Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли....на себе си?!  
Автор fairy_eyes (инатесто)
Публикувано03.06.07 14:47



Скоро в клуба се обсъждаше предстоящият старт на новата телевизионна игра "Островът на изкушението". По този повод реших и аз да убедя половинката да участваме - как да не се изкушиш, рай, приключение и т.н.


Какво беше учудването ми от категоричния отказ!!! С него сме заедно от около година и вече близо 6 мес. живеем заедно. Не е толкова много, но е достатъчно да се опознаете...и да си вярвате. Той е човек с доста силен характер и аз никога не съм се съмнявала в него, затова е разполагал и с пълна свобода. По-скоро съм си мислила, че ако някой е ревнив, това е той.
Но отговорът за играта беше, че отказва изобщо подобна идея, тъй като не е достатъчно сигурен.....в себе си!!! Не искал да ме загуби, заради мъжка слабост, която нищо не би значела за него.
Е да, ама аз онемях.
Вие как мислите, познавате ли достатъчно себе си? Знаете ли слабите си страни, можете ли да разчитате на силата на волята си и на кого в крайна сметка можете повече да вярвате - на себе си или на партньора?



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано03.06.07 15:15



Когато си влюбен в лицата на всички жени виждаш само една - и тогава няма никаква опасност некоя кастингова момичка дори и за секунда да ми го дигне



Но през останалото време всички мъже сме си средностатистически похотливи говеда



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор NlKlNlKl (непозната)
Публикувано03.06.07 15:28



Da, прав е! Не се чуди на това, което ти е казал. То би ти изневерил сексуално, поради "мъжка слабост" . Но ти не би могла да приемеш тази изневяра или би могла да му простиш? Както се казва - не вкарвай вълка в кошарата , направо си казваш ела Кумчо, изяж ме. Ако наистина му имаш доверение, не го пробвай по този начин, не би било честно нито към теб, нито към него.



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: Gripen]  
Автор NlKlNlKl (непозната)
Публикувано03.06.07 15:30



Ако ти се разсъблече някоя жена, а гаджето ти е далеч важи ли така наречената влюбеност на мъжете?



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: NlKlNlKl]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано03.06.07 15:32



И да се опита да си го нахлузи - пак важи





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: Gripen]  
Автор NlKlNlKl (непозната)
Публикувано03.06.07 15:33



В такъв случай веднага бих се омъжила за теб, ти си мъж един на милион.:)



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: NlKlNlKl]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано03.06.07 15:35



Ама трябва да ме накараш да се влюбя в теб - иначе пак получаваш говедо





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.06.07 15:37



не разбирам въпроса ти

ако питаш дали вярвам, че съм първа хубавица и курът му нищо друго освен мен не го изправя--не , не вярвам в това.Става му и от други.
ако питаш дали вярвам в себе си , че като ида на екзотичен остров и ще отхвърля домогванията на 10 мулата за два месеца в името на рекордите-не , не вярвам в това.Ще опитам крехко мулатско.

и изобщо вслучая не се касае за силни и слаби страни, а според мен става въпрос за пределите на човешката наивност, глупост и самонадеяност , че си по-силен от човешката си природа , ами си по-силен и от човешката природа на този до теб..хах, каква сладка илюзия...:))
И като приложа към себе си и към партньора си този стандарт да не вярвам в щъркели и дядо мразовци и ми се образува чудна картинка-не ревем , не се тръшкаме , не скимтим, не ровим у пъповете си в търсене на колко е на хилядата половината, не се товарим с непосилни очаквания-доверие му имам, в рамките на разумното;при форсмажьорни, изключителни обстоятелства не гарантирам нито за себе си, нито за него ...





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: Gripen]  
Автор NlKlNlKl (непозната)
Публикувано03.06.07 15:38



Не бих те карала насила, ако ти пожелаеш сам би се влюбил в мен:)





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано03.06.07 16:04



Значи тука около 95% няма да издържат, то не се и налага вероятно, но на мен ми е любопитно - дали все пак биха изневерили пред камерите!



entre dois mundos

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: dalya_night]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано03.06.07 16:07



Веднага те заподозирам - ще се явите вие на кастинг-а и ще отидете да наебете всичкото мулат, мулатка и други полови субекти ...... и после хоп обратно в BG



И ако не те хванат в измамата - сподели в клуба как беше с 30 сантиметровите черни паламарки



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: Gripen]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.06.07 16:19



тц, ще предоставя на други, по-крайно нуждаещи се от мен свободната бройка и възможността да почиват у карибите/ да чукат негри/ да оцелеят на джинфис край басейн/да си пробват гаджето дали е от желязо...



