Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Изкривява ли се представата на мъжете  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 16:52



за женския оргазъм при симулация на оргазъм?
Както вече разбрах от темата за нимфоманията и от тази за женския оргазъм, 80 процента от жените не получават влагалищен оргазъм. Предполагам обаче, че за да задържат един мъж до себе си, симулират оргазъм. По този начин изкривява ли се представата на мъжа за женския оргазъм, за продължителността на акта, за да се получи оргазъм, за начина на стимулация на жената, за поведението му по време на акта, изобщо отразява ли се по някакъв начин при следваща връзка на мъжа с жена, която получава вагинален оргазъм? Защото ми се струва, че се отразява върху мъжа, поне от моята практика досега.
Вие какво мислите? Въпросът ми е и към мъжете и към жените.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 16:59



mi zabeliazal sum che povecheot muje misliat che znaiat koga jenata svurshva i gi useshtali,az umriah ot smiah naskoro,vikam dobre vie ste izkljuchenia

Iavno ser otraziava............shtom i samochuvstvie imat za orgazmite



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано27.05.07 17:02



Четейки из клуба, всички се тупат в гърдите, как не могат да бъдат излъгани от симулация. Да де, ама според мен, изпробвано от практиката, истината е мноооооооооооого по-различна. Или както казва един приятел - бе де да знам, свършили ли сте или не. Иначе и той се тупа по гърдите на приказки. Та и на мен ще ми е много интересно какъв ще е развоя на темата ти.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 17:08



По всяка логика е нормално да се изкривява.
Но не виждам защо някой ще тръгне да симулира, за да задържи някого до себе си. Ако те обичат, трябва да предпочитат да са с ТЕБ (дори да не оргазмираш), отколкото с някаква сурогатна представа за теб.
Не виждам полза и смисъл да симулирам.
Казала съм, че не става и не са ми придиряли. Друг е въпросът, че има накъде да се полагат съвместни усилия.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 17:13



Това си е доста абсурдно да ги усещат, още повече, че жените, които симулират явно са го оттренирали. Как могат да го усетят не знам. Но пък ако един мъж е свикнал със симулантка, едва ли ще знае какво точно да прави с жена, която получава оргазъм. Имам предвид, че за да се получи си трябва техника, а не само хард. На мене лично ми се е случвало да ми дават пример как еди си коя си е свършвала за 2.5 минути, но аз си знам, че за да е така е симулация, трябват си поне 10-15 минути за това. Освен това, мъжът трябва да знае посоката на G-точката, за да осъществава триенето точно там, независимо от дебелината на члена и въобще си трябва техника. Също така много мъже практикуват временно прекъсване на акта за продължителност, което също не става за вагинален оргазъм. Ако е прекъсвал 5 пъти например и после продължава за минута-две такъв оргазъм е невъзможен. Изобщо се замислям, дали толкова много жени не получават вагинален оргазъм не защото не могат, а защото партньорите им са неопитни, независимо от годините.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор O!Sag (so seductive)
Публикувано27.05.07 17:16



Гледам, колко много коли има по улиците, сигурно всички са милионери. Апотеоз на логиката, мацко.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор nufy (непознат )
Публикувано27.05.07 17:27



Да се отхвърля напълно симулацията е лесно но нереалистично.. Истинският мъж се възбужда мн повече от това да вижда как докарва жената до екстаз, отколкото от самото физическо удоволствие.. затова е хубаво понякога да прикриваме малките неуспехи, колкото да го поощряваме да се представя все по добре

А колкото и добра актриса да е една жена, трябва да си доста голям непукист за да не разбереш ако е постоянно неудовлетворена.. Да не говорим че когато жената достига до оргазъм така се разчуруликва след това, че е малко трудно да го сбъркаш поне аз така си мисля



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 17:31



улучвали ли са те в Г-то с член???????

