Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Дееба и шофьоркитенови  
Автор Kиpo (homo pro se)
Публикувано02.06.07 08:53



тая сутрин една мадамка, гушнала волана по оня характерен мил начин, по който младите шофьорки от женски пол го правят.
Тя трябва да продължи направо по Л. Айер, а ние- колона от 4-5 човека, вляво от нея по Т. Каблешков с ляв завой бръм бръм бръм- то горкото стои и чака. Макар последен в колоната, ми стана адски жално за нея, щото то съобразява,че логиката изисква ние да сме с предимство, щото тая улица е поне петдесетина пъти по-натоварена от нейния изход. Ама логиката е едно, а знак номер едно пред нас-съвсем друго
Както и да го погледнеш, детето имаше предимство. Пуснах я за собствен кеф, то ме изгледа с онези големи, тъжни, нежнокафяви като на Маргарита очи и не можа дори да пусне кормилото за да ми махне за благодарност))
Не, че е кой знае какво, разбира се- теглих и мислено един език по клиторчето и с една усмивка приключих случая.
Дееба, сигурно е хубаво да си автоинструктор.
А аз следобед трябва да сторя един воаяж на 200 км оттук в посока Дунава, и сега ми сервират,ч е щели да правят неккъв тиме-буилдинг обед с някква козичка, дето трябвало да се запознаваме.
Май ще го отсвиря, ама не щото е руса, а щото да му еба майката!!
Освен туй си искам, макар осакатен, уикенда с работата, липата, липсите и бриза откъм Пясъчните Хълмове.
Вие не знаете какво е това, жалко, не може да се опише, трябва да се преживее.
А най-обичам сутрин, преди изгрев слънце, да спра на бензиностанцията на изхода на града, да обиколя колата, откъдето ме гледат 1-2:-)) усмихнати очи и да се гушна обратно при тях...дълбокккк дъххх и поемане на събрания и концентриран неин аромат в колата, желание да до изстискаш и нахапеш нещото, ама нежно.
Хубав уикенд, кози смотани!
И на теб, Ациде!



Тема Re: Дееба и шофьоркитенови [re: Kиpo]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано02.06.07 09:11



Как попадаш само на такива нежни шофьорки........аз да ти кажа, като видя жена зад волана се плаша, повечето карат като мъже вече......засичат, лудо и т.н...
рядкост е всъщност на последък да видя жена да кара като жена, така "нежно" и стреснато.







Тема Може да е било заради присъствието минови [re: XищниK]  
Автор Kиpo (homo pro se)
Публикувано02.06.07 09:14



ама не ми се вярва!





Тема Re: Дееба и шофьоркитенови [re: Kиpo]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано02.06.07 13:51



из вилаета, за който, споменваш сме все такива треснати, Опс, стрестнати шофьорки с едно изключение - моето.
Най-ми се образуват нерви, когато ми сецне двигателя баш на средата на кръстовище, а най-обичам, щото такива пожелания ми се изсипват от мъжкото съсловие, че започвам да обичам всички.



Тема Re: Дееба и шофьоркитенови [re: Kиpo]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано02.06.07 13:55



То ще дойде, че не само си ми от зодията, ами си ми и съсед.



Тема Re: Дееба и шофьоркитенови [re: sisita]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано02.06.07 14:06



Айде стига бе, сега остана да си направиме по съседски разговорка на тема шофьори, шофьорки и пътища...





Тема Моят съсед,нови [re: areнтOOZ]  
Автор karea ()
Публикувано02.06.07 14:08



всеки път като се прибира с колата, вика жена си да я паркира по-добре.







Тема Re: Моят съсед,нови [re: karea]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано02.06.07 14:15



То, аз до сега не съм се возила с мъж, който да кара по-добре от мен. Като добавим и това, че въобще ме е страх някой да ме вози, предпочитам аз да карам.



Тема Re: Дееба и шофьоркитенови [re: areнтOOZ]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано02.06.07 14:16



няма ли по-интересни теми, тази е някак досадна





Тема Re: Дееба и шофьоркитенови [re: Kиpo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.06.07 22:29



дееба тия кретени , дето у сервиза ми не беха завили болтовете на колелетата както трябва!
деба и всички тия , дет по светофарите са правят на много бързи и подвижни , а накрая усещат как се превръщам в точка докато ръгнат на скорост!
деба и вас , колеги мъже, дето сутрин сечете пряко на левия завой пред нас и ми спирате тунера на една боя разстояние, щот има храсти и през тиквите ви не минава и мисъл , че и кола може излезе!
деба и ятото кретенчета с моторетките всеки следобед, дет карат ту на предна, ту на задна гума, докато си подвикват "Копелеее, глееййй!"
деба и застрахователите тъпи , дето можеш да ги излъжеш и да ти боядисат цялата кола за нема нищо!
и теб , киро , що да пропусна , в края на краищата ....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.