не обичам камери
предпочитам изтока пред запада като туристическа дестинация

Редактирано от dalya_night на 03.06.07 16:20.



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.06.07 17:23



и аз никога не съм се съмнявала в него, затова е разполагал и с пълна свобода

И ако си се съмнявала.......какво, ще го заключиш във вас ли???



Ми мен принципно ако една жена ми дава всичко което на мен ми е необходимо, няма жена на света дето може да ме накара да я пожелая.
Да познавам се, и слабите страни не са ми жените....виж парите..са друго нещо.





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: XищниK]  
Автор fairy_eyes (of a lady)
Публикувано03.06.07 18:23



Разбира се, че никой няма да заключвам у нас. Но има достатъчно много жени, които налагат сериозни ограничения на гаджетата/съпрузите си, за да изясняваме какво значи да дадеш пълна свобода. Ограниченията не ми харесват като част от връзка и не ги практикувам.
Въпросът ми по-скоро беше защо аз трябва да му имам доверие, ако той самият не си вярва. И има ли неща, които човек може да си наложи да спазва или човешката природа надделява.



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано03.06.07 18:34



Da napulno viarvam v sebe si,kakvoto poiskam go moga,kamo li da otkaja na jena ili da igraia secheno na chuvstvata si,tva go moga sus zatvoreni ochi





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор MlAZMATlC (антагонист)
Публикувано03.06.07 18:51



По-скоро го е страх ти да не развееш байрака, ама не се издава. Мъжете са много по-неуверени отколкото показват, а когато са с хубава жена кошмарите се удвояват. Независимо колко пари имат, колко са представителни, интелигентни и т.н....



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано03.06.07 19:00



Страшно готино - гаджето от едната страна чука луксозни мадами и му прилошава от Мохито, а от другата моя милост трепери в ръцете на двама..не - на трима аполони!





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано03.06.07 21:47



Не, не се познавам.


Ама се опитвам де.
Бих участвала с удоволствие, но за съжаление, моят партньор не е "игрови"тип. Той е уравновесеният, земният, балансираният и всичко е този род.За мен би било много интересно да го видя в ролята на изкушаван и изкусител - не съм, а и той е достатъчно мъж да знае как да го прави, когато не съм наоколо. Убедена съм в това.
За волята - тц, и там не давам 100% гаранция (ако някой може да даде за нещо пълните проценти - евала!)



Време е за...трапчинки

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор bushido (believer)
Публикувано03.06.07 21:48



и аз се опитах да го убедя, само че реакцията беше от сорта на не ми се занимава с простотии, няма какво да проверяваме и тн.



след 2-те огромни изкушения, които преживях, в себе си съм сигурна ,
просто ми се ходеше на екскурзия, но явно няма да е тази година



Тема рибке,нови [re: Gripen]  
Автор bushido (believer)
Публикувано03.06.07 22:02



звучиш типично



по рано мислех, че с повечето хора е така, но уви, много се опитват да ми променят мнението къде успешно, къде не



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: dalya_night]  
Автор troublemaker_71 (Революция)
Публикувано03.06.07 22:06



Направо ми писна от теб- да изразяваш нещата, дето си ги мисля, ама по- образно и по- ясно, отколкото са в собствената ми глава

!
Чувствам се като леко мутирал израстък на мозъкът ти, изпратен с мисия в друга държава



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано04.06.07 07:49



Има прагове на дразнение при които самоконтрола почва да се пропуква.
Целта на това занятие с острова е точно да не издържат участниците, та зрителите да има на какво да се радват, нима мислиш на някой му пука за съдбата на играчите - да не са се бутали там.
Живота е най-голямото изпитание, не си прави сама усложнения.

Welcome to the real world!




Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: bushido]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано04.06.07 07:52



И на тебе ли ти се става опитно мишле?
Ще ви намерят цаката сценаристите колкото и да си вярвате.

Welcome to the real world!




Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: troublemaker_71]  
Автор dalya_night (())
Публикувано04.06.07 07:58



те бе, мила, просто това са елементарни хипотези , в които повечето хора с опит и с имане какво да губят/принципно, щото са градили нещо си дълго време/, та повечето хора отказват да забавляват когото и да било/освен себе си/, еле па публика за сметка на собственото си кредо...


Не ми е чудно що мислим еднакво , би ме учудило обратното

Идеята е прекрасна за хора , които нямат пари сами да се докопат до Доминикана, имат халтави връзки и принципен стремеж да си поиграят на "21" със себе си и с другия до тях ...



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано04.06.07 10:04



Ами аз не познавам такива, жени дето налагат ограничения, всмисъл ограничения налага по-силния.......а в повечето случай това предполага наличието на повече качества, като интелигентност, възможности, пари и т.н....този който има повече да загуби един вид, неписано той е по-"слабия".

А в повечето случай ролята на "слабия" я играят жените.





Тема Ако не вярвам на себе синови [re: fairy_eyes]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.06.07 10:44



на кого да вярвам?!?



Няма такъв филм "не вярвам на себе си" има други заглавия:

"и на калъп да ме хванеш - пак ще отричам"
"мързи ме да гледам"
"не ми се занимава с глупости"
"не искам да ходя с дърва в гората"
и други...

просто пича ти е казал това за да звучи по загадъчно тривиалната истина



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Изeт (Hemepy)
Публикувано04.06.07 10:49



>Не искал да ме загуби, заради мъжка слабост, която нищо не би значела за него.<

това негово толкова клиширано оправдание никак не се вързва с това твое впечатление за него:

>Той е човек с доста силен характер и аз никога не съм се съмнявала в него ....<

човек или е със силен характер или не е .

в контекста на темата . не се съмнявам в себе си.



Тема Некой сУображениянови [re: fairy_eyes]  
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано04.06.07 10:49



І. Вервам, да го еба!


ІІ."... мъжка слабост..." - а когато това е насочено към тебе е "мъжка сила"?? Така ли???
ІІІ. Трето и най-важно сУображение:
Значи, този мазохизъм ми е съвсем непонятен.. Отиваш в рая, заобиколен от изкушения, а ти ... твърд като желязо, предпочиташ Ада!!! Браво!!! Ама ха!!! Ша ма изкушават те...!?
Единственото нещо с което мога да го сравня е, да си удряш ташаците с два камъка и да се кефиш, като не улучиш...



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор slunchice ()
Публикувано04.06.07 11:12



И аз си зададох същия въпрос? Мога ли да съм вярна.
Когато с мъжа ми гледахме рекламата и двамата бяхме единодушни, че това е доста глупава идея, но аз се замислих. Не се замислих за него, а за себе си. Никога не се бях запитвала способна ли съм да изневеря, защото никога не съм се изкушавала, но ако изкушение има.........?
Не става въпрос за играта, а по принцип, защото за да си легна с един мъж винаги ми е било нужно нещо повече от привлекателна външност. Най - лесно достъпна винаги съм била за мъже с чувство за хумор, които са успявали да ме разсмеят.

Както и да е. И един друг въпрос изникна. Колко стабилна е нечия връзка ако двамата се нуждаят от потвърждение, че наистина се обичат?

"Животът е прост и простите неща са правилните"


Тема Абсолютнонови [re: fairy_eyes]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.07 11:15



Вярвам си. Ако кривна от "правия път", то няма да е поради слабост, а защото така съм решила и съм готова да си поема всички последствия от това.

В други отношения волята ми не е толкова силна, но в това...



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 11:21



Да, познавам себе си, ще издържа на изкушението. Причини за това – много, не ми се изрежда. Най-важната е вродената ми вътрешна дисциплина, може да се нарече психическа нагласа или инат – все едно. Да не говорим, че отдавна съм си надвила на секса, по аналогия с аналогичния израз за масрафа.

Повече вярвам на себе си, отколкото на партньора, който и да е той, въпреки че съм срещала един по-голям железар от мен, но все пак не е бил на този остров, с онези моми ... де да знам.
Не бих участвала, не понасям камери, ексхибиционизмът ми е чужд.

Редактирано от paзбиpaм на 04.06.07 11:28.



Тема Re: Абсолютнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 11:26



И| аз така, също като теб. За много неща може да не ми стига воля, обаче и аз бих „кривнала” защото така съм решила, не защото не съм издръжала. Обаче ти, ако позволиш да забележа и доколкото знам, не си се изпробвала колкото аз съм. Затова си знам границите. Макар, че познавам силата на Скорпионския инат.





