Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не много кратък и леко несериозен отговорнови [re: Цoлepн]  
Автор karea ()
Публикувано08.06.07 14:55



Това вече е отговор по същество.


Благодаря!





Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: karea]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано08.06.07 15:19



Не, смятам че е кошмар за себе си !!! Не разбирам, защо си го причинява !!! И не ми казвай, ама то така природно - всичко е в главата и !!!

Leben und leben lassen !


Тема Re: Не много кратък и леко несериозен отговорнови [re: karea]  
Автор Цoлepн (граф)
Публикувано08.06.07 15:25



Аз ти благодаря, че уточни въпроса си, което направи отговора доста по-лесен.

Не, не плача, не сълзи, не - просто пак заваля


Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: Melany99]  
Автор Timewind (минаващ)
Публикувано08.06.07 15:42



Стига с тези размери - дали му е къс, дълъг или дебел. Какъвто и да му е жената се енджойва с него, въпросът е мъжа да извърши ритуалните магии с него, за да закара дамата в измерението на оргазмените приказки. Никак не е трудно, стига да е спокоен и да има опит.
А процентите са почти 100 по отношение на мъжа, тъй като малко са истинските фригидни жени. :)



Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: Timewind]  
Автор Melany99 ()
Публикувано08.06.07 15:48



Точно това казвах, че размерът се компенсира с дурги умения, ако ги няма, дори и дъбрият размер не върши работа. (Май не се изразявам както трябва, извинявам се.)
Но може би наисти има мъже, които го смятат за неуспех. Сега се сещам, че са миказвали: "Опять двойку."





Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: Melany99]  
Автор Timewind (минаващ)
Публикувано08.06.07 17:13



По принцип добре те разбирам. Но не и в конкретния случай :)е



Тема Re: Моя кошмар е....нови [re: karea]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.06.07 12:44



.. да бре... толкоз гаден че чак сам не мога да се понасям... :)))))
Баси така кат съм непоносим и не искам да се пипам дори... да взема някоя да върши таз задачка ???



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция...

Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: karea]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано09.06.07 15:34



Няма да се впускам в глупави дребнави обяснения на първите два въпроса. Нямам лични проблеми с феминизма, просто концепцията е тъпа. Когато ситуацията с нарушените женски права е бил актуална, може би идеята е имала някакъв смисъл. Но в тая епоха на еманципация и свободи да твърдиш, че на жените са им нарушени правата...ти не живееш в реален свят. Или поне не в България. От тук и тезата, че нещо трябва да се защитава е куха. Остава само тъпата страна на феминизма - самодоказването но собствения си пол, която е на една идея от мъжемразството. Конкретно за темата тук, това звучи така - "момичета, нали мъжете са големи боклуци беее - само 30% от тях са пичове, които знаят как да ни оправят."..без да пордължавам в същия дух на размисли - целта ми не е да се заяждам. Това ме издразни в изказването ти. Не скачай на бой с всеки, който не мисли като теб. току виж съм го изтълкувал като нярушение на мъжките права и съм хукнал да олганизирам маскулинско движение





Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: karea]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.06.07 19:46



Често жените с такива проблеми се обръщат към своя пол - от чисто технически съображения


Иначе..има всякакви мъже - по - опитни, по - неопитни, по - дървари, виртуози, владеещи всякакви техники...Но, ако за двамата е невъзможно да си доставят удоволствие взаимно и едновременно, нещата заприличват на...сделка "ти на мене - аз на тебе". Което е хубаво като част от разнообразието в секса, но като единствен начин...
Ако на теб не ти харесва това, което получаваш от мъжете в леглото или, в частност, от тези мъже, които са в твоите 50% и 30 %, какво правиш с тях, всъщност?



Тема Re: Кратък, сериозен въпрос, зададен с яд.нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор karea ()
Публикувано11.06.07 09:51



Прав си- не живея в България.



Колкото до това дали скачам на бой, хм, едва ли ще намериш по-миролюбива клубарка от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.