Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: На различни езици говоримнови [re: AngellaHell]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано22.06.07 09:22



Извинявам се, че се намесвам във вашия разговор


Само исках да изразя съгласието си с мисълта, че за чудесата трябва да се полагат усилия. И е нормално, и задължителен природен закон според мен, постигнатото да съответства на усилията и заслугите. Това си е справедливо от всякаква гледна точка, само дето на всеки от нас понякога му се ще да дойде Дядо Коледа през лятото и да му даде нещо бленувано, само защото така много го искал. И ставаме тарикати, и гепваме каквото сме видели безстопанствено някъде. Ама после не ни удовлетворявало всичките нужди
Дали не е нормално да се получава така при бързината, с която скачаме в леглото? И дали блясъкът в очите е гаранция за любов, камо ли вечна? Според мен ако не избираш съзнателно партньора си и по-късно не вземаш отговорни решения при развитието на отношенията ви, вероятността за "вечната любов" граничи с тази да удариш джакпота на тотото



Тема Знаеш,нови [re: AngellaHell]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано22.06.07 10:04



ако знаех, нямаше да пиша и уча другите



Разсъждавам. Любовта толерира всичко. Ама кой е този, който може да обича чисто, м? Аз - не, понеже имам нужди. Така че, от една страна - обичам я, радвам се, когато те попива света. От друга - боли ме, понеже я губя. Слабост е, понеже не винаги не може да вземе нещото от мен, грешка може би е моя, че не съм й го дал?

Ако позволиш, да отговоря и на Тъпунгер - не е от бързината и лекотата на плонжа, а от това, че не знаем какво искаме, после не ни се мисли, после онова с безплатния обяд, после ... абе нали.

Усмивки и хубав ден

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: Аз съм тарикатнови [re: AngellaHell]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано22.06.07 10:22



Любовта не толерира чувството ни за притежание.
Другият не ни е собственост.
Трябва малко смирение, за да приемеш, че не винаги можеш всичко да дадеш. И за да дадеш свобода - да греши, да се лута, да търси, да се връща. Или да не се върне.
Любовта не е някакво статукво, забит дирек. Напротив, тече, променя се, отнякъде успява да мине, на други места - не. И понякога - просто си отива...
Защото не сме успели да я опазим, защото единият или двамата са се променили несъвместимо, защото само обичането не е достатъчно, трябват и други качества. Обичането само по себе си понякога е доволно безпомощно.
Такива неща. Изводът за мен от тази тема е, че няма правила. Писани, неписани, универсални пенкилери - няма.
Има само мен, теб, него, нея, конкретно, поединично и по двойки, а понякога даже тройки. И всеки се справя според акъла и силите си в момента. Но утре... вече може да сме други, да е друго.
Затова... не вярвам в категоричните позиции. Страхувам се от тях, здравословно. Не вярвам, че в този живот ще постигна окончателната истина по ни един въпрос. Но поне ще продължавам да опитвам.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор CлънчoГлeд (слънчогледова)
Публикувано22.06.07 10:26



Елегантно...


Ти си Слънцето, Ти си Вятъра
Ти си Времето - Утрото е в Твойте длани..


Тема Хрумна ми ...нови [re: Tъпyнrep]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано22.06.07 10:37



усещане, илюстриращо думите ти.

Мъж, нормален, прав, здрав, поради нещо без секс за месец-два. Лято, красиви момичета. Тела, форми, аромати, погледи.

И бам! Сляпата неделя. Тялото казва - ИСКАААААМ ей тая. И тази, и другата и абе аааааааа. СЕКС



После ги поглежда пак, олекнал. И вижда - да, красота, удоволствие, тялото иска пак. И пак, разбира се. Даааааааай, дий коньо

И вече после може да мисли (то и преди може, ама ако хормоните са достатъчно дресирани ) И ... о, да. Хубави са, много ясно, че са хубави, няма да се излагаме, я . Ама ... само това ли искаме? Да ебем? А може би ... искаме да ебем + връзка. Или дори повече - искаме, пази боже, семейство, деца? И тогава виждаме, че красотата и удоволствието ... ъъъ ... някак не стигат. Даже е възможно да не не го вдигнат.

