Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: идеалната жена е...нови [re: БилиДъKид]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.07 11:20



аз не съм просто секънд-хенд, аз никога не съм била фърст-хенд. и знаеш ли, твоето мнение е толкова важно за мен, че просто няма да спя, ако кажеш нещо лошо за мен. ще обмислям самоубийство и ще бъда много, много тъжна, животът ми ще изгуби смисъл, ще се мятам в леглото и ще моля за милост, за една добра дума, но явно не би....

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Чудесно би било...нови [re: emma_goldman]  
Автор acid948 (лют)
Публикувано17.05.07 11:30



... ако притежава малко имоти или поне малка фабрика или бензиностанция...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Чудесно би било...нови [re: acid948]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано17.05.07 11:33



ох, хрумна ми една стара дефиниция на "идеалната жена" - "глухоняма нимфоманка, собственичка на магазин за алкохол".



poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано17.05.07 11:35



Къде ще го правите - да дойда да ви държа за ръчичка преди да глътнете отровката





Тема Re: така се сетих нещонови [re: emma_goldman]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано17.05.07 11:36



преди доста време беше ,когато по знайни традиционни стечения на обстоятелствата съжителствах с още 104 като мен ,ставахме всяка сутрин в 04:30 ,бягахме по 6-7 километра (лошо няма ,само дето на човек сутрин му се пърди ужасно,само да не ти се случи да си в крайните редици на строя ,че както не ти достига и въздуха и дишаш с отворена уста...) ,чистихме до блясък големи лайняни помещения и тъй като имаше тогава огромна ,мазна и дебела липса на вода ,отивахме направо под знамето да слушаме химна всяка сутрин в 07:30 с див неизказан кеф в устата...

Та, веднъж ни се изнася лекция ..в една голяма зала беше ...
Високи прозорци ,големи стъкла ,спечен маджун и счупени дръжки
(тез прозорци не мож ги отвори посмъртно)
И..105 силно некъпани,адски смърдящи ,остро оглупели ,полузаспали,полуозверяли ,слушат или чуват някъде отдалеч тънкия глас на една жена с големи очила ичерни рамки,злобноизвити тъкни устни и завидна енергия и хъс в неспирното й бръщолевене...
И всичко това продължи към два часа..
Тогава ми се стори адски перверзно,как тая жена не спря нито веднъж,без паузи,без почивки,без дори да помоли някой от нас да се пробва да отвори някой прозорец,дори не извика ротния да му се оплаче ,че в тая зала адски смърди на животни...Приказваше ли бърбореше и сякаш се кефеше ,че беше затворена сама с тея 105 късоподстригани ,неумити и всякакви ..
Навярно и хареса блясъка в очите,навярно и хареса идващата на вълни миризма,навярно и хареса да усеща привличане в най-първичните му и грозни форми...
Навярно и е станало'идеално' на няколко пъти ,не зная ...

Такива неща си спомних ,като прочетох за 'мъжкото народонаселение' ...





А за феминистките си имам една теория,в която пазя най-съкровените си
желания



Тема Re: така се сетих нещонови [re: Gomorrah]  
Автор dalya_night (())
Публикувано17.05.07 11:41



начи, така ми е станал кураааа....





Тема Re: идеалната жена е...нови [re: emma_goldman]  
Автор Gripen (летящ)
Публикувано17.05.07 11:45



Четейки до тук мислех да напиша, нещо по темата акъла .... ма виждам че си се поправила





Тема Re: така се сетих нещонови [re: dalya_night]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано17.05.07 11:46



Ужасно е направо





Тема Дайте да не смесваменови [re: emma_goldman]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано17.05.07 11:46



функциите на жената с функциите на майката!





Тема Re: така се сетих нещонови [re: Gomorrah]  
Автор dalya_night (())
Публикувано17.05.07 11:48



не пиши вече така , моля те






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.