Тема Re: Абсолютнонови [re: paзбиpaм]  
Автор Hot_ice (happy)
Публикувано04.06.07 11:33



абе защо всички бъркат категоричното нежелание и липса на нужда нещо да се направи с инат?


холан, баш си е така, както идиотката го пише - реша ли нещо, пука ми на малката дали света ще се събори, правя го, па той нека гърми, ша оцелееем
и обратно - като не щем, не щем, ма не е от инат, ми просто не щем бе
не свири банджото демек....

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.

Тема А в какво се състои изпробването?нови [re: paзбиpaм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.07 11:34



И не съм инат, а просто джелезарка.





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано04.06.07 11:34



Хъмммм, най-напред трябва да узнаеш правилата, условията на формата (съзтезанието).
Доколкото знам (гледала съм само една серия от американския формат) има възрастови условия - от...до..., не се допускат семейни, гаджета.

Това за формата.

А, дали си вярвам? Вервам си...даааа, от ден до пладне.

ю



Тема Па, ако трябва баш за играта да говоримнови [re: slunchice]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.07 11:38



Какъв е шансът един хубавец по калъп да е едновременно и чаровен, и прелъстителен и с добро чувство за хумор... Минимален. Та, направо не виждам като как ще ги съберат толкова пък изкусителни.





Тема Зависи колко платят продуцентитенови [re: Salem]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.07 11:46



Както много добре знаеш, подобни "екшъни" се режисират старателно. Гледала си и Робърт Редфорд и Деми Мур в оня филм, дето човекът я получи за 1000000. Ами, като платят повечко, що не.





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: areнтOOZ]  
Автор slunchice ()
Публикувано04.06.07 11:59



Как така не се допускат гаджета?
То тогава много гот. Взимам си някое приятелче и се правим на много привързани, след което 1 месец си правим кефа.
СУПЕР!

"Животът е прост и простите неща са правилните"


Тема Явнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор фaнcитa (джаста_аз)
Публикувано04.06.07 12:02



те изследват психолози и ти намират такъв, който наистина е вероятно да те прелъсти. Няма да се минат те да наблъскат някфи вдлъбнати мускуляги да ни свалят, пък ние да ги ползваме за поставка за коктейли и стълба към кокосовите орехи



Обаче на мен цялата идея ми е много чалга, та ако имах един празен месец бих отишла например като доброволка в някой нац. парк за диви животни в ЮАР - по-целесъобразно ми се струва. И хич няма да се замисля дали ще си застраша връзката с живота и мъжете)



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: slunchice]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано04.06.07 12:07



Ми връзката не е ли постоянно потвърждение, м?


Или какво?Казваме си няколко пъти в началото как се долюбваме и от там насетне...всеки си знае за цял живот.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: slunchice]  
Автор areнтOOZ ((под прикритие))
Публикувано04.06.07 12:09



Ахъ, тъй е.

и доколкото успях да схвана от единствената серия, която гледах е:

Две племена - мъжко и женско. Мъжкото на единият остров, женското на другия. Има съзтезания на които всеки си харесва един/една от "съперниците".
Имаше и некакви голотии (дибидюс се мандахерцат налево, надесно...така и не им схванах замисъла). Май двама се захаресват, другите наддават, дали ще се загаджът или не...който познае получава награда. Това е горе-долу формата.

Ако, чак толкова ви е интересно, ще проуча по-подробно.





Тема Re: Па, ако трябва баш за играта да говоримнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 12:12



Точно така, минимален е, да не говорим, че всички прелъстителски трикове на мен са ми евтини и прозрачни, затова по-скоро биха ме отблъснали, а пичовете ще ги прилагат непременно, това им е задачата. Отделно дето съблазнителите ще са някакви напомпани мускулни грамади от масово харесвания тип, дето не ги кльопам въобще.





Тема Re: Па, ако трябва баш за играта да говоримнови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано04.06.07 12:17



абе я стига са прави на домакиня


като че ли незнам колко арматури ша потрошиш и колко гемии ша потопиш из океана , та да та не заснемат случайно



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: impulce]  
Автор slunchice ()
Публикувано04.06.07 12:22



Какво да ти кажа..........
Ако вски ден си измислях някакви екстремни начини да доказвам чувствата си със сигурност те много бързо ще изчезнат и от двете страни.

