Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да ви попитам ...нови  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано24.05.07 01:10



... докато повечето си стягате багажите да ми ходите по почивки

/ аз съм въздържател - тъпаците от университета са ми насрочили изпит на 25ти/, неприятно/отчайващо/обидно ли е за един мъж да му бъде обяснено много фино, възпитано и елегантно с аргументи, че не струва за любовник? И чуденка ли би била ако въпросният не се обади? А след време като стане засечка в бара недоумяващо да попита: "Къде се загуби?! Никаква те няма! Жива ли си? Какво, по дяволите, става с теб!"



Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано24.05.07 01:17



Не е обидно, само малко префънцунено, ако не ви съвпаднат темпераментите и техническите настройки, да обявиш на някого че не струва за любовник )

Rock me Amadeus


Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Salem]  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано24.05.07 01:24



Знам, че е идиотско /за първи път ми се случва да си отворя устата, а не да действам в подобряване/, но изкипях от толкова ненормално скапан секс!


Друг път си казвам, че е нормално и естествено да не съвпаднат парченцата /както и той сам се изрази/, но същият този пенисоносител много ме ядоса и всичко си му казах!
Питам се как разсъждава един мъж - дали ще се надъха да е по- или ще махне с ръка!



Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано24.05.07 01:33



Предполагам, че ако и ти не си му харесала, едва ли ще се юрне да ти се доказва. В обратния случай познавам доста рицари на загубени каузи, ама те няма да си признаят.
Пък някои и се научават.

Правилото е да не приемат, че евентуално може да не са добри и трябва да се учат, а да се метнат на първата кака, която ще "докарват" до би-три-мулти-всекви оргазми )

Надъхването не е полов белег, а личностен - някои се нахъсват при неуспех - да се докажат, други при стимулиране - да продължат.

Rock me Amadeus

Редактирано от Salem на 24.05.07 01:35.



Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Salem]  
Автор Cлaдka_лимoнka (тоник)
Публикувано24.05.07 01:45



Не ми се щеше да навлизам в подробности, но след няколко реплики от негова страна "Естествено, че ще опитаме пак, нали? Кога? Кога ще си свободна?" и т.н. го парирах и отговорих, че ще му се обадя някой път!


Иначе е много тежък въпросният тип, по-възрастен е, а бе не знам..
Сега изпадам в размисли дали пък като се завърне от чужбината да не му пусна пак, щото е пич по принцип и любопитен и интересен човек, или пък да спра да отговарям на смс-ите му, които запуска наскоро! Но не ми е това темата, питам си друго! Благодаря ти за отговора!



Тема Добре, де, а ти какво очакваш?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.05.07 08:06



Да ревне? Да се самоубие? Да ти се обажда през ден с молба за поправка?

Ми, съвсем нормална реакция. Не се е получило, няма смисъл да пробва отново и той се прави, че нищо не е станало. И то наистина не е станало.



Тема Обикновено не коментирам подобнинови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Дъpтo Циничнo Koпeлe (А стига бе! )
Публикувано24.05.07 09:40



теми, но на теб ще опитам да отговоря щот си пич.

Принципно не е много гот да кажеш на някого, че е калпав, хеле пък в кревата. Хората са особено чувствителни на тая тема. И аз съм попадал на жени, които за мен не са стрували, но пък за други може да са фурии. Вероятно и аз не съм бил подходящ за някоя. Но място за паника няма. Свят широк, избор голям. А може и да не се е получило по 1001 причини. Номерът е имаш ли мерак и желание пак да се пробваш.
И не е чуденка да не се обади. И пак възможни причини 1001 - засегнала си го, засрамил се е, дремело му е, пукало му е на капата и кво ли не. А като те види в бара, що пък да не опита пак един бърз секс релакс? Вероятността да скочиш в тигана е 50:50,
т.е или ще се навиеш или не.
Ама ако той не пита няма как да разбере, нали?
Пък що се отнася до надъхването, зависи дали иска нещо повече или не. Аз лично ако гоня нещо повече от едното чукане, ще се пробвам отново, иначе от къв зор да се натискам? Само за да си взема поправителния и да ме отбележиш в тефтерчето като добър ебач ли? Ами не си струва. Както по-горе споменах, пазар голям.
Макар да има и мазохисти де, дето сън няма да ги лови, че някой/я си им казал/а, че не ги бива в креватната гимнастика. Ама те са отделна супа.

=====================================
По-добре телеПАТКА, отколкото ТЕЛЕпатка.

Редактирано от Дъpтo Циничнo Koпeлe на 24.05.07 12:44.



Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Papa Johns (лидер)
Публикувано24.05.07 10:00



Дай малко подробности де,да разберем къде му е слабото място и какво му куца в секса според теб.За да можем да избегнем подобни евентуални грешки и ние. На мен ми е много по интересно от какво точно не си доволна,отколкото дали това или онова било вазпитано...Винаги можеш да измислиш нещо за да се оправдаеш да не правите секс с това няма проблеми според мен.





Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Kotaranko (хулиганко)
Публикувано24.05.07 12:39



Можело е само да го отрежеш елегантно, но сигурно те е изнервил за да му кажеш нещо подобно



Сладолед N=5

Тема Re: Да ви попитам ...нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор donPablo (el padrino)
Публикувано24.05.07 13:11



kaji go na men i nai mnogo nasmeshka da poluchish

Nikoga ne sum chuval i malki nameci po moi adres,no i da chuia niakoga, samo bih konstatiral che jenata e oburkana psihologicheski,nemoj da se obidia ot takava konstatacia zashtoto sum imal dostatuchno jeni i nikoia ne sa e oplakala

otdaleche i s hliab,nikoga s lukanka


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.