А за временното прекьсване,то го правят щото повечето мьже немогат да правят текове един след друг без почивка



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 17:37



Всъщност на мене ми е ясно за какво го правят - едно да си удължат собственото удоволствие и второ, защото си мислят, че жената като прекъсват може и да стигне до края, но не са наясно милите. Всъщност мъжете разговарят ли с една жена как може да стигне до оргазъм или си карат яваш-яваш както си знаят и както предполагат, че на нея й е добре. Аз всъщност преди доста години за пръв път стигнах до вагинален оргазъм с мастурбация и оттогава разбрах, че мога да го изпитвам и какво е всъщност, та оттогава, вече зная какво да изисквам от един мъж, за да ме докара докрая, но като слушам тук процентите, мисля, че при повечето жени не е така.

Редактирано от Veronic на 27.05.07 17:39.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 17:48



аз лично никога не сьм се интерисувал изпитва ли тя оргазьм или не,аз сьм нямал сериозни че да ги питам,иначе си е излагане ко да кажа ти свьрши ли

Като иска пак начи и харесал секса



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 17:53



В отговор на:

Като иска пак начи и харесал секса




Изобщо не съм съгласна с тебе. Тя може да иска пак и въпреки всичко да не й е идеално с тебе. Абе, докато има такова мислене, ще има и жени, които никога не са усещали вагинален оргазъм. Не се заяждам, но предполагам, че доста мъже мислят като тебе. Грешката е в нас жените, че го допускаме и в тези, които симулират, за да имате такова самочувствие. Ако пет жени ти кажат, че не си ги довел до края и те зарежат, тогава ще се замислиш.

Редактирано от Veronic на 27.05.07 17:55.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 17:59



дедазнам не им е лесно да се разделят с мен,дали им харесва секса или не немога да кажа 100% явно имам нещо дет ги привлича,и да ми каже аз не стигнах до оргазьм много си прост аз ще и кажа-ти малоумна ли си да ми кажеш какво искаш,аз как ти казвам кво искам и те комадвам инак немож ме задоволиш.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано27.05.07 18:00



Както и - докато има такова мислене, че симулациите щадят мъжкото его и това, видиш ли, помагало, ще има и подобни разминавки, вървящи с незадоволености. Абсолютно сами сте си виновни.

Изходът - опознавате САМИ добре тялото, зоните, желанията си, научавате се САМИ как да стигате до райските порти, след което тактично помагате с напътствия - вербални и невербални - лавърите си.

Егоизъм ви трябва, момичета. И малко такт, разбира се.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Ghostwriter]  
Автор nufy (непознат )
Публикувано27.05.07 18:09



Абсолютно си е така

Па ако се попадне на по-бавно схващащ ученик по женолюбие, минаваш на следващия



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 18:44



Прав си, аз даже си мисля, че повечето жени много робски постъпват, не знам на какво се дължи, но искат само да накарат мъжа да се чувства добре, а себе си не гледат. Минават години докато се усетят. А някои не се усещат никога. Всъщност като не знае какво иска си абсолютно прав, че гледаш на тебе да ти е добре.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор MlAZMATlC (неизвестен)
Публикувано27.05.07 18:47



На мъжете им е през к..а за женския орагазъм.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: MlAZMATlC]  
Автор dalya_night (())
Публикувано27.05.07 18:48



не е вярно...


женския оргазъм хрантути мъжкото его



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.05.07 18:56



Липсата на влагалищен оргазъм, не означава липса на всякакъв оргазъм, това първо. И второ- това са щуротии.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор MlAZMATlC (неизвестен)
Публикувано27.05.07 19:00



приемам ама егото се подхранва само с думи като ми каже една жена че е свършила ми е напълно достатъчно а дали наистина е така дреме ми.



Тема Тва ...нови [re: dalya_night]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано27.05.07 19:00



не се отнася за истинските мъже. Тва са некви метросексуални лиготии.

Истинският мъж търси собствения си оргазъм, получава го, обръща се на другата страна и заспива с дискретни попръцквания



These smiling eyes are just a mirror for the sun

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 19:02



Че аз не съм твърдяла обратното за видовете оргазъм. И хич не са щуротии, докато има жени, които симулират оргазъм, ще има и мъже, които не могат да задоволят жена с влагалищен оргазъм, а ще има и такива жени, които са в състояние да го изпитат, но не знаят как.



