Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: КАК СИ ИСКАТЕ СЕКС?нови [re: NoLove]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано07.06.07 23:26



Pravil sum seks s nepoznata bez da i znam imeto,bez da sme govorili,samo ot 1 izrechenie moe koeto beshe v romantichna nasoka otnosno vremeto,ianvo tia iskashe seks ot men i az i go reshihme momentalno i taka ,sled nego pochnahme da se celuvame i seks....................tva e nai burzia mi seks-niama i 5 min ot vijdaneto,po princip ako niama situacia da se zapoznaia s neia i da pochnem da si lafim,togava se opitvam po niakakuv nachin da me zabeleje

Ia shte sublazniavam,ia shte gledam da se predstaviam v opredelena svetlina i taka v edin moment shte stane uj sluchaino no shte si govorim,i veche ako iska tia shte si legnem kat ne-niama.Men mi vikat se omainik che znam kvo da im govoria,karam gi da me jelaiat prosto,shtoto suzdavam u tiah predstava za sebe si koiato e 1:1 s tova koeto sum i povecheto jeni ia haresvat i taka seksa stava shtot te si kazvat.........aaaaaaa toz nemoje da ne go mushna.Az nemoga da chakam i ako do 3 sreshti nepusne,gubia inters kum jenata,ne sum dakel da me razhojdat prostoVinagi pravia seks s novi obekti kato ima,kolkoto poveche tolkvoa po-dobre e moia deviz,obache riadko ima kachestveni obekti,zatova i riadko kombiniram seksa s jenite,nai chesto ima 1 det si sa ebem i iznikva 2ra i tva e,mnogo izbiram az zatva taka



Тема :))нови [re: donPablo]  
Автор NoLove (just sexxx)
Публикувано08.06.07 09:13



Ето един откровен отговор


Само не разбрах - правиш секса еднократно или поне няколко пъти? Колко ти трябва, за да се наситиш на "обекта" и кога спираш да я търсиш - като се появи друга по-интересна или ?....



Тема Аха,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор NoLove (just sexxx)
Публикувано08.06.07 09:21



Мдааа, никой не си казва тактиката на сваляне





Тема Re: КАК СИ ИСКАТЕ СЕКС?нови [re: NoLove]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано08.06.07 09:23



Правя ги внимателно, но категорично.


Игра с поглед, с тяло, усмивка, случайни докосвания, игра с думи, закачка и т.н.
Обичайните неща.
Броят на срещите...хм...зависи. Не мога да кажа конкретно - общо взето, обаче, наблюдавам една тенденция - колкото повече време има преди секса, повече гонитба и заигравка - толкоз повече ми харесва.

Уау, тук ме свари неподготвена...ми...да речем, че насищането мда - зависи от човека.

На последния въпрос не мога да отговоря, но предполагам, че - да, ще престана. То инак представяш ли си каква пасмина ще се събере...ако трябва да действа човек с натрупване (във времето)..и да си общува с всички приятни любовници, които е имал?Не ми се струва възможно на практика това.



Време е за...трапчинки

Тема Re: ...не..не..ненови [re: Apxaнreл]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано08.06.07 19:27



"Бате , дай малко пишка, а?!"

(за да можеш да отговориш на Далия отрицателно на въпроса й)
хахахаха


Мина тук една злодейка...

Редактирано от zlodeika на 08.06.07 19:29.



Тема Re: :))нови [re: NoLove]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано08.06.07 20:34



zavisi dali prehvurcha iskra mejdu nas,ako jenata me kefi oshte shtom se zapoznaem mnogo znachi neiskam seks a seriozna vruzka i sedia s neia dokato neshto ne ni razdeli,ako obache iskam samo da chukam jenata se chukame dokato i dvamata ni kefi,kato i davam da razbere che vsichko e seks samo i taka si namiram i drugi obekti kogato izniknat i taka,no da ti kaja pri men vinagi s epoluchava taka-3-4 puti se chukame i tva e posle se niakoi surdit na drugia ima i se ''razdeliame'' ili puk az hlutvam i triabva da e reja ako ne e seriozna





Тема Re: ...не..не..ненови [re: zlodeika]  
Автор dalya_night (())
Публикувано08.06.07 22:39



Злодерика, на такъв анонс не се отказва





Тема Re: КАК СИ ИСКАТЕ СЕКС?нови [re: NoLove]  
Автор Лъчeзapa_ ()
Публикувано08.06.07 22:51



Ако си поискам, значи преди това човекът доста ми е харесал и наистина искам. А нещата, които човек наистина иска, си му идва отвътре да ги прави. Варианти много, нямам представа, каква импровизация ще се получи. Лесно се върви по течението на ясните желания. ...
Но си има остатъци от предишните блокиращи хилядолетия - мъжете не са свикнали жена да им отваря дума за това или да започва първа. И започват да се държат, ами като жени, да се кипрят, да се назландисват, да се въртят, да се чудят колко дълго могат да са интересни и докъде могат да стигнат в своя полза от тази позиция ... и т.н. И отсреща жената съответно се обижда или нещо от сорта, писва й и отива там, където е желана от първия път.
Но за щастие, общо взето, когато човек иска нещо го прави.
А иначе и аз ги изчаквам да се сетят, ама като няма шанс ... малко като с бухалка (от думи) го правя понякога (странното е, че им харесва и действа почти безотказно), ама тва е - зодия стрелец.

Ако го чакаш да е дипломатичен или да прави това, което не го влече, няма шанс.





Тема Искашнови [re: dalya_night]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано09.06.07 01:02



да кажеш.....че си го вкарах сама?




Мина тук една злодейка...


Тема Re: Искашнови [re: zlodeika]  
Автор dalya_night (())
Публикувано09.06.07 09:19



а какво лошо при това?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.