Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Изкривява ли се представата на мъжетенови  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 16:52



за женския оргазъм при симулация на оргазъм?
Както вече разбрах от темата за нимфоманията и от тази за женския оргазъм, 80 процента от жените не получават влагалищен оргазъм. Предполагам обаче, че за да задържат един мъж до себе си, симулират оргазъм. По този начин изкривява ли се представата на мъжа за женския оргазъм, за продължителността на акта, за да се получи оргазъм, за начина на стимулация на жената, за поведението му по време на акта, изобщо отразява ли се по някакъв начин при следваща връзка на мъжа с жена, която получава вагинален оргазъм? Защото ми се струва, че се отразява върху мъжа, поне от моята практика досега.
Вие какво мислите? Въпросът ми е и към мъжете и към жените.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 16:59



mi zabeliazal sum che povecheot muje misliat che znaiat koga jenata svurshva i gi useshtali,az umriah ot smiah naskoro,vikam dobre vie ste izkljuchenia

Iavno ser otraziava............shtom i samochuvstvie imat za orgazmite



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано27.05.07 17:02



Четейки из клуба, всички се тупат в гърдите, как не могат да бъдат излъгани от симулация. Да де, ама според мен, изпробвано от практиката, истината е мноооооооооооого по-различна. Или както казва един приятел - бе де да знам, свършили ли сте или не. Иначе и той се тупа по гърдите на приказки. Та и на мен ще ми е много интересно какъв ще е развоя на темата ти.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 17:08



По всяка логика е нормално да се изкривява.
Но не виждам защо някой ще тръгне да симулира, за да задържи някого до себе си. Ако те обичат, трябва да предпочитат да са с ТЕБ (дори да не оргазмираш), отколкото с някаква сурогатна представа за теб.
Не виждам полза и смисъл да симулирам.
Казала съм, че не става и не са ми придиряли. Друг е въпросът, че има накъде да се полагат съвместни усилия.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 17:13



Това си е доста абсурдно да ги усещат, още повече, че жените, които симулират явно са го оттренирали. Как могат да го усетят не знам. Но пък ако един мъж е свикнал със симулантка, едва ли ще знае какво точно да прави с жена, която получава оргазъм. Имам предвид, че за да се получи си трябва техника, а не само хард. На мене лично ми се е случвало да ми дават пример как еди си коя си е свършвала за 2.5 минути, но аз си знам, че за да е така е симулация, трябват си поне 10-15 минути за това. Освен това, мъжът трябва да знае посоката на G-точката, за да осъществава триенето точно там, независимо от дебелината на члена и въобще си трябва техника. Също така много мъже практикуват временно прекъсване на акта за продължителност, което също не става за вагинален оргазъм. Ако е прекъсвал 5 пъти например и после продължава за минута-две такъв оргазъм е невъзможен. Изобщо се замислям, дали толкова много жени не получават вагинален оргазъм не защото не могат, а защото партньорите им са неопитни, независимо от годините.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано27.05.07 17:16



Гледам, колко много коли има по улиците, сигурно всички са милионери. Апотеоз на логиката, мацко.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор nufy (непознат )
Публикувано27.05.07 17:27



Да се отхвърля напълно симулацията е лесно но нереалистично.. Истинският мъж се възбужда мн повече от това да вижда как докарва жената до екстаз, отколкото от самото физическо удоволствие.. затова е хубаво понякога да прикриваме малките неуспехи, колкото да го поощряваме да се представя все по добре

А колкото и добра актриса да е една жена, трябва да си доста голям непукист за да не разбереш ако е постоянно неудовлетворена.. Да не говорим че когато жената достига до оргазъм така се разчуруликва след това, че е малко трудно да го сбъркаш поне аз така си мисля



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 17:31



улучвали ли са те в Г-то с член???????

А за временното прекьсване,то го правят щото повечето мьже немогат да правят текове един след друг без почивка



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 17:37



Всъщност на мене ми е ясно за какво го правят - едно да си удължат собственото удоволствие и второ, защото си мислят, че жената като прекъсват може и да стигне до края, но не са наясно милите. Всъщност мъжете разговарят ли с една жена как може да стигне до оргазъм или си карат яваш-яваш както си знаят и както предполагат, че на нея й е добре. Аз всъщност преди доста години за пръв път стигнах до вагинален оргазъм с мастурбация и оттогава разбрах, че мога да го изпитвам и какво е всъщност, та оттогава, вече зная какво да изисквам от един мъж, за да ме докара докрая, но като слушам тук процентите, мисля, че при повечето жени не е така.

Редактирано от Veronic на 27.05.07 17:39.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 17:48



аз лично никога не сьм се интерисувал изпитва ли тя оргазьм или не,аз сьм нямал сериозни че да ги питам,иначе си е излагане ко да кажа ти свьрши ли

Като иска пак начи и харесал секса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.