Тема Отновонови [re: Veronic]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано27.05.07 21:35



...много ми хареса мнението ти - говори не просто за опит , а за осмислен опит. Присъединявам се към него, ако позволиш...



Ще добавя, че една част от мъжете остават " неопитни" защото не говори с тях, а стимулираме и така не ги научаваме... то си е и трудно, да бъде обяснено, признавам - особено на някои мъжки екземпляри направо е невъзможно и трябва сама да правя, каквото е необходимо, за да свърша.

Но принципно - ние жените малко споделяме ДЕТАЙЛИТЕ около личния си оргазъм, дори при продължителни връзки - особено като сме млади и влюбени - дали за да не засегнем нечие его, дали защото сами не сме сигурни как би трябвало да бъде и разчитаме на другия да знае повече.

Колкото до негативното влияние на стимулацията върху жената - има го... както в чисто физиологичен план / ставаш незадоволена като нимфоманка/ , така и в психологичен план / почваш да се съмняваш в себе си, във възможностите на партньора, дори във връзката си.../.
Говоря от личен опит, защото се е случвало да имам периоди на симулация...макар че след като минах 30-те ако симулирам повече от необходимото и се вживея в играта - накрая си получавам съвсем автентичен оргазъм... явно от викането и мръдкането на дупето...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 21:46



Има причини да симулираш и ако не ти се е наложило, не значи, че няма. Хубаво за теб.


Обаче ето една, според мен, добра причина да изсимулираш.
Първи стъпки, още не знаеш колко и как ще се напаснете, но имаш желание това да се случи и съответно искаш да положиш усилия и не искаш да го притесниш в началото. Симулираш ( не винаги и не всички, но се случва).
После нещата се случват и не се налага симулация.
Защо да не изсимулирам, ако това ще му помогне да се отпусне и да повярва, че ми е хубаво!
После е лесно.

Влюбена в теб

Редактирано от glupcho на 27.05.07 21:50.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 21:56



Ами, сигурно си права, но аз не съм попадала в такава ситуация и не съм добра актриса. Дори аз не бих си повярвала, камо ли някой друг.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 22:01



Е, не е трудно да ги убедиш.

Нищо , че повечето смятат, че ще разпознаят симулацията. Нека се радват.
И дано не ти се случва, щото макар и за един път...бе по- добре е да си е оргазъм.
Но ако наистина искам да видя, дали нещата ще се развият в добра посока, няма да ми мигне окото да го изсимулирам. Не винаги първият секс е онова, което ни се иска да е. Но често после става хубаво. Напсаване, това, онова.
Пак уточнявам- началният секс. Ако после се налага симулация...няма смисъл.
А, да забравих, ако си има някакъв проблем ( да не се впускам в подробности), може временната симулация да помогне.

Влюбена в теб

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 22:24



В смисъл fake it 'till you make it?
Аз някак предпочитам честните отношения.
Ако имам проблем и симулирам оргазъм, той как ще ми помогне или ще участва в решаването на проблема ми, ако не знае за него, понеже аз му замазвам очите, че всичко е наред?



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 22:30



Не ме разбра, щото и аз толкова го обясних.
Имах предвид ако той има проблем и се случи така, че не успее/не успея, заради неговото проблемно участие в секса, да получа желаното. Това са все пак специални случаи, не говорех за практика и уточних, мисля.
Ако аз имам проблем няма да симулирам нищо.
Дали сега се разбра?

Влюбена в теб



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 22:35



Сега се разбра :)
Ако ти имаш проблем, какво ще правиш?



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 22:54



Ако аз имам проблем.
Е, зависи от проблема.
Физически, емоционален, служебен, просто житейски.
Ако не говорим за първи секс с още начеваща връзка, а за нещо установено, няма да симулирам, даже може да откажа секс, макар че е малко вероятно, защото той ми помага да се отпусна и да мисля, работя, дейставам по-добре.
Но тогава няма и да има нужда да симулирам, защото човекът до мен ще ме познава, ще знае, че имам проблем и ако има секс, той ще е по-скоро нежно релаксиращ, отколкото гонещ оргазми на всяка цена.

