Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.06.07 22:51



ти с каква схема ще влезеш?
ще предвидите ли евентуалните ситуации , описани по-горе?
тя ще е съгласна ли да даде гаранции , еле па да поиска същите от теб?
ти като и гарантираш на думи , на дела кво ще стане?
хич не е реално, ама ти си знаеш-твърде динамично върви модата напоследък, току виж след 3-5 години почнем да кърпим девствени ципи





Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: dalya_night]  
Автор Sea_man (свеж)
Публикувано20.06.07 23:06



Така е, гаранция няма за нищо, убедих се.
Какво ще стане и как ще се развие, незнам. Трябва ли обаче да влизам с настройката, че момата ще кръшне на първата, втората командировка? Да, на думи всички сме силни, ясно ти е.
Незнам...Няма да се учудя, ако понеса изненадващо леко тая изненада. Наистина незнам.
За делата със сигурност ще се постарая да ги оправдая.
Обаче винаги ми е била чудна постановката - аз еба, ама ти не може да ебеш навън. Както и търсенето на оправдания за изневярата. .
Като направя 10-на години семеен живот някой ден, ще кажа как е.


О, модата.......майката си трака тая мода.



Тема Re: Представям си ...нови [re: Masklin]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано20.06.07 23:17



Ти си силен човек, много силен и търпелив - ако действително го мислиш и виждаш така.



Време е за...трапчинки

Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.06.07 23:20



защото тук всички , без идеалистите /те пък казват Кой , аз?!-никога/, смятате , че изневярата е акт насочен предимно срещу рогоносеца....

изневярата само като дума е построена по този начин- из не вяра-а иначе е акт насочен изцяло и в полза САМО на самият теб .
Не коментирам коя дупка точно си пълниш , изневерявайки.
Другият ,излъганият, носач/а/ката на рога- ако търпи щети, търпи опосредствено , косвено-защото неговите права са нарушени , чувствата му са поругани , доверието му е излъгано-но нека не забравяме , че всичко това са претенции построени върху това , че притежаваме някак този до нас.

И с изневярата са ни сритани актовете на собственост върху другия , които ние изначало , принципно и дефакто никога не сме ги притежавали...
Щото не притежаваме този до нас, каквото и да си въобразяваме и да ни се иска

За тва , като реве за мъст раненото ни его, май е добре да се сетим, че у всеки от нас природата надделява над разума. Понякога илюзиите са последният редут пред порастването....



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: dalya_night]  
Автор Sea_man (свеж)
Публикувано20.06.07 23:30



Ако бях преодолял този си страх, от измяната, от загубата на доверие, сега щях да нося халка на безименния.
Чувството за собственост ми е добре познато и присъщо. Дали е еволюционно обусловено, дали заради схемата на обществото, дали заради влагането на време, емоции, теб си - при мен го има.
Казваш - всъщност нямаме право на такова. На какво имаме?
И трябва ли да позволяваме на природата да надделява. И къде е смисъла тогава? Отреденото ни време, и всъщност да изберем най-малко неподходящия/та?
И трябва ли да се стремим тогава да променяме? Себе си? Другия?
А егото си реве, та се къса!



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.06.07 23:36



нищо не казвам, никого не нападам и никого не оправдавам-просто като разровиш в дълбочината на нещата -излиза точно това ...
трудно е човек да се опре на него и да го преглътне
но е добре да си гопрочел, и понякога да си го спомниш-току виш си намерил в това упование за прошката и толерантността към това , че и другият като теб самият е слаб...



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: dalya_night]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано20.06.07 23:36



О, Нощно цвете - симпатизирам ти ужасно, но в едно не съм съгласна тук: за природата и надделяването. От 2 дни тук с една много приятна събеседничка водим тази дискусия - тя от едната страна на барикадата, аз от - другата(образно казано щот съм била и от третата, дет са вика).


Бе има и такива хора, бе!
Не зная кое е по - доброто...не ми допада нито пълна осанна, още повече пък абсолютното отрицание...това е забавно даже...по себе си съдя за елементарни неща(как не обичах грах, а сега как си хапвам
)...но ...де да знам...природата се овладява - трудно, ама става.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: dalya_night]  
Автор Sea_man (свеж)
Публикувано20.06.07 23:46




Не съм възприел нищо написано до тук като упрек.
Просто си мисля - като сме слаби, трябва ли да се оправдаваме с това? С нашата си природа? Нали за това ни е разума? Да се владеем, да уважаваме другия?
Всъщност пак се стига до баланса......прословутия баланс.
Помня аз, помня.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано21.06.07 00:03



Разум ли?


Ти винаги ли си постъпвал абсолютно сериозно, обмислено, преценено, огледано от всички страни, м?
Т.е.всяко едно действие е било сериозно обмисляно?
И винаги си се владял и си уважавал хората около себе си?
Адмирации...ако е така.

Ти и Масклин сте на двата полюса - мъжки, доколкото ви четох и разбрах.
Ще ми се една мъжка приказа между вас двамата...по темата - ей това ще е удоволствие.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Как искате да ви изневеряват? [re: impulce]  
Автор dalya_night (())
Публикувано21.06.07 00:21



и докато се зарадваш че си овладяла природата...и то истината вземе, та лъсне...


но айде , лека нощ и сладки сънища
пък може би просто ти си по-добър човек-това ми е лесно да го приема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.