Дори ... дори всъщност полузабравяш за тях, ако момичето ти е красиво и те радва. Сексът храни тялото, а очите й - душата ти. И хм. Изневярта, като се замислиш какво правиш, в себе си, за себе си ... почва да придобива един друг оттенък, едно четвърто-пето измерение.

Хубаво е човек да мисли. Много добре си го казал

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: Хрумна ми ...нови [re: Masklin]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано22.06.07 11:12



Ами точно така си е

Аз за това нося сега слънчеви очила, за да не се вижда как се пуля и ми се окръглят очите при тези гледки по улиците. Леле, откъде се пръкнаха всичките тези жени, бре!
И абсолютно съм съгласен, че красотата не е достатъчна. Помага, ама не е достатъчна. Но всички сме хора и се поддаваме на изкушението.
Виж, за бързината не съм съгласен. Точно бързината според мен ни носи всички тези гадни номерца по-късно. Да предположим, завърта ти се главата от някоя девойка, нормално. Дотолкова, че си готов ако ще зайче от цилиндър да извадиш, за да я имаш. Или змейове да убиваш. Е, имаш я. Красота, любов (дали?), щастие. После нещо заскърцва. Да кажем, ти си съвестен и се опитваш да закърпиш нещата. С години, някои хора цял живот. Казваш си, че я обичаш. После пък се оказва, че не и даваш нещо, което друг можел да и даде. Той и го дава, ти се опитваш да го преглътнеш. Или може би и ти отиваш да търсиш нещо различно. Цифра време и двамата твърдите, че се обичате. Ако намерите смелост, слагате край. Ако ли не, си изневерявате и се чудите как бихте искали другият да ви изневерява



Тема Re: чувството ни за притежаниенови [re: la_luna]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано22.06.07 11:25



напълно съм съгласна с всичко написано от теб.

но свободата не се мери с липсата на притежание, нито се доказва с възможността за изневяра.


реагирах на Масклин за мнението, че когато другият изневери, трявба да му се израдваме като на дете, обърнало гърнето с акото на главата си.

просто защото не вярвам, че има хора, които го могат това (тези, които познавам и са опитвали, са се проваляли; аз самата също почти полудях от подобни изпълнения) и цялата тирада "прави секс с други, щом това ти дава усещане за живост и наслада" ми е:

неестествена, лицемерна, изкривена, манипулативна, лъжовна, пораженческа, извратена, слаба, провокативна и т.н.

не съм крайна, аз също не знам кое е правилното, когато някой ти изневери и
тази мисъл ме занимава доста отдавна:






Тема През цялото време подчертавах,нови [re: AngellaHell]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано22.06.07 11:39



че трябва да има любов към теб. Задължително е

Как разбираш, че я има тази любов? Не разбираш. Знаеш. Стигнеш ли до анализ ... почти сигурно я няма.

И не можеш да чакаш с години, за да те осени прозрението.

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: чувството ни за притежаниенови [re: AngellaHell]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано22.06.07 11:48



Свободата се мери с това колко си свободен от себе си.
Оттам следват много други неща...



Тема Re: трябва да има любов към теб. Задължително енови [re: Masklin]  
Автор AngellaHell (insatiable)
Публикувано22.06.07 12:04





ама естетсвено, как се говори за изневяра, когато няма любов?! къде съм я изключила от схемата, ако може с цитат?! /тук ставам от оркестъра, където ме хвърли, за да продължа:/

сори, или аз съм потресаващо глупава, или ти пишеш несвързаности ->>

първо, има любов, понеже ТИ интуитивно го "знаеш";

после, щом започнеш да анализираш връзката ви (включи се разумът), се оказва "почти сигурно", че вече нямало любов и бързо приключваш с отношенията, за да не губиш години докато ти просветне ли?

...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.