Влюбена в теб



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано27.05.07 23:21



Уф, аз ли съм идиот, че не съм симулирала оргазми! Освен веднъж, щото ми писна да ме клати

Ми като не мога да свърша - не мога. Ебати! Кво ше му играя постановки...



Тема ти синови [re: Veronic]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано27.05.07 23:41



голяма ентусиастка


Ще имало...ама то има,винаги е имало и ще има и мъже и жени,за които секса е само в три минутното мушкане без предисловие.и би било абсолютно безмислено да ги обсъждаме тези.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано28.05.07 01:13



Според мен двата пола взаимно си изкривяват представите - кръгово. И не знам кое е яйцето и кое кокошката. Самата идея да се симулира оргазъм е изкривена дълбоко в същността си - поне за мен. Първо, защото в основата й стои вярването, че оргазмът трябва да се преследва на всяка цена - едва ли не оргазмът е целта на секса. А зад това пък на свой ред се крие представата за секса като вид механична взаимна мастурбация - един вид да се наебем, просто за да свършим (за да се отчетем, да заспим по-лесно и т.н.). И второ, защото симулирането предполага да възприемаме оргазма като вид "награда" за мъжа, трофей и медал, с който да си окичи егото - което е малко обидно. Или като "примамка" и средство да бъде задържан.

Или още по-лошо - като начин да се отървем от него (когато нещата се проточат), което е още по-обидно.

Та не знам къде са се объркали нещата и откъде тръгва цялата тази каша. Но вярвам, че ние взаимно се учим да бъдем мъже или жени. Лично за мен сексът е преди всичко заедност, сливане, близост - и ако усетя, че няма да е това, предпочитам изобщо да не го правя. Да, имала съм и несполучливи опити, и досадни мъже, които през 2 минути ме питат дали съм свършила - просто с времето съм се научила да не спя с такива и да ги разпознавам сравнително навреме. И предпочитам вместо да симулирам, да спя с мъже, с които да не ми се налага да го правя - нямам предвид "суперлюбовници", които ме смазват от оргазми, а такива, на които вниманието им да е приковано в мен самата и радостта, че сме заедно, а не в оргазма ми. Всъщност липсата на необходимост да симулирам е един от сигурните пътища към съвсем естествен и искрен оргазъм за мен.

Та идеята ми е, че мъжката представа не се изкривява самичка - изкривяват я жени, които симулират.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор Timewind (минаващ)
Публикувано28.05.07 01:59



Опитният мъж няма как да не разбере дали жената в леглото е изпитала оргазъм или не. Остави тия теории по филмите, че жената е неразгадаема и иска ли да излъже - ще излъже. Това са разни феминистки съждения. Жената е преди всичко човешко същество, така че не са й чужди каквито и да било слабости. А ако един мъж види, че жената в леглото симулира оргазъм той сам си избира дали да бъде с нея или не.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Timewind]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано28.05.07 02:08



Ако позволиш една малка корекция - способността на мъжа да "разгадава" жената е въпрос на проявен интерес, а не на опитност.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Лилит]  
Автор Timewind (минаващ)
Публикувано28.05.07 02:10



Приемам корекцията. По-скоро е въпрос и на двете - проявен интерес и опитност. Само с интерес не става обаче :)



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Timewind]  
Автор Melany22 ()
Публикувано28.05.07 02:23



Определено си прав, остава въпросът, дали той го възприема като личен неуспех или просто решава, че тази жена не е за него?



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Melany22]  
Автор Timewind (минаващ)
Публикувано28.05.07 02:27



Защо да е неуспех, след като това е негов личен избор дали да е с нея или не. Така както е неин избор дали да е с него или не. Ако тя не стига до оргазъм би могла да сподели с него, да се опитат да решат проблема, който може да е както в него, така и в нея. Но да симулира оргазъм. Защо? Това си е чиста лъжа.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Timewind]  
Автор Melany22 ()
Публикувано28.05.07 02:42



Аз не симулирам, но понякога мъжете го приемат лично, защото не винаги става...



