Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: 0 кмнови [re: Timewind]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано28.05.07 10:26



Моето също не беше само секс, но дори и да беше, пак нямаше да ме мързи за да получа качествен секс, какво са триста км

Не мога да си представя толкова да те мързи за нещо важно, че дори и от вас да не излезнеш.

Rock me Amadeus

Тема Re: Дължината в кмнови [re: impulce]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано28.05.07 10:28



А разстоянието в крайна сметка натакова ли връзката?



Rock me Amadeus

Тема Re: Дължината в кмнови [re: Salem]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано28.05.07 10:33



Не, натаковахме я ние и то много качествено, но то помогна много. Оттогава като чуя, че разстоянието нямало значение и любовта граници нямала - и се усмихвам пожелателно.


Истината е, че разстоянието пречи.
Не, че не го минавах ката ден, с неплатени отпуски, по тренове, по фтобуси в най - върла зима (веднъж палтото ми беше се допряло до стъклото и от конденс и студ, когато трябваше да сляза...се оказа че е залепнало отвътре и не мога да го отлепя от шибания бус) и други все такива..но имах вдъхновение.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Дължината в кмнови [re: impulce]  
Автор Salem (Нега)
Публикувано28.05.07 10:43



В периодите, когато ми се събира интензивно пътуване, се шегувам, че не се чувствам вкъщи нито там, нито тука, а в автобуса (или колата), защото от всяко едно място винаги трябва да тръгвам, а по пътя са очакванията ми....


Но, разстоянието - освен ако страстта ти не се пали от драматични фонове на всяка цена - има значение.

Това със залепването в автобуса много ме развълнува, сигурно ще я помня тази описана картинка винаги :)

Rock me Amadeus

Тема Re: Дължината в кмнови [re: Salem]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано28.05.07 10:49



Обожавам да пътувам, а когато е било заради любов - е било още по - вълнуващо. Реалността е, обаче, че в един момент човек се изтощава и нещата се променят, без да се усети и без да го иска.
Защото Радините вълнения на път са много силни, но в един момент виждаш, че, когато някой трябва да е до теб...него просто го няма, има само етикет, че някъде на 500 километра някой те чака. Нищо повече - няма присъствие (и за хубаво, и за лошо), няма "заедно".
Да, това беше преди много време, но и аз го помня още. Просто палтото беше замръзнало за стъклото.


Много време мина от тогава...сега се присетих...ей какво ли не прави човек за любов...

Време е за...трапчинки

Тема Re: Дължината в кмнови [re: impulce]  
Автор dalya_night (())
Публикувано28.05.07 11:05



не преминава любовта и страстта-просто цената* , която сме склонни да и заплатим става непосилна...



цената* във всяко измерение



Тема Re: Дължината в кмнови [re: dalya_night]  
Автор impulce (тик - так)
Публикувано28.05.07 11:09



Мда.
Макар, че според мен - освен цената...и те самите търпят промени и не е изключено да си отидат.

Също тъй закономерно, както и са се появили.

Време е за...трапчинки

Тема Re: Дължината в кмнови [re: Salem]  
Автор Изeт (Hemepy)
Публикувано28.05.07 11:28



Връзка от разстояние е възможна до време, ако не се превърне във връзка без разстояние. Такава връзка ако я съсипва нещо не е разстоянието а парите и дали човек разполага с времето си както си иска. Има ли човек пари и време може да направи връзка от разстояние във връзка без разстояние. Тия два фактора проблем ли са на човек разстояние между два квартала в двата края на града може да развали връзка

Заради секс само не се мърдам и на 2 км..



Тема Re: Дължината в кмнови [re: Salem]  
Автор karea ()
Публикувано02.06.07 15:26



2-3 километра, но как!


Закъснявах за среща и се наложи да потичам доста. Мъжът си глътна езика, като ме видя как се набирам по улицата. Толкова се шашна, че едва успя заеквайки да промълви, че никоя жена не била тичала така за него, а десетина минути по-късно извърши огромна глупост- прескочи оградата на една къща, за да ми откъсне цвете от градината, милия... не видя, че там две двойки пенсионери си пиеха следобедния чай. Разбрахме се без полиция в крайна сметка.





Тема Re: Дължината в кмнови [re: Salem]  
Автор Slona_sf (касичка)
Публикувано02.06.07 15:31



егати кефа! търся си къща.



Разкажи за мен....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.