Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Abe naistina liнови  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано08.06.07 21:20



Jenata komandva vinagi

Kolkoto semeini hora sum poznaval.......................vuv vsiako semeistvo jenata komandva...........................NEmoga da si predstavia che i s men sushtoto e vuzmojno da se sluchi.............Ia brakuvanite s istoriq da spodelqt zashto taka se poluchava....kak taka vseki muj ima '''strah''' ot jena si



Тема Re: Abe naistina liнови [re: donPablo]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано08.06.07 21:34



Що страх, бре Доне?Не може ли просто много да ни обичат и уважават и затова да ни слушат, м?



Време е за...трапчинки

Тема Re: Abe naistina liнови [re: impulce]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано08.06.07 21:37



не е до това,всеки мьж е така,аз често сьм се срещал сьс семеиствата и без значение годините жената командва,как с еполучава тва нещо мен що никога не ме командват,или с години като имаш врьзка жената е по-силна и те пречупва и тя дьрпа юздите,ама абсолютно всеки го комамандва жена му,КАК ТАКА<ТОИ ПО ГЛУПАВ ЛИ Е че позволява......................................





Тема Re: Abe naistina liнови [re: donPablo]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано08.06.07 21:41



Не Доне - умен е и затова си трае - да си няма проблеми!


Да не говорим, че, понякога е и по - лесно...оти да се потим, кат може някой друг....ма тва са мутации - ти не се учи така.

Време е за...трапчинки

Тема Американска поговорканови [re: donPablo]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано08.06.07 21:51



В семейството - жената притежава половината пари и цялата путка.





Тема Re: Abe naistina liнови [re: impulce]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано08.06.07 22:04



е тои хубаво на тарикат са праи,ма туи мьж ли е?жена му да решава всичко,тои да си кара по тьча,каде отива достоинството му...............





Тема Re: Abe naistina liнови [re: donPablo]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано08.06.07 22:11



Ми там си е, бе Доне, все там - в гащите.


Що се правиш на хамав сега, м?Ясно ти е, че в семейството нещата се решават от двамата човеци.
Просто вий не сте толкоз комуникативни и така изглежда отстрани.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Abe naistina liнови [re: impulce]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано08.06.07 22:22



ко са праиш аз да не паса патки,нали виждам жената взима решения,мьжет бягат от отговорност като цяло каот има спор все жената надделява.........знам че е така,питам ЗАЩооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо





Тема хаааххнови [re: koм]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано08.06.07 22:24



Не сериозно наскоро чух една жена да се изцепва..........че как няма да гледам парите за мен кво ще има..........това е важно,ти нба кои свят живееш,всяка жена мисли така

Значи ко да изкяри от мен ....ебати измекярките



Тема Re: Abe naistina liнови [re: donPablo]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано08.06.07 22:29



Бе ум царува, ум робува, ум - патки пасе...ти пък..


Защото мъжът не се притеснява да разчита на жената до него - мислил е, когато я е избирал и си харесва избора; да си в отношения и брак, значи да усещаш присъствие до себе си - както ние от вас - тъй и вие от нас; всеки си е в нещо добър, макар, че границите се размиват вече и все пак...има си неща, за които вие с нас може да се посъветвате, пък ние с вас; когато ти се научиш да раждаш деца на жена си...може и да се сменят ролите, но докато тя ражда твоите - тя ще е пазителката на дома и ще създава основно атмосферата там.
Затуй млък и повече слушай, пък по - малко говори!

Време е за...трапчинки


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.