Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема идеалната жена е...нови  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.07 08:15



като чета последните теми, в мен се заформя един образ, към който задължително трябва да се стремя, за да имам успех сред мъжкото народонаселение и да не минавам за "грозна, комплексирана и недоклатена феминистка", каквато аз всъщност съм. та идеалната секс-партньорка, според имплицитните внушения от клубарите, е:

- няма цикъл, не се поти, не ходи до тоалетната, не пърди.
- няма никъде нито един косъм по тялото
- когато й кажат "ей, маце ша та скъсам", се усмихва широко, отвръща: "ти си манна небесна и дар от боговете" ляга, вдига си полата и очаква на место да я онодят.
- никога не се оплаква от мъжете. ако се оплаква е "преебана курва и не-знам-си-ква комплексарка".
- винаги гълта и получава оргазъм от свирки. особено силен оргазъм при гълтане.
- готви като френски готвач-призьор на международни съзтезания.
- дава непрекъснато отзад и го прави с ентусиазъм и удоволоствие, като още при вкарване в ректума веднага получава оргазъм.
- е между 18 и 25 години най-много.
- е 172 см. и 56 килограма, мерки 90-60-90.
- изкарва много пари и дава от тях на мъжа. никога не харчи парите на мъжа и не е с него заради парите му. вози се с удоволствие на москвича му, производство 1976 година, наследен от дядо му, и няма претенции към неговата дългогодишна безработица.
- не иска да се жени за него, не иска да е само с нея и го поощрява, когато ебе странично. даже му се възхищава и се страхува да не го загуби, затова когато той й изневерява, тя проявява трижде повече усърдие в свирките, аналния секс и готвенето. увеличава му издръжката.

други изисквания?



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Редактирано от emma_goldman на 17.05.07 08:15.



Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор dalya_night (())
Публикувано17.05.07 08:39



Емилио, кафе , в тази безизходица





Тема Re: идеалната жена е...нови [re: dalya_night]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.07 08:42



ми то кво друго ни остава - аз, дето се вика, нямам никакъв шанс, щото имам и цикъл (въпреки преклонната си възраст), и косми ми растат, и се потя, и до тоалетна ходя, а там понякога и пърдя, като съм прекалила със зелевата салата. лоша работа, сипи по едно кафе, да се утеша, че ще си умра недоклатена.



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано17.05.07 09:00



Кат го прочетох туй, чак ми се прищя да сипна нещо по-утешително в кафето ... А, и да питам, туй, че плета на една кука, ша ми са брои ли за бонус?



Дори след края на живота ни
любов ще правят душите ни ...


Тема Re: идеалната жена е...нови [re: _Sheherezada_]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.07 09:02



ако имаш цикъл и косми - не знам, не знам....



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано17.05.07 09:05



Няма смисъл да отговарям - направо отивам да са гърмя



Дори след края на живота ни
любов ще правят душите ни ...


Тема Re: идеалната жена е...нови [re: _Sheherezada_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано17.05.07 09:05



аз за това не отговарям, щот вече съм минало





Тема Re: идеалната жена е...нови [re: dalya_night]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.07 09:08



къде и ти, с тоз цикъл и с тез косми си тръгнала да се сравняваш с идеала? пък се и оплакваш от време на време, ей! изобщо не ставаш.... предлагам ритуално гзс-самоубийство само за жени. а над пресните си трупове да бъде опънат плакат: мъже, ние сме недостойни за вас, вие сте богоравни!



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано17.05.07 09:20



Забрави да кажеш, че е на разположение 24/7 за секс. Няма значение къде - на барплота, на бюрото, пред пералнята и т.н.
Доуточнение - не се вози в Москвето, а тя го вози в нейната кола, за да може пича да си пие.
Предпазните мерки срещу забременяване и ППБ са нейна грижа, не го притеснява него с разни гнусни презервативи.
Допълвайте !



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор Fozi ()
Публикувано17.05.07 09:24



Боже!!!
А аз си мислех,че съм попаднала в Страната на чудесата...където мога само да стоя отстрани и да се възхищавам с увиснало до колене чене на всички ИДЕАЛНИ,безгрешни,безпардонни,хипер сексуални и мулти прекрасни хора............, да приглаждам редки коси,да се взирам с умиление с късогледите си очи и да се моля Богу горещо в следващият си живот и аз да се родя такава!!!
Какъв шамар!!!

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ТЕМАТА!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.