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Melany22]  
Автор Timewind (минаващ)
Публикувано28.05.07 02:53



След като не симулираш, а той го приема лично, значи проблемът е в него.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Ghostwriter]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано28.05.07 03:45



Абсолютно да, една жена най-добре може сама да намери начините, по които достига до оргазъм. Но за тази цел първо трябва да не симулира. Най-първо обаче е да тя и той да не възприемат секса като средство за „свършване” (тука съм съгласна изцяло с Лилит).

Ако иска може да мастурбира с пръсти и вибратор, да го обкрачи и изчуква тя – без значение, да пробва всичко онова, което й доставя удоволствие – оргазмът сам ще си дойде. Първият ми вагинален оргазъм наистина беше заслуга на партньора ми, но не толкова заради секса му, колкото заради това, че с него се почувствах абсолютно свободна, беше ме откъртил всякак, правех каквото си исках... Това с половината ми партньори не съм го имала, но не защото всичките са били дебили, а защото и аз не съм го поискала от тях, не съм ги „упътила”.
Сексът сигурно е едно от малкото неща, при които пътят до резултата е равен на удоволствие... грехота е човек да се лиши от това заради няколко контракции, които може да получи и изцяло сам/а

Обаче не можеш да отречеш че за повечето мъже, на които не им е все едно дали жената получава оргазъм, той е проблем ако липсва. За тези, които мерят мъжествеността си със „свършването й”; както и за мъжете, които не изпитват удоволствие от самия акт, ако са свършили без тя да получи оргазъм. Аз не съм симулирала досега, но съм била изкушавана при отчаяния поглед в очите му например и предългото чукане за да свърша. Единственото, което ме спира, е не че ще му създам грешна представа за женския оргазъм (не съм мислила за женския, а само за моя личен), а това че не искам да си въобрази, че със свършването се изчерпват възможностите за качествен секс за мен и за него и че като не свърша, сексът не е бил хубав. Нямам нужда от жив вибратор.
Еднакво зле ми действа ако съсредоточено очаква оргазма ми и ако изобщо не му дреме ще свърша ли.

Изкривяването на представите е кръгово, все пак съгласи се, че една жена не би лъгала, ако изобщо не й се е налагало. Има някаква патриархална и архаична нотка в симулирането – и при кратките връзки (където резултатът би следвало да е водещ, пак се симулира, включително и при уан-найт стендовете), и при дълготрайните (където пък се хаби много повече енергия в симулиране вместо в самоопознаване и опознаване на партньора), жената реагира както се е очаквало – мачото само я докосва и тя свършва. Неговата сила е неоспорима (и недоказуема ;-) и най-вече той има водещата роля в секса. Край, повече не се коментира, то просто няма какво да се коментира. За много мъже липсата на оргазъм се свързва с несправяне със секса и е вярно, че е възможно да сменят партньорката си заради с някоя по-оргазмена, ти как мислиш?

Мъжете не познават добре женския оргазъм, ама то и много от жените не си го знаят. За него трябва да се говори, обаче не феминистично (наа, видяхте ли сега че не получаваме оргазми с вас), а с разбиране и желание и... секс



Rock me Amadeus

Редактирано от Salem на 28.05.07 03:54.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.05.07 08:04



Добре, де, сутрин съм по-писмовна.
1.Исках да кажа, че това, че 80% от жените не изпитвали никога вагинален оргазъм, не означава, че те въобще не изпитват оргазъм, т.е. не означава, че на всички тях им се налага да симулират, защото те си изпитват оргазъм, макар и не вагинален.
2. Дори и никакъв да не изпитват, съвсем не е сигурно, че симулират. Според мен една жена, която не изпитва оргазъм, просто не се интересува от този факт или защото сексът я задоволява и без оргазъм, или защото сексът просто не и е сред приоритетите. Такава силно ме съмнява да положи усилия да симулира, тъй като хич не я интересува кой как ще я възприеме.
3. Жените, които са в състояние да изпитат оргазъм, се научават как да го изпитват съвсем естествено. А мъжете, които не са се научили да предизвикват удоволствие... ми, те просто си го не могат това и нямат желание да се научат. Ако имаха- книжки бол, интернет също, щяха да се образоват. Това, че жените им симулират, те може и да не го усещат, ако не се задълбочават много в усещанията им. Па, най-после, може и изобщо да не знаят какво е оргазъм и като се загърчи жената в симулации да викат доктор да я лекува от епилепсия.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.05.07 08:12



