Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 17:53



В отговор на:

Като иска пак начи и харесал секса




Изобщо не съм съгласна с тебе. Тя може да иска пак и въпреки всичко да не й е идеално с тебе. Абе, докато има такова мислене, ще има и жени, които никога не са усещали вагинален оргазъм. Не се заяждам, но предполагам, че доста мъже мислят като тебе. Грешката е в нас жените, че го допускаме и в тези, които симулират, за да имате такова самочувствие. Ако пет жени ти кажат, че не си ги довел до края и те зарежат, тогава ще се замислиш.

Редактирано от Veronic на 27.05.07 17:55.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано27.05.07 17:59



дедазнам не им е лесно да се разделят с мен,дали им харесва секса или не немога да кажа 100% явно имам нещо дет ги привлича,и да ми каже аз не стигнах до оргазьм много си прост аз ще и кажа-ти малоумна ли си да ми кажеш какво искаш,аз как ти казвам кво искам и те комадвам инак немож ме задоволиш.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано27.05.07 18:00



Както и - докато има такова мислене, че симулациите щадят мъжкото его и това, видиш ли, помагало, ще има и подобни разминавки, вървящи с незадоволености. Абсолютно сами сте си виновни.

Изходът - опознавате САМИ добре тялото, зоните, желанията си, научавате се САМИ как да стигате до райските порти, след което тактично помагате с напътствия - вербални и невербални - лавърите си.

Егоизъм ви трябва, момичета. И малко такт, разбира се.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Ghostwriter]  
Автор nufy (непознат )
Публикувано27.05.07 18:09



Абсолютно си е така

Па ако се попадне на по-бавно схващащ ученик по женолюбие, минаваш на следващия



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: donPablo]  
Автор Veronic (belle)
Публикувано27.05.07 18:44



Прав си, аз даже си мисля, че повечето жени много робски постъпват, не знам на какво се дължи, но искат само да накарат мъжа да се чувства добре, а себе си не гледат. Минават години докато се усетят. А някои не се усещат никога. Всъщност като не знае какво иска си абсолютно прав, че гледаш на тебе да ти е добре.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор MlAZMATlC (неизвестен)
Публикувано27.05.07 18:47



На мъжете им е през к..а за женския орагазъм.



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: MlAZMATlC]  
Автор dalya_night (())
Публикувано27.05.07 18:48



не е вярно...


женския оргазъм хрантути мъжкото его



Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: Veronic]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.05.07 18:56



Липсата на влагалищен оргазъм, не означава липса на всякакъв оргазъм, това първо. И второ- това са щуротии.





Тема Re: Изкривява ли се представата на мъжетенови [re: dalya_night]  
Автор MlAZMATlC (неизвестен)
Публикувано27.05.07 19:00



приемам ама егото се подхранва само с думи като ми каже една жена че е свършила ми е напълно достатъчно а дали наистина е така дреме ми.



Тема Тва ...нови [re: dalya_night]  
Автор Masklin (ном)
Публикувано27.05.07 19:00



не се отнася за истинските мъже. Тва са некви метросексуални лиготии.

Истинският мъж търси собствения си оргазъм, получава го, обръща се на другата страна и заспива с дискретни попръцквания



These smiling eyes are just a mirror for the sun


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.