [re: Masklin]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано19.06.07 13:02



Добрите намерения обаче, противно на общоприетото схващане, павират пътя от Ада, а не към него.

Еми, не съм съгласна.
Намеренията са едни такива думи, мисли... дето обикновено водят само до изграждането на илюзии за това, на какво сме способни ние самите.
Освен, ако не използваш думата като синоним на възнамеряване, което е съвсем друго и качествено различно.



Тема Предпочитамнови [re: thebeliever]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано19.06.07 13:06



връзка, която да не ме поставя в положение да избирам как да ми изневерят



Изневярата е изневяра, останалото са скучни упражнения на мозъка за душевен мир.

entre dois mundos

Тема Re: Теориятанови [re: karea]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано19.06.07 13:16



минусите, тоя голям, дебел минус има някаква, макар и малка, вероятност да бъде победен от нещо положително.
Освен това, не всички мъже изневеряват.
И освен това, какво му е лошото да смениш мъжа с по-добър?


Ей това е най-кофтито......по-добре да изневерят 100 пъти отколкото този начин на мислене.




По темата.
Изневерите.......определено предпочитам, винаги около мен да има поне 2-3 жени.......така се чувствам по във "форма", това е като инвестициите......не е хубаво да са само на едно място, защото банкрута не е приятно нещо, поне на мен ми е адски неприятно.......затова......извода е, поне 2-3 жени постоянно.





Тема Спокойно!нови [re: XищниK]  
Автор karea ()
Публикувано19.06.07 13:20



Вероятността да ти изневерят 100 пъти е много по-голяма, отколкото да срещнеш човек с такова мислене.


По темата- питат как искате да ви изневерят, а не как да ви се мотаят жените наоколо.



Тема :)нови [re: thebeliever]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано19.06.07 13:21



нямам нищо против,стига да не се влюбва...
Физическта изневяра е последния проблем-ако аз не мога да му дам нещо-нека си го потърси другаде,....не искам дас връзвам хората...Просто ми е достатъчно да знам,че аз съм номер едно



Тема Re: Спокойно!нови [re: karea]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано19.06.07 13:24



Вероятността да ти изневерят 100 пъти е много по-голяма, отколкото да срещнеш човек с такова мислене.

За което се радвам изключително много.


Добре, че жените от твоя тип не са много.

Ами като се мотаят мъжете/жените на около.......не ти пука много много как ще ти изневерят.... поради логични обяснения.





Тема Re: Теориятанови [re: impulce]  
Автор karea ()
Публикувано19.06.07 13:24



Мда, направи ми впечатление с какво равнодушие се коментират тия неща. Aма нали трябва да се правим на много cool?!





Тема Re: Теориятанови [re: karea]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано19.06.07 13:26



Къде видяхте равнодушие пък вие?

Сюжети от типа "ще го убия тоя" или "край, да ми се маха от очите" са също толкова нереалистични, колкото "няма страшно, аз всичко прощавам". Истината в повечето връзки се мотляви някъде в сивата зона.



Тема Re: :)нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано19.06.07 13:28



Да, само дето хората не са много добри в диференцирането на "любов" от "добре задоволени потребности". Винаги крие риск.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.