Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 19:02



Че аз не съм твърдяла обратното за видовете оргазъм. И хич не са щуротии, докато има жени, които симулират оргазъм, ще има и мъже, които не могат да задоволят жена с влагалищен оргазъм, а ще има и такива жени, които са в състояние да го изпитат, но не знаят как.



Тема Отновонови [re: Veronic]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано27.05.07 21:35



...много ми хареса мнението ти - говори не просто за опит , а за осмислен опит. Присъединявам се към него, ако позволиш...



Ще добавя, че една част от мъжете остават " неопитни" защото не говори с тях, а стимулираме и така не ги научаваме... то си е и трудно, да бъде обяснено, признавам - особено на някои мъжки екземпляри направо е невъзможно и трябва сама да правя, каквото е необходимо, за да свърша.

Но принципно - ние жените малко споделяме ДЕТАЙЛИТЕ около личния си оргазъм, дори при продължителни връзки - особено като сме млади и влюбени - дали за да не засегнем нечие его, дали защото сами не сме сигурни как би трябвало да бъде и разчитаме на другия да знае повече.

Колкото до негативното влияние на стимулацията върху жената - има го... както в чисто физиологичен план / ставаш незадоволена като нимфоманка/ , така и в психологичен план / почваш да се съмняваш в себе си, във възможностите на партньора, дори във връзката си.../.
Говоря от личен опит, защото се е случвало да имам периоди на симулация...макар че след като минах 30-те ако симулирам повече от необходимото и се вживея в играта - накрая си получавам съвсем автентичен оргазъм... явно от викането и мръдкането на дупето...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 21:46



Има причини да симулираш и ако не ти се е наложило, не значи, че няма. Хубаво за теб.


Обаче ето една, според мен, добра причина да изсимулираш.
Първи стъпки, още не знаеш колко и как ще се напаснете, но имаш желание това да се случи и съответно искаш да положиш усилия и не искаш да го притесниш в началото. Симулираш ( не винаги и не всички, но се случва).
После нещата се случват и не се налага симулация.
Защо да не изсимулирам, ако това ще му помогне да се отпусне и да повярва, че ми е хубаво!
После е лесно.

Влюбена в теб

Редактирано от glupcho на 27.05.07 21:50.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 21:56



Ами, сигурно си права, но аз не съм попадала в такава ситуация и не съм добра актриса. Дори аз не бих си повярвала, камо ли някой друг.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 22:01



Е, не е трудно да ги убедиш.

Нищо , че повечето смятат, че ще разпознаят симулацията. Нека се радват.
И дано не ти се случва, щото макар и за един път...бе по- добре е да си е оргазъм.
Но ако наистина искам да видя, дали нещата ще се развият в добра посока, няма да ми мигне окото да го изсимулирам. Не винаги първият секс е онова, което ни се иска да е. Но често после става хубаво. Напсаване, това, онова.
Пак уточнявам- началният секс. Ако после се налага симулация...няма смисъл.
А, да забравих, ако си има някакъв проблем ( да не се впускам в подробности), може временната симулация да помогне.

Влюбена в теб

Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 22:24



В смисъл fake it 'till you make it?
Аз някак предпочитам честните отношения.
Ако имам проблем и симулирам оргазъм, той как ще ми помогне или ще участва в решаването на проблема ми, ако не знае за него, понеже аз му замазвам очите, че всичко е наред?



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 22:30



Не ме разбра, щото и аз толкова го обясних.
Имах предвид ако той има проблем и се случи така, че не успее/не успея, заради неговото проблемно участие в секса, да получа желаното. Това са все пак специални случаи, не говорех за практика и уточних, мисля.
Ако аз имам проблем няма да симулирам нищо.
Дали сега се разбра?

Влюбена в теб



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор la_luna (yoga)
Публикувано27.05.07 22:35



Сега се разбра :)
Ако ти имаш проблем, какво ще правиш?



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: la_luna]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано27.05.07 22:54



Ако аз имам проблем.
Е, зависи от проблема.
Физически, емоционален, служебен, просто житейски.
Ако не говорим за първи секс с още начеваща връзка, а за нещо установено, няма да симулирам, даже може да откажа секс, макар че е малко вероятно, защото той ми помага да се отпусна и да мисля, работя, дейставам по-добре.
Но тогава няма и да има нужда да симулирам, защото човекът до мен ще ме познава, ще знае, че имам проблем и ако има секс, той ще е по-скоро нежно релаксиращ, отколкото гонещ оргазми на всяка цена.

Влюбена в теб



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: glupcho]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано27.05.07 23:21



Уф, аз ли съм идиот, че не съм симулирала оргазми! Освен веднъж, щото ми писна да ме клати

Ми като не мога да свърша - не мога. Ебати! Кво ше му играя постановки...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.