Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор Coнaтa (д'аморе)
Публикувано19.06.07 11:25



Интересното е, че винаги, когато се е случвало, са идвали да ми казват, да ми обясняват кое как и защо.
Забелязала съм, че винаги се случва само веднъж, връзката ни след това продължава в друга посока. Явно съм от хората, които трудно "прощават", имам дълга памет и не забравям - а ми се е искало да не е така.

Like a moth on love's bright light
I will get burned each and every night...


Тема Разрешавамнови [re: thebeliever]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано19.06.07 11:26



да чекибойства под душа в случай, че дълго не съм се мяркала на хоризонта и ако не го пипна в действие



Happy, boy you bet I am
Holding on to this smile for just as long as I can


Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Veronic]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано19.06.07 11:30



Не, не са различни - но, когато ти си закърмен с едно и майка ти, и баба ти и тя, то няма как да ти направи обратно впечатление.

А за ревността и изневярата...това ще е последното нещо, което ще ме отблъсне. Самата ревност - по - скоро ще страдам заради предателство, похабено доверие, нескопосана лъжа, такива неща.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Jitterbug]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано19.06.07 11:30



Аз говоря за емоциите й, нима те не са като нашите? Както виждам от отговорите, предимно на жени, нито една не казва, че би й харесало да й изневеряват, даже напротив. А да го правиш доброволно какво е? Каква трябва да е психиката на една такава жена и дали през целия си живот тя не потиска тези реакции на ревност и чувство за неединственост или го е приела и не й пука?



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.06.07 11:34



дето са вика-допускам го, като случка
предпочитам да не разбирам
ако обаче нещата излязат извън контрол -има няколко варианта:
-опънал е некоя фръцлета с една гънка, нищо неангажиращо , но фръцлета счита че в 20.30 е редно да го пита дали я обича-т.е. лайното е у вентилатора по причини извън него-предпочитам да знам, и мисля , че не само бих простила , а и бих му помогнала-утре може и на мен да се случи да попадна на влюбен трубадур....


-разбрала съм , примерно , по причини вътре в него-т.е. тази забежка е променила него по отношение на мен в негативен смисъл-тогава пак ще му помогна , като му събера багажа, па и на нея ще помогна , като и дам да му се наслади в цялостната му прелест-нервен , темерут, остър, агресивен, хладен , дистанциран, мъчен за угаждане...кат са обичат нека са вземат-мен мъж или липсата му отдавна не ме сриват из основи-ще си намеря друг
-разбрала съм от клюкари-ще последва ядрен удар срещу тях, клюкарите и жълт картон за него-кьорав карти не играе , както аз не си простирам яйчниците по площадите като ме тресне хормона-така това се очаква и от него самият....

р.р. и преди съм казвала-хипотезата с взаимните изневери открито при непуко я опитахме в началото на връзката си-на втората година той ми наби другото гадже в 4 през нощта, аз изхвърлих неговото гадже от дома му и скандалът беше толкова тотален , че се стигна до женитба



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Veronic]  
Автор Jitterbug (глезла :-))
Публикувано19.06.07 11:38



Е на нея не й е ясно и това всъщност според ония канони не е изневяра.
Кой знае за емоциите й, те може да са насочени към това просто да го прави щастлив... да го кара да се чувства мъж. Нейно задължение е и толкова.

Не възприема това, че той е с другата си жена като пренебрежение спрямо нея самата, така мисля.

За мен това са съвсем различно устроени хора, които по някакъв начин могат да виреят в нашите съвременни условия, но ей така да заспя довечера и да се събудя една от жените на нам кой си шах - ще се побъркам.... Колкото и да си падам по екзотиката, е те такава няма да ми понесе н-и-к-а-к



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор bushido (believer)
Публикувано19.06.07 11:42



мразя да мисля за това, но ако се стигне до там - предпочитам да ми изневерява, докато и аз му изневерявам





Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.06.07 11:44



Хич не ме интересува защо, с коя и как, единственото ми условие е аз да не разбера.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор expat ()
Публикувано19.06.07 11:46



Да не разбирам и безопасно (взети предпазни мерки).

Ако се върне - няма проблем, ако те зарежат след изневяра - боли.

Винаги има поне един човек, който ще е в някаква степен по- в определена област и може да бъде пожелан, дали това ще прерасне в изневяра или не, зависи от много други неща.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: bushido]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.06.07 11:46



то това е най-честото фактическо положение на нещата , ама за тази истина се мълчи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.