Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сините сливи за червени, когато са зеленинови  
Автор troublemaker_71 (Революция)
Публикувано24.05.07 22:53



Извинявайте за заглавието, но толкова ми е културството (честит празник), аз съм безграмотна и в момента само това ми дойде наум



Обаче въпросът ми е сериозен

Искам мъжете да ми отговорят какво в днешно време ги кара да се чувстват мъже?
Не желая темата ми да се превръща в урок по четкане на Мъжкото Его, нито да е повод да се повдигат отново темите за изкривената еманципация и мъжкия путьовизъм .

Просто наистина ме интересува кое е това , в което в края на деня кара мъжете да се чувстват добре в собствената си кожа .





Редактирано от troublemaker_71 на 24.05.07 22:54.



Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: troublemaker_71]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано24.05.07 22:56



Определено парите, знанията и външния вид.

и качествените жени преди тези неща най-вече.





Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: troublemaker_71]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано24.05.07 23:17



В отговор на:

Просто наистина ме интересува кое е това , в което в края на деня кара мъжете да се чувстват добре в собствената си кожа



Физиологията
Майката природа ма е напривила мъШ и не само в края, но и в началото на деня се чуФствам мъШ.



Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: troublemaker_71]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано24.05.07 23:21



nai vajnoto neshto za edin muj sa parite,koito otreche luje!!!!!!!!!!!!!!!!
2.dali ti stava pishkata
3.vunshen vid

otdaleche i s hliab,nikoga s lukanka



Тема мДАМнови [re: troublemaker_71]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.05.07 00:49



по мои наблюдения

1.Добре свършената и ползотворна работа през деня в бюрото/офиса/строежа/гаража и прочее работни места(от което идват и книтите)
2.Нова забърсана мацка...или просто мацка
3.Успех в работата,или някакво признание...



Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: troublemaker_71]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано25.05.07 13:49



Конвенционално(или като един от всички):

се чувствам в кожата си,когато върша всякакви неща, които просто трябва да се свършат и точка.Без да се разсъждава излишно ,без да се философства много ,без да е интересно или забавно,без лигавници и без публика...Не за друго ,а защото мога да разчитам единствено и само на себе си и щото се познавам най-добре и знам ,че просто няма как да се излъжа...

Национално(или като един нацията):

ме радват едни такива фини, топли , овално набиващи се в очи доказателства ,че само и единствено Тук мога да си налеея в чаша от кафе
ухаещи на водорасли две малки капки от черното море..и после за вкус и аромат да
сложа две щипки момина сълза и ален мак и накрая ,за да го докарам на образ и на цвят-да рабъркам тъмен лешник в горчив пелин и черен шоколад в някакъв безумен кръговрат..
Нали тук,няма да казвам ,това ,което не ме радва и какви коктейли мога да си разбъркам тогава в ‘чашата’...


Лично(или по хоризонталата на времето):

Чувствал съм се остро по’вертикалЪТ’ поедно или друго време ,един или друг период ,винаги когато съм притежалвал всички авторски права върху това ,

=да се хиля самодоволно и идиотски на света с бутилка ефтина бира в ръка
=или да седна някъде прашен,мръсен и зъл и да се ‘ядосвам’ по най-дивия и мазохистичен начин на живота
=или да твърдя ,че съдбата има уста и аз мога да я предизвиквам доста ефтино и доста ковенционално
=или да намачкам ‘женското дупе’ във формата на сърце с едни ,двете си голи ръце и да се после невинно да се ‘измъча’ да видя на какво прилича ‘любовта’
=или да се обръсна гладко ,да си наплискам лицето с пълни шепи’миризма’ ,да си погледна късоподстриганата мутра в огледалото за довиждане и да запраша някъде на майната си да си търся щастието по широкия бял свят
=или да търся некви разумни решения в ситуации на сковаващ животински ужас с омекнали колена и бръсначи в стомаха





ПП
Така зададен ,въпросът се нуждае от малко предварителен превод,щото аха
и за малко да взема с’ превишена’ завоя,дето влиза в широкия равен път ,на който занците са с цици ,а настилката е осеяна с не добре запълнени дупки.После пък за малко да се лъзна надолу по неква козя пътека към върха на колкото незнайна ,толкоз и героична мъжка голгота...

Сега като се замислих малко ,това "днешно време' много ми се наби на очи ..
Веднъж ми прозвучава като

"Сега за мъжете вече не е достатъчно да се раждат такива ,ами трябва да полагат и допълнителни усилия да бъдата такива "

веднъж пък като:

"Понеже сегашният модерен,пробивен ,конКУРентно способен и оцеляващ, и всякакъв модел на мъжко поведение предполага ,че Мъжът оставя всичкия си тестостерон омазан като следи то гол охлюв по офисите на работното си място,би следевало,че поне два пъти седмично ,трябва да ходи на психиналитичка и да си вдъхва увереност и КУРаж,докато се чуди как аджаба трябва да повдигне вола и да си заголи кожата на 'телето'

или пък като:
"Понеже сегашните мъже вече са генно модифицирани (тези които не са ща ги клонираме),и се раждат навместо с дърво ,с ашладисана слива,то какво трябва да направят те ,че да се върната назад към природата си?'

И не знам ,как да го интерпретирам точно ,да не говорим ,че всеки опит ме отхвърля в съвсем различна параноична плоскост,дето почват да ме сърбят пръстите много
та затва оставям това,дето го написах първоначално




ааа,забравих да кажа ,че ако някой ,който прочете това изпита желание...
да дойде лично да ма издуха
(може и по телефона)









Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: troublemaker_71]  
Автор REVELATOR (st.)
Публикувано25.05.07 17:11



Когато съм направил това,което само аз го мога :) Или когато видя,че пак съм победил,че нямам нищо за губене,че съм господар на живота си,на мотора,в колата,когато забърша някоя нова мацка,ама само ако е нова де,че мога да направя каквото искам и когато поискам


Иначе мъжката работа най-добре може да те накара да се почувстваш мъж.

http://vbox7.com/play:b8772df7

Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: Gomorrah]  
Автор dalya_night (())
Публикувано25.05.07 17:19



ти си от зелените калинки с жълтите точки, ами поне кажи кое преобладава от параноичните плоскости ?


кротка съм по повод последното ти редче , щот ти нямам телефона , разбира се

Редактирано от dalya_night на 25.05.07 17:19.



Тема Re: Сините сливи за червени, когато са зеленинови [re: troublemaker_71]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано25.05.07 17:29



Ми четох и чуждите мнения и срам несрам - банално и аз да се изразя. Наистина въпросът за кинтите е актуален, щото те карат да се чувстваш не мъж, а човешки. За второ място се бият успехите през деня и Принцесата :). Това си е нещо като света троица - ако едното куца, макар другите две да са налице, цялата работа се скапва



Тема мнооооого секси!нови [re: Gomorrah]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано25.05.07 17:56



ей тез редове -

"=или да се обръсна гладко ,да си наплискам лицето с пълни шепи’миризма’ ,да си погледна късоподстриганата мутра в огледалото за довиждане и да запраша някъде на майната си да си търся щастието по широкия бял свят
=или да търся некви разумни решения в ситуации на сковаващ животински ужас с омекнали колена и бръсначи в стомаха"

предизвикаха в мен остро желание да си разпусна косите, да метна на гръб раницата с три-четири книги на джек лондон в нея (задължително"мартин идън") и да отида да потърся рокерска бригада или пънк-банда (или в най-лошия случай писател-бунтар с тежко детство) за изчукване . много секси беше, thank you, people!



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.