Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Влагалището...нови  
Автор V. ()
Публикувано11.05.07 07:01



Здравейте,
искам да питам има ли някакъв шанс след две раждания отново да имам нормално на ширина влагалище?
Правя Кегели всеки ден, но започвам да се отчайвам вече.



Тема Re: Влагалището...нови [re: V.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.05.07 07:04



Сигурна ли си, че нямаш смъкване на матката? Иначе би трябвало да се възстановиш, макар че зависи според мен и от това дали си била твърде много шита при раждането, ама не съм специалист, та не смея много да твърдя.





Тема Re: Влагалището...нови [re: V.]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано11.05.07 08:43



Смятам, че и след повече от две раждания е възможно, особено ако нямаш особено тежки разкъсвания и шевове. Ако е така, може да се наложи пластика, консултирай се със специалист.
Продължавай с Кегел-упражненията, те поне могат да се правят по всяко време и на всяко място и внимавай да ги изпълняваш правилно. От колко време ги правиш? Упорствай, резултат не може да няма.



Тема Re: Влагалището...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор V. ()
Публикувано11.05.07 09:32



Може и да имам смъкване, не знам.



Тема Re: Влагалището...нови [re: paзбиpaм]  
Автор V. ()
Публикувано11.05.07 09:38



Пластика мисля, че не правят само за стесняване.
А иначе упражненията ги правя от както родих, месец и половина почти вече.
Наистина, твърде скоро е, но като гледам дори и минимално подобрение няма, затова съм така отчаяна.
Чувствам се зле, дори започвам да придобивам психическа бариера към секса.



Тема Re: Влагалището...нови [re: V.]  
Автор paзбиpaм (откачалка)
Публикувано11.05.07 09:49



Пластика само за стесняване правят срещу пари, за пари правят какви ли не изгъзици. За пари правят секцио в 7-я месец, за пари подрязват малки срамни устни, за да им намалят размера и какво ли още не. Аз имах предвид нарушена стена на вагината или зле зарасли шевове там или отвън – такива неща.
Не бързай, ти си родила твърде скоро и вече се шашкаш. Продължавай с Кегела, вероятно проблемът ти е само в главата. Откъде изобщо знаеш, че не си като преди, някой ти го каза, или си чувала градско-селски легенди по въпроса?



Тема Re: Влагалището...нови [re: paзбиpaм]  
Автор V. ()
Публикувано11.05.07 10:24



Усещам го


А и като споделям с мъжа ми, той ме успокоява, че не може до вчера да съм била със счупен и гипсиран крак, а от днес да искам да тичам /егати примера ми даде, но тва е/. Да си дам време, и подобни. Явно и той го усеща.



Тема Re: Влагалището...нови [re: V.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано11.05.07 11:00



месец и половина е нищо-костите на таза ти / мключително и на малкия таз/ се прибират до 6 месеца след раждането-упражненията помагат , не се отчайвай и не се фокусирай особенно върху това-ще си образуваш проблем там където не си го имала....


успех



Тема Re: Влагалището...нови [re: V.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.05.07 11:14



Споко, бе, месец и половина са нищо. Аз поне си спомням за такива проблеми най-малко половин година след раждането. То, вярно че и моето раждане не беше средностатистическо, но и ти много бързаш.





Тема Ами, не е лошо да провериш и тованови [re: V.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.05.07 11:19



щото може и такъв проблем да се появи. При всички положения не пречи да си заздравиш коремните мускули, щото доколкото ми е ясно, те поддържат матката и останалите джвъчки из корема. Освен това не пречи да правиш по една свещ отвреме навреме. Ако не друго, поне мозъка ще си оросиш, но и за такива проблеми съм чувала, че не е лошо. И най-вече, както всички са ти казали, не си създавай проблем в главата, щото нищо ненормално не ти се е случило.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.