Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: До всички:нови [re: karea]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано19.06.07 12:17



Като го замениш с друг, и другият не е без недостатъци, просто в началото сме заслепени и не ги виждаме.
Колкото по-малко угаждаш на един мъж, толкова повече тича след тебе.


Не мисля, че великодушието ми би компенсирало усещането, че съм предадена.

P.S. Досега нито един мъж не ми е признавал, че ми е изневерявал. А дали са ми изневерявали не знам и не искам да знам.

Редактирано от Veronic на 19.06.07 12:20.



Тема Re: Теориятанови [re: impulce]  
Автор karea ()
Публикувано19.06.07 12:25



Къде съм казала, че ги сменям след изневяра? Просто при претеглянето на плюсовете и минусите, тоя голям, дебел минус има някаква, макар и малка, вероятност да бъде победен от нещо положително.
Освен това, не всички мъже изневеряват.
И освен това, какво му е лошото да смениш мъжа с по-добър?





Тема Когато й се чука - да чуканови [re: thebeliever]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано19.06.07 12:27



Искам да ми изневерява така, че да й е хубаво. Не за да се оттърве от желанието по този мъж, а да го изяде, да забрави за всичко, да се качи на небето с него и дори, ако й е приятно - да стои там колкото иска.

Искам да се чувства свободна, необвързана, Жена, да граби от живота с пълни шепи, да е щастлива. Искам като ме види след това, да не изпитва вина, да ме целуне страстно и чисто, да открие отново защо аз съм нейният мъж, да ме изчука, да лежи в прегръдките ми и да не мисли за нищо.

Искам да мога да я приема каквато е, да я обичам такава, тя да обича мен и каквото се случва извън нас двамата да е част от живота, която не ни пречи.

Искам още 1000 неща, разбира се, даже не съм започнал да ги изреждам

На темата ти - искам да ми изневерява с любов. Към другия, към мен. Искам да ми изневерява с чист ум, с горещо сърце и огъня между нас да не загасва.

Много ли искам?

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Тебнови [re: Masklin]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано19.06.07 12:30



те сърби гръбчето, май.
Я, погледни, има ли зачатъци на перушина - бяла?



Happy, boy you bet I am
Holding on to this smile for just as long as I can


Тема Re: Теориятанови [re: karea]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано19.06.07 12:32



О, джанъм - то и не всички жени изневеряват, ма ние говорим за болшинството.

Всъщност, да ти кажа под секрет - понякога много се изумявам на спокойствието, с което се коментират тези неща - все едно нищо не е станало, нещо обичайно е, случва се на всеки, философски трябва да се приема, неизбежно и т.н. Ма понякога са усещам...че дълбоко в мен съм си ужасно старомодна - не зная дали това е добре или зле, ама само споделям, щот ти ше ми съдействаш за гъзО.

О, нищо лошо няма, жено. Така и трябва - кога нещо не ти е на сърце!Инак си е престъпление срещу личността - твоята!

Време е за...трапчинки

Редактирано от impulce на 19.06.07 12:33.



Тема Re: Когато й се чука - да чуканови [re: Masklin]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано19.06.07 12:34



То хубаво с любов към другия и към тебе, но аз смятам, че след изневярата, човек се завръща повече от привързаност и от страх от промяна на статуквото, от удобство ако щеш, но не и от любов. Аз не мисля, че като си изневерявал с любов, можеш отново да си възобновиш напълно любовта към постоянния партньор, нито да правиш с него същия страстен и бурен секс както преди. Но аз съм жена, при мъжете възможно ли е?



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор Aйшa ()
Публикувано19.06.07 12:42



Ти па. Все едно да питаш жабите: как искате да ви сготвят, сварени, пържени, и първо да ви накъсат ли бутчетата или като поомекнат.
Ама само да не поставяте условие да не боли, ей, щото е глупаво


Преди време бях пускала тема за болката от изневяра - анкетка една. Та оказа се, че всеки го боли, независимо каква е формата и съдържанието на ебането с друг.
На мен не ми се е случило да разбера, че ми изневеряват, така че ще мъцам наизуст по въпроса ти.
Предполагам, докато съм влюбена със сигурност не искам да ми изневеряват, защото както и да ми изневерят, ще се почувствам много наранена. Когато не съм влюбена ми е все едно как и с кого, стига да не ми серат на главата.

Ами то може и на 50 да стана и пак да не съм го вкарал изцяло, може би Джони Лидера

Тема Благодаря за подробния анализ!нови [re: dalya_night]  
Автор karea ()
Публикувано19.06.07 12:42



Обаче:
ти в тва не им търси плюсовете изобщо-имат само минуси , ако следвам твоята логика щот всичките им текат лигите настрани)

Не говоря за плюсовете в тва, а за плюсовете изобщо.



кво значение има у кой ресор си патка-тя в един , ти в друг-ето , например ти си заблудена че изобщо имаш избор...


Имам избор- да не угаждам на мъжа си, а да ходя да си правя кефа като него. Няма кой да ме спре, ако се стигне до там.

а не е ли по-добре да ги демонстрираш без повод
Кой ти каза, че не го правя? Истината е в умерената манипулация.


Редактирано от karea на 19.06.07 12:50.



Тема Ами,нови [re: Veronic]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано19.06.07 12:45



... еба ли ги мъжете? При мен ми се иска да е възможно.

Не е, най-вероятно, заради гадината Хайтов с второто, третото и четвъртото



Добрите намерения обаче, противно на общоприетото схващане, павират пътя от Ада, а не към него

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: Когато й се чука - да чуканови [re: Masklin]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано19.06.07 12:46



Това ми звучи нещо малко като добро пожелание :)
А пътят към ада нали знаеш с какво е застлан :)

Иначе и мен много ме бива да ги говоря такива (че даже и да си вярвам), да ми звучат много възвишено, дори постижимо... ъм, до следващото оплитане на конците

Когато установявам, че не съм нищо от това. Нито толкова възвишена, нито толкова ненаранима, нито толкова силна, нито...

Но, всъщност, ти може и да си :) Давай със светъл пример напред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.