Аз предпочитам да доказвам чувствата си като ставам и му правя закуска, например. По - лесно и далеч по - щъдящо към нервите и на двама ни.

"Животът е прост и простите неща са правилните"


Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: slunchice]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано04.06.07 12:29



Е, да де.


Ма щото каза, че нямало нужда от доказателства, затова.
Значи все пак - имало нужда, пък кой как показва и доказва, тва вече друга тема.

Време е за...трапчинки

Тема Re: рибке,нови [re: bushido]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано04.06.07 12:30



Е така е - глътнем ли плувката нема пускане мамка му и прасе ..... но хитрите риби първо изяждат доста стръв от кукичките на будалите



Ами не е така с повечето ... - и определено зависи от ситуацията, ама кво да говоря ясни неща



Тема Re: Па, ако трябва баш за играта да говоримнови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 12:34



Не се правя на домакиня аз, ами си чакам деня, когато ще ме вземеш за съкафезничка в оназ средиземноморска вила, комплектована с местен градинар, за мен сух маратонски-тестостеронски мускул, за теб – някой Йетко, да не се караме и затова не ми пука.

Ама там няма да има камери, нали?



Тема Re: Явнонови [re: фaнcитa]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано04.06.07 12:37



Е разбира се, че няма да пуснат при готините и интелигентни български женички мъже тип "мечтата на те-ке-зе-сарката от Айова"

... поне аз ако бях продуцент не бих го направил щото рискувам хората по TV-то да гледат един месец кисели физиономии

А иначе и на острова може да има диви животни - така съчетаваш полезното с приятното



Тема Re: Па, ако трябва баш за играта да говоримнови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано04.06.07 12:39



няма бря!
което не са го излъчили по СИ ен ен не са е случвало , нали знаеш



аз предлагам август да са оттеглим от светската суетня



Тема Re: Па, ако трябва баш за играта да говоримнови [re: paзбиpaм]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано04.06.07 12:45



Ееееиииий много сте чувствителни на прелъстяване бре



Оня ден попитах една мома в един клуб дали мога да я почерпа едно питие, че днес ми е деня от седмицата, в който имам рожден ден .... а тя с такъв убийствен поглед ме простреля все едно й казах - а мога ли да ти вдигна поличката и да те изчукам на бара . А дори не я попитах от личен интерес .... ма това не ме спаси

И кво против имаш мускулите аааа ....



Тема Йесссс!нови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 12:52



Ама ... аз пак за камерите.

То не друго, ами ще ми тежи на съвестта да оставя безхлебни някои актриси от специалния жанр. Ам така де.



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Sea_man (egur, egur)
Публикувано04.06.07 12:57



Тая оферта ми звучи като - мило, аз много те обичам, и ти мен аз знам, но хайде да опитаме, виж какво е хубаво там и интересно и с нови хора ще се запознаем и ще затвърдим връзката си ...


Същото е като да кажеш-какво ще кажеш за тройка с друг/друга. Оо....но защо не искаш? Аз ти вярвам....смяяяяяяях!
Идеята да отида на тоя остров, и да ми снимат праните гащи, или как се стържа с бръснача, да ме снимат как съм натопорчен сутрин, пък после как мастурбирам до късна доба, и накрая силите и воля ме остаят...и за утеха като се прибера да гледам гаджето и то така-на влакче, да попълня порно колекцията....кому е нужно това?
Не мога да го разбера? За да е по-интересно? Да се освежа и разпусна? Добре, да предположим, нищо не се случва. И жената заминава/аз заминавам в командировка за по-продължителен период..и кво????? Да доказваме отдавна ясните теории за човешката природа, мъжка и женска?
Това ми прилича на детска градина за възрастни...
Бих го разбрал, ако става дума за хора с малко или почти никакво минало...които незнаят, не са сигурни в другия, какво им предстои, няма планове. Но иначе - няма аргумент, който да ме убеди в правотата на сериозен мой партньор, спътник да ми каже айде да скачаме с двата крака на влакчето-тц.
За спорта, за идеята... айде нема нужда. Ако на някой му е скучно - аз не съм занималня.
Връзка се доказва по други начини. И то не епизодично. Поне за мен.
Има норми и правила, които е редно да се спазват в една връзка.

