Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Fozi]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано20.06.07 14:02



В първия случай ще знам че вече не ме искаш, а във втория случай ще си затворя очите :-)



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Fozi]  
Автор thebeliever (член)
Публикувано20.06.07 14:04



Интересна позиция - на мен ми звучи много нормално всъщност...даже прекалено...



Тема Представям си ...нови [re: Fozi]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано20.06.07 19:44



... жената до мен ме харесва и обича. С години.

И един ден среща мъж, различен от мен, който я развълнува. Много красив или много пластичен или много интересен ... някакъв, без значение. И тя потича от желание по него. Не го обича (все още), но ... иска го!!!

Аз я искам за цял живот, искам я винаги до мен. И я искам щастлива. Какво да я посъветвам за това момче? Да, тя свършва с мен, харесва ме, обаче го иска този, слабините я болят от мерак, а душата й се гърчи от угризения. Е?

Отива и го скъсва. Няма друго решение. Чука се с него както не се чука и с мен, забравя се ... дава му всичко от себе си, остава с него с дни ... и после мислим или ако не иска с мен, сама мисли - него ли иска, мен ли ...

Няма да ме боли ли? Ще умирам от болка. Ама нали я обичам ... какво друго да направя? Къде виждаш гадното и подлото? Че животът ни е само един, в това ли? Че тя е срещнала човек, който й е интересен и си е позволила да го хареса? Че нали тя би ми казала същото, ако аз срещна такова момиче ... нали в това е същината на любовта, да искаш хубавото за другия ...

Едното ебане понякога изглежда повече от каквото е. Понякога трябва да го направим, за да се разберем по-добре. После може да се влюбим и да решим дори да се разделим с човека до нас, а може и нищо ... това няма общо с неговите качества, а с нашите нужди.

Иначе те разбирам ... да си го сложиш с някой просто така ... сексът винаги има последици в хората. Да не се сетиш за този до теб е най-малкото странно. Не е обидно, по-скоро е показателно - за връзката ви, за нуждите ти ... за нещо. Може и за теб като човек ...

The spirit of a dragon's tear
Is lovely at this time of year


Тема Re: Когато й се чука - да чуканови [re: Masklin]  
Автор hose (dao)
Публикувано20.06.07 20:38



според мен това е абсолютно невъзможно...
освен ако жената няма шизофрения



просто няма как да обичаш двама/две едновременно
или ако да - тогава не обимаш нито единия/едната

така си мисля...
също си мисля че спокойно може да съществува връзка без изневери... не знам защо всички сте такива циници?!
аз например никога не съм изневерявал - съществуват и такива хора



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: thebeliever]  
Автор Sea_man (свеж)
Публикувано20.06.07 20:53



За съжаление никой не е застрахован от тази глупост, колкото и да се старае да я избегне, т.е. да не му/й идва на главата.
Не искам по никакъв начин да разбирам за изневярата. Да, като ще си вдига полата защото я засърбяло ухото в три следобед, да го направи като хората - дискретно.
Бих простил, и бих се опитал да разбера/ако дотогава не съм разбрал що за човек ми е партньора/ какви са причините за тая изневяра, за да се изясним и сложим картите на масата и решим този проблем. Събрали сме се двамата, за да градим нещо, и да вървим заедно напред. Ще ме заболи ужасно, ужасно много. И сигурно белегът дълго време ще ми тежи. Говоря за нещо инцидентно, единично.
Ако не е инцидентна проява, хеле пък системна, и разбера....Съвсем спокойно, без скандали ще й помогна да се изнесе за 30 минути от къщата ми, някъде за толкова време. А ако пък и деца си имаме, просто да забрави за тях. Това пък, нека не се заричам, ама ще направя всичко възможно детенцата ми да имат нормално, хармонично и обично семейство. А да имат майка-шаврантия вейхуйвейка никак не се вписва в тая ми представа. Само пък да поиска да ги вземе - ще я убедя да не се пробва повече, да не си хаби парите и времето, и да си ходи и да се обича с който най-добре й съотвества на вибрациите и сбърканата философия. Децата са най-ценното!

Мисля си за човещинката като оправдание. Щото повечето описани от теб случаи могат да минат под тая графа. Кво значи човещинка се питам? Тая глава на раменете дето е - за какво ни е дадена? Дай като е човещинка и да се уригам всеки път като имам газове на работна среща?

Несериозно е.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано20.06.07 21:17



Изглежда си доста незапознат с константната практика на БГ съдилищата по отношение на родителските права.

Дано и не ти се налага, де.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: sisita]  
Автор Sea_man (свеж)
Публикувано20.06.07 21:20




Напротив, запознат съм достатъчно добре. Макар и да нямам деца и да не съм семеен. И именно заради сбърканата ни съдебна система ще раздам собствено правосъдие.
Ха, как пък не - някой подкупен съдия ще ми вземе най-скъпото. Друг път!
Но да, дано не ми се налага наистина!
Чукам на дърво!



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано20.06.07 21:24



Със собственото правосъдие ще се озовеш пред прокурора.
И не, в случая не става въпрос за подкупност, а за неразбираема за мен крайност, децата, особено малките, да се дават по правило на майката, дори тя очевидно да не е в състояние да полага грижи на ниво.



Тема Re: Как искате да ви изневеряват?нови [re: Sea_man]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.06.07 22:27



за нея ясно-тя ша си умре на твоя;
ами за теб как стоят нещата, дека ти е гаранцията , че нема станеш шаврант некой ден?

и за теб ли правосъдие, или само в мрака, та устройва?



Тема Re: Как искате да ви изневеряват? [re: dalya_night]  
Автор Sea_man (свеж)
Публикувано20.06.07 22:41




Гаранция има само за едно - за смъртта.
Мисля си, от висотата на моя житейски опит, че е важно с каква настройка влизаш в схемата на партньорските отношения.
Правосъдието - по-добре. Всеки може да е в мрака.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.