На мене лично ми се е случвало да ми дават пример как еди си коя си е свършвала за 2.5 минути На мен пък ми се е случвало да свърша горе-долу за толкова време при подходяща стимулация преди това, така че отново вадиш погрешно заключение, защото се основаваш само на собствен опит.


ример как еди си коя си е свършвала за 2.5 минути, но аз си знам, че за да е така е симулация, трябват си поне 10-15 минути за това. Освен това, мъжът трябва да знае посоката на G-точката, за да осъществава триенето точно там Да, ама има и жени, на които или въпросната точка не се намира там, където е на всички, или пък си имат други точки, така че полезното знание за това къде е локализирана въпросната точка, може и да не помогне.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано28.05.07 08:40



При подходяща стимулация и след кратко въздържание е възможно да стигнеш за 2.5 минути, да, не отричам, но не винаги се получава така. Така че, един мъж да го приема това като критерий за дължина на акта, за да стигне жената до оргазъм е абсурдно. Но при такава продължителност на акта, някои мъже са абсолютно убедени, че жената може да достигне винаги до оргазъм, точно защото някоя жена преди това е симулирала оргазъм. Ето това е във вреда към последващите му партньорки. Той не прави опит да се усъвършенства, а приема симулантката за критерий, това имам предвид.
G-точката си е известна и си е медицински обоснована, това, че има и други точки си е само плюс.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано28.05.07 11:30



Не би следвало и не мисля, че трябва да си търсим оправдания.


Жени - разни.
Ако си пич, ще разбереш твоята настояща партньорка какво харесва, а няма да гледаш предишните какво и как са правили. Всеки човек си е отделна работа.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Salem]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано28.05.07 20:19



ВИЕ САМИ СТЕ СИ ВИНОВНИ.На мен ми е под достоинството да питам жена дали е свьршила примерно,ако се е кефила пак ще се ебем ако и аз искам........ако не не,боли ма гьза,понеже знам че има много симулаторки и необрьщам внимание дали е симулирала или не,не ме вьлнува,аз цял живот си знам винаги да правя секс с всичките му производни докато жената некаже стига немога повече,тогава е края на любовната вечер за мен,и все едно жената казва '''''''''''''''далис ьм свьршила или не само аз си знам,каквото можеше направи,това че аз не си гледам интереса си е мои проблем''''''''''''''''''''''''''''''аз винаги казвам какво искам за да се накефя на секса и го получавам,така след секс аз винаги сьм задоволен,е понякога не сьм свьршвал,а жената неможе повече и тогава отивам да си прасна една чекия,ама то е рядко това,а това че вие мьлчите и си траите то си е за вас бе,вии губите,кажи така и така пиле сега виж мене какво ме кефи,аз така и така свьршвам имам нужда от това,просто сьм такава,АМА КЬДЕ Е ПРИЧИНАТА ДА МЬЛЧИТЕ-повечето жени не приемат секса като вид забавление и удоволствие за двама, а като РАЗПЛАТАААААААААААААААААААААААААААААААА

Стоите си без оргазми кат мьлчите,аз няма да ва питам никога,трябва човек да израстне умствено пьрво за да може да изпитва кеф от секса............ко да говоря повече аман



Тема след като жените НЕ искат да получат оргазъм,вагиннови [re: Veronic]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано28.05.07 21:48



АНЕЛЕН,що нъжете да са виновни?
ова,да ви кажа, деац мои, е втория (но само по време) мит след този за размера.Поняли



"наистина е добре да работиш за пари. Но още по-добре е парите да работят за теб"....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.