Редактирано от Sea_man на 04.06.07 12:58.



Тема Аз ненови [re: Gripen]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 13:16



съм, напротив, умрям да ме прелъстят, ама съм старо куче-медалист, та не е лесна работа.

Справяли са се с мен с едно-две супердиректни изречения, за които дамите, с които искаш да ме сравниш, щяха да му откъртят як шамар, обаче който си го може, ами евалла, ще река.
Нямам нищо против мускулите, все едно да имам против хубавите цици, но мускулите, дето ги налагат като норма за хубост мъжка, за мен са като силиконовите дини – отврат! Харесвам мускулести, но слаби мъже. Природна даденост плюс неманиашка поддръжка, разбираш ли?



Тема Re: Аз ненови [re: paзбиpaм]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано04.06.07 13:35



Е разбира се че разбирам





Тема Вярвам В себе си!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано04.06.07 13:43



Уот, дъ фък?!

Какво бихме си доказали с публична демонстрация на ...кхъм...благочестивост, граничеща с откровения фалш?

Истинското доказване и утвърждаване протича в реалния живот и параметрите му са далеч по-многообразни и смислени от кръстосването на краката, тяхното пламенно стискане и дискретната мастурбация в екзотичните храсти на карибски остров...чини ми се.



Тема Ами то точно тованови [re: paзбиpaм]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.06.07 13:44



е работата на прелъстителите - да те накарат да решиш така

Много добре е замислена интригата - има всички предпоставки: окъсва те от сивото ежедневие, не работиш, не можеш да се срещаш с приятели/приятелки и в крайна сметка стигаш до извода че какво друго ти остава освен да се насладиш на момента докато можеш...

сигурен съм че много от двойките ще изгорят



Тема Не е таканови [re: Ghostwriter]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.06.07 13:48



истинския тест е в такава ситуация, но естествена, а не нагласена от продуценти и сценаристи.

В реалния живот имаш 100 хиляди проблема с които се занимаваш и само ти е до някаква пикла дето ще и тичаш след гъза за да и начешеш нейната путка...



Тема Демек,нови [re: Дaниeл_]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано04.06.07 13:51



баш така си е - тестуващият е реалният живот и от него по-добър сценарист няма, с тази разлика, че факторите, които показват благонадеждност са далеч по-многобройни и значими от "начесване на путка/кур".



Тема Re: Демек,нови [re: Ghostwriter]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.06.07 13:54



да, но тук (в темата и във въпросното предаване) под благонадежност се има предвид да не чукаш





Тема Re: Зависи колко платят продуцентитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано04.06.07 13:54



Да, аз мисля, че за достъчно пари ще се оставят да им го сложат и в гъза, че и даже национални герои ще станат



entre dois mundos

Тема Re: Зависи колко платят продуцентитенови [re: Salem]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 13:58



Като Нидялко.





Тема Re: Зависи колко платят продуцентитенови [re: paзбиpaм]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано04.06.07 14:02



Кой това



entre dois mundos

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано04.06.07 14:03



Евала му бия на приятеля ти, че е бил безкрайно честен и откровен с теб.
Мисля, че не трябва да се втеляваш толкова. Човека ти е казал нещата 1:1 пък ти сега търсиш под вола теле ... телетата са тука ей ни на !




Бъдете живи и здрави!


Тема Точно...нови [re: Дaниeл_]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано04.06.07 14:26



това казвам - че НЕчукането в шибано-нагласената залъгалка за телевизионни лапни-мухи е твърде съмнителен параметър за преценки.





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: Poшko]  
Автор fairy_eyes (of a lady)
Публикувано04.06.07 14:34



Благодаря!


Както и на всички за дадените мнения!
Нямам намерение да го тествам, подлагам на средновековни мъчения и изкушения от модерния свят!
Не си променям и мнението за "свободата" му, защото все пак съвместният ни живот би станал задушаващ, ако тя не е налице. :) Отговорът му ме накара да се замисля върху това, докъде трябва да си играем с природата. Идеята на предаването ми хареса, но разбирам и хората, които не го одобряват. Все пак това, което сме изградили като доверие един в друг, не си струва да бъде загубено заради подобни емоции или необмислени думи...

Мерси на всички и ОБИЧАЙТЕ СЕ!




Тема Re: Зависи колко платят продуцентитенови [re: Salem]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано04.06.07 14:35



Един ямболски цървул, ама с четината цървул,

участник в един от Биг Брадърите.



Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано04.06.07 14:37



Мда, изцяло си вярвам за това, че нещо доще ли ми се, няма какво/кой да ми повлияе да се откажа



Happy, boy you bet I am
Holding on to this smile for just as long as I can


Тема Re: Ами то точно тованови [re: Дaниeл_]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано04.06.07 14:41



Съвсем не е сигурно, че двойките ще изгорят.


Изкуствената и парникова атмосфера гипсира и изкривява.
Винаги се чудя на хора, които казват...аз тва го правя щот нямам кво да правя.
Както и на такива, които са 100% сигурни или несигурни.
Не обичах бира - сега пийвам с удоволствие, грах не ядях - сега хапвам и ми харесва, анален не харесвах - сега ми е приятно, мислех си, че кат съм млада и сочна още - нямам нужда от застраховка.
Е, как да кажа - ей ти 100%, сигура е/не е работата?
Ми не мога вече да го кажа тва по никакъв повод.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано04.06.07 14:43



Прощавай ама вие, ако от едно такова предаване го загубите доверието, какво сте имали бе?



Време е за...трапчинки

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: impulce]  
Автор fairy_eyes (of a lady)
Публикувано04.06.07 14:54



Не от предаването, а от излишно поддаване на изкушения. Предаването просто отприщи размисли





Тема Re: Ами то точно тованови [re: impulce]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.06.07 14:57



чудиш се ама хората продължават да си го правят и така и ще стане - запомни ми думите!





Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано04.06.07 15:01




Развесели ме, да знаеш - че то по - голямо изкушение от живия живот - няма.Пък който иска да се изкушава, намира си начини, нали знаеш - не мож го спря, ако сърце му не трае.
Както казват - искаш ли, намират се начини, не искаш ли - търсят се причини.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Вярвате ли....на себе си?!нови [re: fairy_eyes]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.06.07 02:57



Тия предавания на нова са пълен Бул шит - всичко е тотално нагласено, някакви баламурници гледат театъра, който се случва по предварително режисиран сценарии и си плащат за това с смс - и . А с наградата някой си опира паричките("спечелилия")...като друг си прави и рекламата("наградата" се осигурява от ядки "кронос", примерно)...И баламурниците наливат смс - и в касичката на Нова и мобилните оператори за здраве!


А тука няма и награда, даже
Ама...щом ви влече...
Иначе, като идея - аз не бих участвала в подобно нещо, дори да не беше такава пародия на шоу, защото:
1. нямам време
2. не намирам нищо забавно в това, да ме затворят на остров с някакви си селяни, които да ми се свалят и селянки, които да се свалят на приятеля ми.
3. не мисля, че така се доказват чувства - има достатъчно реални ситуации в живота, където това става по безспорен начин.
Не разбирам тая мания някой да ти гледа сеира...как си изневерявате или не с гаджето...Ми - човека хубаво си ти го е казал - не се чувства сигурен в себе си - предпочиташ ли, да не ти го каже, и после всички зрители на това малоумно предаване (които няма да са малко, гаранция - баби, стринки, лелки, приятелки, колеги...!), да гледат как той ти изневерява с някоя селянка?
Еййй чудно нещо са хората, бре мааму стара! като си нямат проблеми, та всичката им е наред, драпат да си ги създадат!



Тема Не съм запозната, това публична игра ли е?нови [re: fairy_eyes]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано05.06.07 11:28



Като "Биг Брадър"?
Ако е така, защо не приемеш, че интимността и вътрешният свят за и на някои хора са по-важни, отколкото участието в каквато и да било игра, на какъвто и да бил остров?
Това, че според думите ти е силен човек, не означава, че не е чувствителен. Съвсем скоро имах възможността да се убедя, че всъщност, мъжете приемат интимните отношения доста по-сериозно, лично, и задълбочено, отколкото понякога го правим ние, жените.



Тема Честна дума,нови [re: fairy_eyes]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано05.06.07 11:32



ако се налага дори да мисля за каквито и да било... хм... ограничения на партньора ми, значи не сме един за друг.





Тема Ограничения налага неувереният, а това,нови [re: XищниK]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано05.06.07 11:37



вЕрвай ми, няма КАКВОТО И ДА БИЛО общо, с каквато и да било сила.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.